glupie przezwisko

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
tomek1192
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 15, 2008 7:01 pm

glupie przezwisko

Post autor: tomek1192 » pn gru 15, 2008 7:06 pm

Witam.
Przyszedlem do nowej szkoly (LO), nowa klasa, nowi znajomi (kilku starych)
I jakos tak po nazwiskach dostalem glupie przezwisko.
Mowili tak do mnie nie, zeby mnie zdenerwowac czy cos, tylko tak sie utarlo, bo wiadomo, ze trudniej imiona zapamietac, a latwiej przezwisko (jeszcze jakies glupie..)
Klasie juz jakos uswiadomilem, ze nie podoba mi sie i mowia mi po imieniu, ale zostal jeden koles, ktory ciagle tak do mnie mowi :< gadalem z nim, ze mnie to denerwuje i zeby przestal, ale on mowi, ze zapmietal,ze tak sie nazywal i ze jest to latwiejsze..
Jak zmusic go do mowienia mi po imieniu?
Moze wymyslec, tez jakies glupie przezwisko na niego, czy poprostu gdy tak mowi do mnie to go olewac? Wczesniej jezdzilem po kilku cos ala "zamknij dupe frajerze" itp. to sie uciszali, ale ten jakos nie :D


z gory dzieki ;)

Awatar użytkownika
Ameris
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: sob lis 22, 2008 12:53 pm

Post autor: Ameris » pn gru 15, 2008 7:22 pm

kiedy będzie Cie wołał tym przezwiskiem, czy o coś pytał używając go, nie reaguj. Jeżeli nazwie Cie po imieniu - zareaguj.

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » pn gru 15, 2008 7:45 pm

Dobry pomysł... jak do mnie mówią po przezwisku którego nie lubie tylko dlatego, żeby mnie wkurzyć to olewam to, a odezwe się jak powiedzą w sposób który lubie... :-P :-P
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt gru 19, 2008 9:52 am

Nie przejmuj się tym, naprawdę to mówi o jego niskim poczuciu zarówno inteligencji jak i empatii... nie reaguj i możesz mu powiedzieć, że tak się przezywają małe dzieci w przedszkolu a on już dawwwwwno powinien z tego wyrosnąć :-D TRZYMAJ SIĘ!!!
Fata nolentem trahunt...

ODPOWIEDZ