Najdłuższe opowiadanie.

Miejsce na gry słowne i liczbowe. Typowe łańcuszkowe wiadomości... W tym dziale wyłączone jest naliczanie postów.
Kasiak

Najdłuższe opowiadanie.

Post autor: Kasiak » pn cze 05, 2006 7:36 am

Mamy grę na najdłuższe zdanie, więc chcę rozpocząć grę na najdłuższe opowiadanie. Gra polega na tym samym co na zdanie, tylko forumowicze dopisują po całym zdnaiu, ma być z sensem i w takiej formie, by nie kończyło toku całego opowiadania, wręcz przeciwnie - ciągło go jak najdłużej.

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka.

corolia

Post autor: corolia » wt cze 06, 2006 3:18 pm

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauwazylem spiaca kobiete ubrana w moja pizame, usilnie probowalam sobie przypomniec skad sa tu wziela jednak nie moglem skojarzyc jej twarzy.

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 07, 2006 6:55 am

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauwazylem spiaca kobiete ubrana w moja pizame, usilnie probowalam sobie przypomniec skad się tu wziela, jednak nie moglem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili.

corolia

Post autor: corolia » śr cze 07, 2006 12:36 pm

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauwazylem spiaca kobiete ubrana w moja pizame, usilnie probowalam sobie przypomniec skad się tu wziela, jednak nie moglem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili. Nie mialam ochoty na nic, jednak postanowilem obudzic spiaca dziewczyne i od niej dowiedziec sie czegos wiecej.

Nelly

Post autor: Nelly » śr cze 07, 2006 3:34 pm

corolia pisze:Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauwazylem spiaca kobiete ubrana w moja pizame, usilnie probowalam sobie przypomniec skad się tu wziela, jednak nie moglem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili. Nie mialam ochoty na nic, jednak postanowilem obudzic spiaca dziewczyne i od niej dowiedziec sie czegos wiecej.
[glow=cyan]Potrząsłem nią lekko, jednak gdy to nie pomagało poszedłem do kuchni przygotować śniadanie i ciepłą kawe dla niespodziewanego gościa.[/glow]

corolia

Post autor: corolia » śr cze 07, 2006 5:03 pm

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauwazylem spiaca kobiete ubrana w moja pizame, usilnie probowalam sobie przypomniec skad się tu wziela, jednak nie moglem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili. Nie mialam ochoty na nic, jednak postanowilem obudzic spiaca dziewczyne i od niej dowiedziec sie czegos wiecej. Potrząsłem nią lekko, jednak gdy to nie pomagało poszedłem do kuchni przygotować śniadanie i ciepłą kawe dla niespodziewanego gościa. Gdy nagle zadzwonil dzwonek do dzwi, troche sie zawachalem czy otwierac bo to mogla byc Iza moja dziewczyna jednak postanowilem zaryzykowac.

elmonk

Post autor: elmonk » śr cze 07, 2006 8:19 pm

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauwazylem spiaca kobiete ubrana w moja pizame, usilnie probowalam sobie przypomniec skad się tu wziela, jednak nie moglem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili. Nie mialam ochoty na nic, jednak postanowilem obudzic spiaca dziewczyne i od niej dowiedziec sie czegos wiecej. Potrząsłem nią lekko, jednak gdy to nie pomagało poszedłem do kuchni przygotować śniadanie i ciepłą kawe dla niespodziewanego gościa. Gdy nagle zadzwonil dzwonek do dzwi, troche sie zawachalem czy otwierac bo to mogla byc Iza moja dziewczyna jednak postanowilem zaryzykowac. Jakze wielkie bylo moje zdziwienie gdy w judaszu zobaczylem twarz mojej "ukochanej" nauczycielki z gimnazjum od chemii, ktorej tak jak zawsze z pod paszek wystawala urocza kępka wlosow.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw cze 08, 2006 5:42 am

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauważyłem spiącą kobietę ubraną w moją pidżame, usilnie próbowałem sobie przypomnieć skąd się tu wzieła, jednak nie mogłem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili. Nie miałem ochoty na nic, jednak postanowiłem obudzić śpiącą dziewczynę i od niej dowiedzieć się czegoś więcej. Potrząsnąłem nią lekko, jednak gdy to nie pomagało poszedłem do kuchni przygotować śniadanie i ciepłą kawe dla niespodziewanego gościa. Nagle zadzwonił dzwonek do dzwi, trochę sie zawachałem czy otworzyć bo to mogla byc Iza, moja dziewczyna, jednak postanowiłem zaryzykowac. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy w judaszu zobaczyłem twarz mojej "ukochanej" nauczycielki z gimnazjum od chemii, której tak jak zawsze z pod paszek wystawala urocza kępka wlosow. Trochę zdziwiło mnie jej przybycie, bo w końcu była 7 rano, no ale sąsiadom się otwiera.

corolia

Post autor: corolia » pn cze 12, 2006 4:09 pm

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauważyłem spiącą kobietę ubraną w moją pidżame, usilnie próbowałem sobie przypomnieć skąd się tu wzieła, jednak nie mogłem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili. Nie miałem ochoty na nic, jednak postanowiłem obudzić śpiącą dziewczynę i od niej dowiedzieć się czegoś więcej. Potrząsnąłem nią lekko, jednak gdy to nie pomagało poszedłem do kuchni przygotować śniadanie i ciepłą kawe dla niespodziewanego gościa. Nagle zadzwonił dzwonek do dzwi, trochę sie zawachałem czy otworzyć bo to mogla byc Iza, moja dziewczyna, jednak postanowiłem zaryzykowac. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy w judaszu zobaczyłem twarz mojej "ukochanej" nauczycielki z gimnazjum od chemii, której tak jak zawsze z pod paszek wystawala urocza kępka wlosow. Trochę zdziwiło mnie jej przybycie, bo w końcu była 7 rano, no ale sąsiadom się otwiera. Okazalo sie ze przyszla tylko po klucze ktore zostawila ostatnio u mnie .

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 13, 2006 12:35 pm

Zniechęcony poprzedzającą mnie nocą, wstałem, ślimacznie zwlekając się z łóżka. Wchodzac do salonu zauważyłem spiącą kobietę ubraną w moją pidżame, usilnie próbowałem sobie przypomnieć skąd się tu wzieła, jednak nie mogłem skojarzyc jej twarzy. Próbowałem sobie przypomniec ostatnią noc, lecz jedyne co mnie napotkało to okropny ból głowy, spowodowany za dużą dawką promili. Nie miałem ochoty na nic, jednak postanowiłem obudzić śpiącą dziewczynę i od niej dowiedzieć się czegoś więcej. Potrząsnąłem nią lekko, jednak gdy to nie pomagało poszedłem do kuchni przygotować śniadanie i ciepłą kawe dla niespodziewanego gościa. Nagle zadzwonił dzwonek do dzwi, trochę sie zawachałem czy otworzyć bo to mogla byc Iza, moja dziewczyna, jednak postanowiłem zaryzykowac. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy w judaszu zobaczyłem twarz mojej "ukochanej" nauczycielki z gimnazjum od chemii, której tak jak zawsze z pod paszek wystawala urocza kępka wlosow. Trochę zdziwiło mnie jej przybycie, bo w końcu była 7 rano, no ale sąsiadom się otwiera. Okazało się, że przyszła tylko po klucze, które zostawiła ostatnio u mnie. Wpuściłem ją do środka, ponieważ musiałem poszukać kluczy...które niewiadomo gdzie posiałem.

ODPOWIEDZ