Kolonie, obozy młodzieżowe

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » czw paź 13, 2011 10:16 pm

No wiadomo, miały swój urok, ale już odeszły lekko do lamusa... Dla mnie zimowiska bez wyjazdu z paczką znajomych do fajnego kurortu, gdzie mamy organizowane imprezy i wiadomo, że ludzie którzy się tam znajdują nie sa z przypadku to najlepsze rzeczy jakie można sobie wybrać w tym wieku... przynajmniej będzie co wspominać! A ile znajomości się zawiera!
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Mart » czw paź 27, 2011 7:01 pm

Jeśli ktoś jest zdecydowany na wyjazdy feryjne to może się okreslić i skorzystac z promocji, niestet tylko do jutra, przed chwilą spostrzegłam. BUT daje upust 100 zł na wyjazdy:
http://but.waw.pl/obozy/?sezon=Z

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » ndz lis 27, 2011 9:55 pm

To zawsze coś. SnowShow tez ma jakis konkurs na Facebooku z możliwością wygrania zniżki lub całego wyjazdu. To zawsze odciąży studencką kieszeń, BUT miał chyba taka promocję w ubiegłym sezonie letnim na wyjazdy do ciepłych krajów.
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » pt gru 16, 2011 11:50 am

No tak,takie wyjazdy z paczką przyjaciół ,w dodatku do jakiegoś fajnego kurortu,to jest to,o czym marzy prawie każdy,ale niestety nie zawsze można spełnić swoje marzenia.A teraz zbliża się Sylwester,dopiero będzie fajna zabawa.Pozdrawiam. ;)
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » pn sty 02, 2012 10:11 pm

AAA sylwester, sylwester i po sylwestrze. teraz odliczanie do wyjazdu!!! i Siuuuum będziemy śmigać.

Macie już plany?
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » sob mar 17, 2012 7:51 am

Cześć. Troszkę czasu jeszcze jest,ale planować można już teraz,tylko co będzie jak z tych planów zostaną nici? BO tak może być.Ja boję się już wcześniej planować,bo jeszcze nigdy mi się moje plany nie spełniły. A co do tematu tego postu,jeden woli kolonie,drugi obozy,bo i tu i tu czuje się spoko. ;) :D Miłego weekendu.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: goska » pt kwie 27, 2012 12:56 pm

Szukałam ofert fajnych obozów tematycznych dla młodziezy i natrafiłam tutaj na BUT. Biuro ma naprawdę dobre opinie a ofertę mają bardzo szeroką. w sumie najbardziej zaskoczyło mnie to, że już dzieci w wieku 5 lat mają możliwośc wyjechania na taką samodzielną kolonię tematyczną.
w jakim wieku pierwszy raz byliście na obozie/kolonii?

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » ndz maja 13, 2012 9:53 am

Dziecka 5-letniego,żaden rodzic samego nigdzie nie puści,a juz z cała pewnością na kolonie. Ja pierwszy raz na takich koloniach byłam,kiedy chodziłam do podstawówki,a i tak tęskniłam za domemDużo daje to,kiedy jedzie z nami jedna lub dwie koleżanki.Ale tak jeśli ktoś jedzie sam,tudno nieraz jest się z kimś zaprzyjaźnić,dzieci bywają różne,nieraz niezbyt skore,do zawierania jakichkolwiek znajomości.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ