Jak powiedzieć?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Julia

Post autor: Julia » wt lip 04, 2006 8:50 pm

hmm.. a moze zmienić nr tel? albo po prostu zignoruj.. mozesz z nią jeszcze poważnie porozmawiać, powiedz ze nie jesteś zainteresowany i zeby dała ci spokój.. :)

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lip 04, 2006 10:18 pm

Ewentualnie wyśmiać przy znajomych. ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kirke

Post autor: kirke » śr lip 05, 2006 7:58 am

Sol pisze:Ewentualnie wyśmiać przy znajomych. ;)
chamsko,ale zapewnie skutecznie :mrgreen:

ishtar

Post autor: ishtar » sob lip 08, 2006 10:08 pm

moim zdaniem powinieneś ją ignorować (tak będzie najwygodniej dla Ciebie) , jeżeli sama zapyta dlaczego tak robisz, to powiedz, ze nie jesteś zainteresowany znajomością z nia na innej płaszczyźnie niż czysto koleżeńskiej
nie uważam abyś był dupkiem, nic jej nie obiecywałeś, z tego co piszesz to spotkanie polegało na rozmowie, a więc i niczego nie zrobiłeś, zatem nie jesteś zobowiązany do spotykania się z nią

Lenka

Post autor: Lenka » ndz lip 09, 2006 4:24 pm

Racja racja :-) czytajac to wszystko mozna durzo sie dowiedziec :-D to pomaga
A xo do rady jedzcie wiecej czekolady to tez pomaga poprawiw humor :lol:

adek

Post autor: adek » pn lip 10, 2006 1:58 pm

Ja bym to tak zrbił!!
Powiedział jej ze ja bardzo lubisz, ale nie do tego stopnia zebys z nia chodził .Porostu chciałbym zeby była moja najlepsza kumpela!!!! :lol:

Lenka

Post autor: Lenka » pn lip 10, 2006 4:55 pm

:-)

Pasażer

Post autor: Pasażer » pn lip 10, 2006 9:46 pm

Na SMSy bym nie odpowiadał, sygnałów nie odpuszczał, rozmowy nie ciągnął tylko urywał. Trzeba być totalny osłem, żeby po jakimś czasie nie zauważyć, że relacje dziwnie się ochłodziły i nie widać po Twojej stronie zapału, który powinien być.
a mi sie wydaje, ze to nie do konca powinno tak wygladac. nie mozna popadac ze skrajnosci w skrajnosc. fakt - nic sobie nie obiecywaliscie, ale jako facet, który wszystko zainicjowal powinienes miec odwage to porządnie zakończyć. jak sie powiedzialo "A", to trzeba zdobyc się na "B", narobiles jej nadzieji, a teraz chcesz sie wycwanic. pogadaj z nią, powiedz, ze sie pomyliles, jesli ma troche oleju w glowie, to zrozumie. nie proponuj przyjazni, bo to szczyt jałmużny w takiej sytuacji, takie "wypchaj sie frazesem", ale tez nie unikaj jej pozniej jak ognia.

karinka

Post autor: karinka » wt lip 11, 2006 12:17 pm

Moim zdaniem powinienes, poprostu porozmawiac z nia...o Twoich uczuciach a napewno zrozumie wszystko :) Poprostu wytlumaczyc jej ze nie moze oczekiwac takiego czekos od Ciebie!!!;)

ODPOWIEDZ