Kolonie, obozy młodzieżowe

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » śr sie 10, 2011 10:01 pm

Coprawda chciałam napisać co tym w wątku dot. planów wakaycjnych, ale chyba to bardziej precyzyjny temat.

Czy ktoś z Was był w ostatnim czasie lub planuje wyjazd na kolonie/obóz młodzieżowy?

Jak się przygotowujecie? jedziecie paczką czy sami? Nie obawiacie się nowego towarzystwa?
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » pt sie 12, 2011 1:30 pm

Na kolonie,czy obóz wyjeżdża się grupowo,nie indywidualnie.Do tego jest wychowawczyni lub drużynowy albo zastępowy.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » wt sie 16, 2011 12:18 pm

Możesz jechac samemu i dopiero poznać towarzyszy w drodze, ale można też skrzyknąć swoją paczkę i razem wybrac sięn np. na obóz młodzieżowy. Ty piszesz m.in o obozach harcerskich, gdzie jedzie się faktcyznie całą grupą znanych sobie osób od conajmniej kilku m-cy, bo w ciągu roku są przecież zbiórki i biwaki.
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » pt sie 19, 2011 11:25 am

Te wypady indywidualne inaczej wolałabym nazwać,ale skoro mówisz ,że to są obozy,to pewnie są.Skoro jeszcze całą paczką jedziecie i np pod namioty,to fakt jest to pewnego rodzaju obóz.I dobrze,fajnie jest zwołać taką grupkę i razem wyruszyć w nieznane.Powodzenia.I fajnych wrażeń.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » ndz sie 21, 2011 7:53 pm

Chyba wciąż się nie rozumiemy. Czy naprawdę nie znacie pojęcia kolonie? Albo obozy młodziezowe, czyli kolonie dla starszych?
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » ndz wrz 25, 2011 4:20 pm

Jak byłam mała jeździłam z dziećmi na kolonie letnie,czasami z harcerstwa na obozy,ale prawdę mówiąc nie słyszałam o koloniach dla starszych.Może mi to wyjaśnisz,postaram się zrozumieć.Do usłyszenia.Pozdrawiam.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » czw wrz 29, 2011 1:47 pm

Kolonie dla starszych, to po prostu obozy młodzieżowe- wyjazdy zorganizowane ale dla starszych, chociażby takie -> http://but18plus.pl/index.php?sezon=L


Również pozdrawiam:)
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » sob paź 01, 2011 11:52 am

Czyli innymi słowy można by to również nazwać takimi wczasami.Coś takiego jak jeździ się do domów wczasowych na 2-tygodniowe turnusy?Tylko to byłyby wtedy wczasy obozowe?Pod namiotami?Czy nie pokręciłam czegoś,bo prawdę mówiąc pogubiłam się troszkę.hi hi hi.Ale może dajmy sobie z tym spokój.Obóz to obóz,a kolonie to kolonie.Czy dla dzieci,czy dl;a starszych wszystko jedno,no nie?No to do usłyszenia i miłego weekendu.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Kaja » sob paź 01, 2011 8:44 pm

Trochę chyba za bardzo się zagalopowałyśmy w tych wyjaśnieniach. Obozy dla osób +18 to po prostu luźniejsze obozy, ale to też wyjazdy zorganizowane. No wczasy to raczej nie są. Tam rządzi impreza :)
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Kolonie, obozy młodzieżowe

Post autor: Narciarka » wt paź 04, 2011 7:20 am

Cześć!Aj tam impreza,chyba tylko wtedy jak ją zorganizują,na wieczorek zapoznawczy.Ja mam na myśli wczasy zakładowe,kiedyś takie bywały,ale jak wiemy wszyscy bankrutują,to i wczasy poszły w odstawkę.Każdy teraz jeździ indywidualnie,sam wybiera i noclegi i miejsce wypoczynku.Ale faktycznie urządziłyśmy sobie galopadę hi hi hi,ale fajnie jest wymieniać się swoimi poglądami,tak normalnie,bezstresowo.Pozdrawiam i do usłyszenia.Nara! :lol:
Kocham życie!

ODPOWIEDZ