Życie bez komórki?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
daniel7

Życie bez komórki?

Post autor: daniel7 » pn lip 31, 2006 6:32 am

Czy wg was można w dzisiejszych czasach żyć i funkcjonować bez komórki??? :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn lip 31, 2006 6:34 am

Bez telefonu komórkowego można żyć, aczkolwiek osoby przyzwyczajone do telefonów czy też polegające na nich w pracy mogłyby mieć problem z zaprzestaniem użytkowania. W końcu jakby nie było jest to duże udogodnienie, zezwalające na szybki kontakt (i zawsze jest pod ręką).

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn lip 31, 2006 6:38 am

Żyć bez niej można...aczkolwiek jeśli ktos się już od niej uzależnił, to trudno jest przestać. Szczególnie wtedy, kiedy mozna szybko się z kimś nam bliskom porozumieć a nie można np. w tym momencie się do niej przytulić. No i jak już wspomniał kolega wyżej, w pracy często jest niezbędna.

daniel7

Post autor: daniel7 » pn lip 31, 2006 7:50 am

ale czy wasze zycie bylo jakies nieudane jak niemieliscie fona??nie mowie pracy bo tutaj to bez dwoch zdań----komorka rzadzi :lol:

kirke

Post autor: kirke » pn lip 31, 2006 7:59 am

można życ,ale jest dużo trudniej..
jestem gościem w swoim domu podczas roku szkolnego a czasem i podczas wakacji.
muszę jakoś kontaktować się z rodziną ...

Illea

Post autor: Illea » pn lip 31, 2006 8:08 am

Ja bez tel. kom. mogę żyć jak najbardziej normalnie. Ale przydaję się gdy się chcę o coś szybko spytać np koleżanki, bez dzwonienia na dom itp.

quick

Post autor: quick » pn lip 31, 2006 11:13 am

Ja jestem juz od koma uzalezniony i teraz gdzie sie nie ruszam to ją zabieram :-/

Illea

Post autor: Illea » pn lip 31, 2006 11:15 am

Smutne tak się uzależniac. :mrgreen: Sami sobie zakładamy obroże i smycz. :mrgreen: A tak się chce wolności 8-)

Julia

Post autor: Julia » pn lip 31, 2006 11:40 am

ja raczej nie jestem od komórki uzależniona.. bez problemu moge ją zostawić w domq gdy gdzieś wychodze.. =) ale musze przyznać, ze jest to wygoda, nie ma co.. =P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pn lip 31, 2006 12:44 pm

Nie mam komórki, nie chcę mieć. Bo niby po co?
Obrazek

ODPOWIEDZ