Ćwiczenia z hantlami

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Awatar użytkownika
Bounce
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 14, 2008 6:49 pm

Ćwiczenia z hantlami

Post autor: Bounce » pt maja 23, 2008 4:16 pm

Mam 2 hantle 2kg. Chciałbym sobie wyrzeźbić klatę i biceps. Wiem że hantlami 2kg nic nie zdziałam, ale na początek może być. Znam kilka ćwiczeń jednak czy ktoś może mi powiedzieć, poradzić jakie ćwiczenia wykonywać na biceps i klatę??? Nie dajcie mi linków do stron, bo większość z nich znam. Chcę aby jakiś użytkownik, który ćwiczył na hantlach 2kg poradził mi jakieś ćwiczenia. Ile muszę ćwiczyć na hantlach 2kg żeby mieć dobry biceps i dobrze wyrzeźbioną klatę?? Nie chodzi mi o to żeby wyglądać jak Pudzian, chcę po prostu wyglądać jak człowiek. A... i jeszcze jedno. Mam zamiar kupić sobie na początku czerwca 2 hantle 4kg. Kupować je czy na razie ćwiczyć na 2kg, a po jakimś czasie kupić 4kg???
Pozdro.
Liczę na pomoc

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt maja 23, 2008 6:00 pm

hehehehheheh ej weźcie go stąd Twoje posty chyba są pisane by wzbudzić śmiech sory ale 2 kg to możesz sobie wyrzeźbić ucho a nie klatę ;/ no chyba że interesuje Cię efekt który nastapi za 100 lat ;/
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
taka-ja-92
Gaduła
Gaduła
Posty: 234
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:29 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: taka-ja-92 » sob maja 24, 2008 8:34 am

Bounce ^^ spokojnie, nie obrażaj nikogo na forum.
nie jesteś lepszy, zapewniam. ;]
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 8:34 am przez taka-ja-92, łącznie zmieniany 1 raz.
" ... And if You go
I wanna go with You
And if You die
I wanna die with You ... "

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob maja 24, 2008 8:42 am

Co masz do czarnych ?? jesteś rasistą ?? albo masz przykre doświadczenia z nimi o co chodzi ?? idź lepiej sobie poćwicz 2 kg albo weź kup ziemniaczki i przyczep sobie do hantelki będziesz miał ciężar wielki juz łahah
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Valsey
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 3:42 pm

Post autor: Valsey » pn maja 26, 2008 12:43 pm

Zgadzam się z Pyskatym. Ty możesz sobie ucho wyrzeźbić albo zęby na tym 2 kg...
Kub sobie sztangę. Ja mam sztangę która sama waży 10 kg i do tego ciężarki xd
Z dwoma kilogramami wyrzeźbisz biceps w jakieś 6-7 miesięcy, no jak będziesz ćwiczył codziennie po parę godzin. Radze ci, kup sobie drążek i taki przyrząd do robienia brzuszków. Ćwicz 2-3 dni w tygodniu i po paru tyg. będziesz widział zmiany. Kiedyś wreszcie będziesz miał tą wymarzoną klatę i biceps...

PS. Albo wykup karnet w siłowni ;]
Ostatnio zmieniony pn maja 26, 2008 12:45 pm przez Valsey, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn maja 26, 2008 3:55 pm

Albo też niech zamilknie i niech nie tworzy tak żałosnych wątków bo ewidentnie widać że to jakaś prowokacja w sumie nie wiem dlaczego mu odpisałem ... doznał takiego zaszczytu że nawet pewnie się tego nie spodziewa ^^ :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Domen18
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 20, 2008 5:06 pm
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Domen18 » wt maja 27, 2008 6:31 pm

Nie no przesadził z tymi hantelkami:D Haha, ciekawy czy gryf doliczył^^
Everytime you look in future... it's change...

ODPOWIEDZ