Jestem chudy jak patyk...

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Bounce
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 14, 2008 6:49 pm

Jestem chudy jak patyk...

Post autor: Bounce » śr maja 14, 2008 7:07 pm

A więc... Mam 14 lat, chodzę do 1 gimnazjum. Mam 154 cm wzrostu i ważę zaledwie niecałe 35 kg :-( I jeszcze mało tego widać mi żebra i nie mam mułów. Nie lubię mleka, masła, jajek, nie piję kakao chociaż starzy mi mówią, że jak byłem mały to ciągle wpierdzielałem te rzeczy. Moim pierwszy pytaniem jest - Jak polubić te rzeczy? Trochę głupie pytanie... wiem, ale nie mogę jakoś na nie patrzeć. Gdybym pił mleko już dawno bym był grubszy, ale nie potrafię :-( I druga sprawa. Mieszkam na wsi, nigdzie w pobliżu nie ma siłki. Nie mam mułów to mój kolejny problem. Od pewnego czasu w SQL sapią do mnie kolesie. Taki jeden z 2 gimnazjum. Jest silniejszy, wyższy i starszy o czym już wspomniałem. Ta ostatnia rzecz jest najmniej ważna, ale pozostałe już są. Sapał do mnie ciągle... W końcu poszedłem po Qmpla z 3 gimnazjum i mu zagroził, że jak mnie tknie to mu wpierdzieli po SQL. Przez parę dni było spokoju, ale ta lama dzisiaj znowu do mnie sapała i inni też do mnie zaczęli sapać, bo jestem słaby i zawsze chcą się ze mną lać mimo, że im nic nie zrobiłem. Oto moje drugie pytanie... Co zrobić żeby być silniejszym?? Jak już mówiłem nie ma u mnie w pobliżu siłki, nie mam żadnego sprzętu... Jakie mam wykonywać ćwiczenia?, jak często je wykonywać?, jaką stosować dietę? Znam kilku kolesi z 3 gimnazjum, ale za rok oni odejdą do liceum i już nie będzie mnie miał kto bronić, więc będę musiał sobie radzić sam :-| A przy mojej aktualnej wadzę i muskułach (których właściwie nie mam) nic nie zdziałam :-(
PROSZĘ WAS POMÓŻCIE MI W MIARĘ SZYBKO!
Jeżeli ktoś się zna to (jeżeli ma czas) niech ułoży mi harmonogram ćwiczeń, ułoży dietę i podpowie jak powstrzymać wstręt od mleka, masła, jajek, których nie lubię, a które są pożywne.
Błagam piszcie i poradźcie mi coś, bo mam 14 lat, a według wielu osób wyglądam na 10 :-(

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr maja 14, 2008 7:54 pm

Dziwne trochę, że się przejmujesz, bo gdy patrzę na dzieci z pierwszych gimnazjum, to widzę właśnie dziesięciolatki :-P Wszyscy chudzi, niscy i jakieś mają takie strasznie dziecięce buzie (zresztą większość drugoklasistów też). Nie wiem na czym to polega, ale z rocznika na rocznik dzieci są jakieś takie, nie wiem jak to określić inaczej niż niedojebane. Wyglądają o wiele dziecinniej, są strasznie niedojrzałe. Dlatego nie wiem czym się przejmujesz i dlaczego akurat Ciebie doczepili się ci starsi. To raczej nie chodzi o wygląd.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Bounce
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 14, 2008 6:49 pm

Post autor: Bounce » śr maja 14, 2008 8:20 pm

No i co ma twarz do tego?? Ale czy to jest normalne, że ja mam kurde 35 kg w tym wieku?? Pytam się o jakąś dietę. Nie chę ciągle wyglądać jak jakiś pojebany tylko chcę kurna przytyć i nabrać siły poprzez ćwiczenia, więc mi nie mów żebym nic nie zmieniał, bo jak widzę wokół siebie różne osoby w moim wieku to mi się żal siebie robi, więc się pytam co mam zrobić :!:

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr maja 14, 2008 8:31 pm

Nie wiem jak sie odżywiasz, ale zacznij wsuwać na niedzielny( i nie tylko) schabowe, jakieś tłuste pieczenie. Góra sałatki na talerzu też Ci nie zaszkodzi. Ewentualnie możesz skoczyć do lekarza. Taka waga przy twoim wzroście jest delikatnie mówiąc nikczemna.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw maja 15, 2008 11:43 am

No to tak jedz dużo kilka razy dziennie obiad do syta i w ogóle gdy będziesz już widział że tyjesz to kup sobie Kreatynę ... mówisz że nie masz siłowni nie zgodzę się z Tobą wy tam na wsi macie wszystko co potrzebne np masz starego malucha ?? bo mógłbyś wyciągnąć z niego jak oczywiście możesz takie tarcze one są dość ciężkie rurka jakaś wkładasz tam to i masz sztangę ... jak nie wypali to możesz zacząć podciągać się na drążku ... robić pompki... ewentualnie możesz wybrać się na złom tam mają tanio takie okrągłe rzeczy które mogłyby się przydać na sztangę ... ^^

tych gości na razie ignoruj ... w ogóle chodź po szkole pewnie a nie tam że jak ich widzisz to wzrok odwracasz bo tak zawsze będą myśleć że jesteś jakaś lama ^^

co jeszcze mogę Ci poradzić ?
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Bounce
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 14, 2008 6:49 pm

Post autor: Bounce » pt maja 16, 2008 1:28 pm

Na razie wystarczy. Jak będę miał jakieś pytania to napisze.
Dzięki ;-)

[ Dodano: 2008-05-18, 22:00 ]
Mam jeszcze parę pytań...
- Ile kosztuję kreatyna???
- Jaką dawkę brać???
- Ile razy dziennie??, Co ile dni???
- Czy są jakieś skutki uboczne???. Czy za parę lat przez kreatynę nie będę miał problemów ze zdrowiem???
- Czy po wzięciu kreatyny mam robić jakieś ćwiczenia, np pompki???
- Czy ma ktoś inne sposoby na zrobienie sobie szybko mułów?? Przypominam, nie ma u mnie w pobliżu siłki ani nie mam żadnego sprzętu do ćwiczeń, ławeczki, sztangi itp.
A teraz 2 przybite pytania :-P
- Jaki smak ma kreatyna
- Jak wygląda kreatyna

Awatar użytkownika
Ziom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 05, 2008 7:33 pm
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: Ziom » ndz lip 06, 2008 7:47 pm

ja pierdziele :!: kurde ja pod początek klasy 3 (ide do 4) ważylem 18kg ... a teraz 30 ... powpierdalaj duzo schabowych, ryb , frytek itp a jak nie przejdzie to nie wiem :D
Nie wiem w czym będą walczyć w 3 wojnie światowej ale w 4 będą walczyc na kamienie i patyki ...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn lip 07, 2008 3:55 pm

Kreatyna różnie kosztuje najlepiej idź do sklepu z takimi gadzetami czyli do sportowego tam koleś Ci pomoże w wyborze ... dawkę masz chyba na opakowaniu jak się nie mylę ;> codziennie to bierzesz ... skutki uboczne zawsze jakieś są ale tu nie wykryto żadnych takich że nie wiem nogi Ci się wykrzywią czy cos ... ;> noooo jak weźmiesz kreatyne to wiadomo że masz ćwiczenia robić po to to masz brać by coś Ci szybko urosło ... możesz jeszcze kupić bialko sobie na tym tez duzo przytyjesz ... kreatyna w tabletkach połykach smaku nie czujesz lol :D albo kup sobie strzała w dupę i będziesz byk łah ^^ tylko po nim możesz być bezpłodny ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

ODPOWIEDZ