Nudy

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
kirke

Nudy

Post autor: kirke » czw wrz 07, 2006 5:25 pm

Cierpię teraz (przynajmniej przez następne dwa dni się nic nie zmieni) na nadmiar czasu... myślałam,że tu (znaczy na forum) coś sobie człek popisze... rozerwie się... a tymczasem... nic... marne 10 postów nieprzeczytanych....
i otóż... akcja jest taka,że niestety nie mając kompletnie nic do roboty piszemy na zmiane z Illeą posty (Gry forumowiczów) co zapewne zauważyliście, a może nawet was to zaczęło drażnić lub denerwować...
poradźcie mi coś skutecznego na nudę (prócz książek, TV, kompa i robótek ręcznych) to obiecuję,że dam wam spokój i nie będę zadręczać postami bez sensu :-(

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Nudy

Post autor: misanthropiac » czw wrz 07, 2006 5:53 pm

kirke pisze:poradźcie mi coś skutecznego na nudę (prócz książek, TV, kompa i robótek ręcznych)
Dobra płyta muzyczna :-)
No i książki (co "prócz książek"? Nie ma :P). Rzecz w tym, żeby czytać coś ciekawego. Odrzuć setne romansidło (gdzie każda fabuła jest taka sama) i tysięczny kryminał (i jego "zaskakujące" rozwoje zdarzeń) i zmierz się z myślami niedoścignionego kulturoznawcy Jana Stachniuka (polecam też dzieła jego współpracownika - Antoniego Wacyka)

Z mniej sztampowych rzeczy: chwyć instrument i badaj niestandardowe progresje harmoniczne oraz mutuj klasyczne interwały budując własny, unikalny styl (drobna rada: nie używaj instrumentów smyczkowych, bardziej przydatne są strunowce i klawiszowce). Odrzucenie tonalności to świetna zabawa i (co ciekawe) nigdy się niekończąca.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw wrz 07, 2006 8:33 pm

poradźcie mi coś skutecznego na nudę (prócz książek, TV, kompa i robótek ręcznych) to obiecuję,że dam wam spokój i nie będę zadręczać postami bez sensu :-(
za robotę się weź

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw wrz 07, 2006 9:27 pm

Już to radziłem komuś na forum w temacie o wakacyjnej nudzie: Bierzesz pusta szklankę, idziesz do sklepu i kupujesz 1 litr Coca-Coli. Nalewasz do szkolanki i liczysz pęcherzyki powietrza, które ulatują do góry ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ