TeChNo!!!!!

Wszystko co jest związane z muzyką.
katglu17

TeChNo!!!!!

Post autor: katglu17 » śr sie 02, 2006 3:26 pm

Szukalam w szukajce ale nie znalazlam tego tematu ( jesli sie pomylilam to przepraszam :roll: )

Tak jak w temacie ciekawa jestem co sadzicie o tej muzyce. Niektórzy myśla ze to tylko taka łupianka. Ja jestem innego zdania. Techno jest muzyka przy ktorej mozna odreagowac i pobawic sie kiedy jest sie zdenerwowanym( przynajmniej ja tak mam :-) ) A wy jak myślicie?

quick

Post autor: quick » śr sie 02, 2006 3:46 pm

Nie wiem o jakim techno mówisz. Ja osobiście nie przepadam za techno myślac o tym łupu-cupu :-/ Owszem lubię muzyke elektroniczną ale nie techno, bardziej sobie cenie trance :-D Jest spokojniejszy i moim skromnym zdaniem bardziej rytmiczny :mrgreen: Ale ten rodzaj muzyki juz mi sie "przejada" i teraz non stop słucham housowych rytmów :-D Są maxymalnie wyczesane :mrgreen: polecam szwedzki team dj'ski: Axwell, Angello i Ingrosso :-D Jak chcecie coś ciekawego to piszcie ;-)

kirke

Post autor: kirke » śr sie 02, 2006 5:00 pm

hmmm... nielubię...ale jestem w stanie znieść....przymuszona do tego jestem codziennie(brat słucha)...
muzyka ta... jest okropna.... nie widzę w tym sensu... 3 słowa na krzyż...czasem wogóle bez słów...a dla mnie jeśli nie najważniejsze to bardzo ważne są słowa...i przekaz... co artysta przez to chciał powiedzieć... nie lubię tego to jak to ładnie nazwaliście "łupu-cupu"... wprawia mnie w zły nastrój ..robię się agresywna.... jak moja mama po Linkin Parku :mrgreen:

greenka

Post autor: greenka » śr sie 02, 2006 5:23 pm

Techno podobno powstało w opozycji do muzyki rockowej...A ja zdecydowanie wolę właśnie muzykę rockową. Denerwuje mnie. Nie lubię.
kirke pisze:..robię się agresywna.... jak moja mama po Linkin Parku :mrgreen:
Ha ha mamy podobne mamuśki.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw sie 03, 2006 7:29 am

Ja tam lubię sobie posłuchać. Czasem tez wyciągam znajomych na imprezkę gdzie grają techno i hous, ale im to niezbyt odpowiada. Lubię czasem posłuchać Dj Tiesto (chyba tak to się pisze)...i jakichś fajnych remiksików.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw sie 03, 2006 9:57 am

Czasami słucham, ale niezbyt często. Tylko jak się trafi jakiś kawałek odbiegający od reszty.


Zdecydowanie wolę rock`a abo muzykę elektroniczną Jarre`a.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

rooster

Post autor: rooster » czw sie 03, 2006 7:31 pm

Hehe =) Techno RoX =) najbardziej lubie "rurowe klimaty";] chodzi o ostry TRANCE albo ElectroHouse;] pozdrawiam;]

Ginger

Post autor: Ginger » pn sie 07, 2006 8:26 am

Ja uważam, że obrazą jest mówienie, że techno nie ma tekstu, bądź ma ubogi i tępy :]. Przykładem tego jest np to:


"ŁUD JU FIL D-E-E-T
ŁUD JU FIL D-E-E-T
ŁUD-ŁUD JU FIL D-E-E-T
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU FIL D-E-E-E-T
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU F-I-I-L DET
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU FIL D-E-E-T
ŁUD JU FIL DET FIL DET FIL D-E-E-T
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU FIL D-E-E-T
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU F-I-I-L DET
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU FIL D-E-E-T
ŁUD JU FIL DET
ŁUD JU FIL D-E-H-E-T" :D

Tekst ten został spisany z ciężkim wysiłkiem :D.

Bluebird

Post autor: Bluebird » pn sie 07, 2006 8:36 am

Zapomniałaś dodać, że przeze mnie, żebym mogła Ci to zadedykować, bo C-Bool był zajęty i nie mógł... :D

Ginger

Post autor: Ginger » ndz sie 20, 2006 7:53 pm

Eksplołżen :D

ODPOWIEDZ