Jak się walczy z myślami samobójczymi?

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Jak się walczy z myślami samobójczymi?

Post autor: Paul » wt wrz 19, 2006 8:54 pm

Zdążyłem już opracować kilka scenariuszy mojego samobójstwa. Jak się walczy z tego typu myślami?
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt wrz 19, 2006 9:11 pm

Skuteczną metodą jest samobójstwo, wówczas myśli ustają ;]

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » wt wrz 19, 2006 9:57 pm

Ale wtedy traci się wiele rzeczy.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt wrz 19, 2006 10:24 pm

Nie wiem jak zwalczyć myśli samobójcze. Prawdopodobnie trzeba się zgłosić o pomoc do specjalisty, ale mnie bardziej interesuje jakie mielibyście sposoby na samobójstwo. Ważne tylko, aby bezbolesne.

Podcięcie żył przeraża mnie tak bardzo, że już wolałbym żyć w największych koszmarach.

Skok z bloku na główkę też jakiś taki niesmaczny. Żeby ktoś zobaczył Tój rozdrzyzgany mózg... eee, nieeee.

Więc?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

O.I.O.M.

Post autor: O.I.O.M. » śr wrz 20, 2006 6:52 am

co z tego, że ktoś zobaczy Twój mózg? zaszkodzi Ci to w jakiś sposób? :lol:

fakt, że żył bym sobie nie podciął. najpewniejszy strzał w łeb, ale z wiatrówki się nie da. :lol:

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr wrz 20, 2006 12:08 pm

Polecam powieszenie. Łamiąc krtań mało krótko uwijasz się w agonii, jest to o wiele bardziej humanitarne niż utopienie.

Jak walczyć? Nie wiem. Myśli samobójcze przychodzą i odchodzą, tak w tę i nazad. To tylko kwestia czasu
Obrazek

O.I.O.M.

Post autor: O.I.O.M. » śr wrz 20, 2006 12:28 pm

ale po co walczyć? "w życiu trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie..." :lol:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr wrz 20, 2006 12:39 pm

O.I.O.M. pisze:co z tego, że ktoś zobaczy Twój mózg? zaszkodzi Ci to w jakiś sposób?
W sumie nie, ale nie chciałbym, aby jakiś pis wylizywał mi moje gluty co mam w środku. Poza tym to musi boleć... . Już nie mówię jak skoczysz z IV piętra na nogi i przezyjesz... .
misanthropiac pisze:Polecam powieszenie. Łamiąc krtań mało krótko uwijasz się w agonii, jest to o wiele bardziej humanitarne niż utopienie.
Ale to też chyba trzeba potrafić odpowiednio ustawić pętlę, bo inaczej, to będziesz tam wisieć i się dusić przez jakiś czas.

Utopienie? No nie wiem, samemu to byłoby trochę trudno ;)

Pozostaje jeszcze wskoczyć pod pociąg, albo pod TIRa... ale to okrutne jest... .

Pozostają jeszcze leki, lub trucizna. Może tabletki nasenne, czy to tylko wymysł filmowców i nie da się zabić tabletkami nasennymi?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » śr wrz 20, 2006 1:02 pm

Sol, po prostu nażryj się prochów i idź spać 8-)

Machidiel

Post autor: Machidiel » śr wrz 20, 2006 1:28 pm

Facet sie pyta jak walczyć z takimi myslami a nie jaki sposób uwarzacie za najodpowiedniejszy ;-) Pozatym takie mysli sa albo krótkotrwałe albo długo skoro opracowałes pare scenariuszy zgaduje ze to nie trwa jednego dnia wiec powinies udac sie do specjalisty moze masz depresje jakaś? Albo poprostu z kims bliskim, odpowiednim szczerze porozmawiac co tym.

ODPOWIEDZ