"Taśmy prawdy"

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
ET

Post autor: ET » pt wrz 29, 2006 11:53 pm

Zaraz, zaraz... Świętym prawem dziennikarza jest szukanie sensacji, bo z tego żyje jego szef i za to mu płaci :-D I nie uważam, żeby było w tym coś złego.
Begerowa to chodzące polityczne nieporozumienie. I jak widzę pokłony na jej stronę, jak to ona się świetnie nie zachowała to mi się na wymioty zbiera.
Politycy PiS dali tyłka. Dlaczego?
Jak wiadomo, polityk nie ma moralnosci i sprzeda własną matkę za sekretarza stanu. :lol: Ale jeśli czołowy polityk PiS zwany "trzecim bliźniakiem" daje się podejść begerowej cała ta partia jest nic nie warta.
Ostatnio zmieniony pt wrz 29, 2006 11:53 pm przez ET, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob wrz 30, 2006 11:08 am

Sol, więcej czytaj, mniej interpretuj w ten dziwny sposób...
Sol pisze:Jako osoba na pewno nie. Ale jako osoba w tej konkretnej sytuacji tak, uważam, że podpucha wyszła jej bardzo sprawnie.
RB: Ja powiedziałam o moich sprawach sądowych...
To oznacza, że przed nagraniem proponowała mu wyczyszczenie spraw sądowych. Podpucha wyszła jej genialnie, bo ukręciła bat na Mojzesa, Lipę i siebie samą :-)
Nie masz racji. Dziennikarz nie mający materiału dostarczonego przez posła, nie jest w stanie nic zrobić.
Dziennikarz domaga się dymisji premiera, a jakoś nie ma na niego materiału, rozumiesz? Podobnie z rozwiązaniem sejmu
Czy dziennikarz robiący prowokację powinien być sądzony?
Nie ma możliwości postawienia takiego przed sądem
Sprawę podchwyciła opozycja, również rozwiązanie Sejmu.
No o tym mówię od początku.
Głupotą jest obwiniać tutaj dziennikarzy. Rozumiem, że dla Ciebie byłoby lepiej, gdyby oni mieli taki materiał, ale go nie emitowali i zataili prawdę...?
Błyskotliwa dedukcja, gratuluję :roll:

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » sob wrz 30, 2006 11:27 am

Na www.terazmy.onet.pl można obejrzeć wszystkie części, Mojzesowicz pogrzebał doszczętnie i siebie, i wszystkich swoich kumpli :lol:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob wrz 30, 2006 3:51 pm

misanthropiac pisze:
RB: Ja powiedziałam o moich sprawach sądowych...
To oznacza, że przed nagraniem proponowała mu wyczyszczenie spraw sądowych. Podpucha wyszła jej genialnie, bo ukręciła bat na Mojzesa, Lipę i siebie samą
Ale przecież nikt nie mówił, że nagrane jest wszystko od A do Z. Przecież my oglądaliśmy tylko to co najważniejsze.

Aby zrobić Lipińskiego Beger musiała się z nim najpierw jakoś umówić, żeby to zrobić musiała z nim porozmawiać. Dopiero gdy umówiła się na konkretny dzień, to doszło do nagrania.
W samym nagraniu dostępnym na stronie "Teraz My" Begerowa opieprza Lipińskiego, że nagle zaczęli ją nachodzić posłowie PiSu gdy dowiedzieli się, że chce zasilić ich szeregi. Tych rozmów nie znamy.
misanthropiac pisze:Dziennikarz domaga się dymisji premiera, a jakoś nie ma na niego materiału, rozumiesz? Podobnie z rozwiązaniem sejmu
Dymisji premiera domaga się kto? Dziennikarz czy opozycja? Zresztą domagać się dymisji premiera to ja mogę już od 12 miesięcy. Tylko do tego trzeba miec jeszcze podstawy.
misanthropiac pisze:
Sol pisze:Głupotą jest obwiniać tutaj dziennikarzy. Rozumiem, że dla Ciebie byłoby lepiej, gdyby oni mieli taki materiał, ale go nie emitowali i zataili prawdę...?
Błyskotliwa dedukcja, gratuluję
W takim razie mnie oświeć, a nie ograniczasz się do takich komentarzy.
Piszesz, że te dwa pedały musiały wyemitować taki materiał. Oni są wszystkiemu winni. Otóż nie, nie są winni. Ujawnili prawdę i dobrze. Winny jest Lipiński i Mojzesowicz.

Begerowa, która specjalnie podpuszczała obydwu panów też winna nie jest.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob wrz 30, 2006 4:03 pm

Begerowa, która specjalnie podpuszczała obydwu panów też winna nie jest.
W to "specjalnie" wątpię (myślę tu o "podpuszczaniu" przed nagraniami)
Dymisji premiera domaga się kto? Dziennikarz czy opozycja? Zresztą domagać się dymisji premiera to ja mogę już od 12 miesięcy. Tylko do tego trzeba miec jeszcze podstawy.
Sol pisze:Sprawę podchwyciła opozycja, również rozwiązanie Sejmu.
Piszesz, że te dwa pedały musiały wyemitować taki materiał. Oni są wszystkiemu winni. Otóż nie, nie są winni.
Problem w tym, że ja nic takiego nie napisałem...

ODPOWIEDZ