Jak powiedzieć?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
żuber

Jak powiedzieć?

Post autor: żuber » ndz lip 02, 2006 8:16 pm

Mam pewien problem. chciałem spotkać się z pewną dziewczyną, powiedziałem jej o tym i umówiliśmy się. gadało nam się spoko, mimo że było troche sztywniacko (wiadomo, pierwsze spotkanie), ale... to co mi się w niej dotychczas podobało, jakoś przy bliższym spotkaniu zniknęło, nie z jej winy, tak po prostu, zauroczenie prysło. ona jednak cały czas wysyła smsy, pisze na gg, widać że jej zależy. i tu pojawia się kłopot. nie wiem jak się zachować, co jej powiedzieć żeby nie było jej przykro, żeby nie wyjść na dupka, bo w końcu to ja chciałem się spotkać, a nie ona. ma ktoś jakieś dobre rady? z góry dzięki. :roll:

//Riddick: zaczynając kolejne zdania używaj wielkiej litery dzięki temu posty będą bardziej przejrzyste
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez żuber, łącznie zmieniany 2 razy.

greenka

Post autor: greenka » ndz lip 02, 2006 8:28 pm

Chyba najlepiej- prosto z mostu...
Nie, żeby dziewczę się wystraszyło... ale po prostu powiedz jej, co myślisz.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz lip 02, 2006 8:32 pm

Powiedz jej, że nie zależy Ci na niej.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Illea

Post autor: Illea » ndz lip 02, 2006 8:38 pm

Zgadzam się. Musisz powiedzieć jej, że nie możecie się spotykać, że tylko ją lubisz i nic więcej. Zrób to delikatnie, ale pospiesz się by coraz bardziej sie nie przywiazywala.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz lip 02, 2006 9:32 pm

Absolutnie się nie zgadzam. To nie jest żaden zaawansowany związek, tylko dopiero pierwsze, czy kilka pierwszych spotkań.
Jak powie dziewczynie, że nie ma na co liczyć i że z nią nie będzie, to zrobi z siebie kretyna, bo ona może się zawsze wykpić, że nawet jej to do głowy nie przyszło.

Na SMSy bym nie odpowiadał, sygnałów nie odpuszczał, rozmowy nie ciągnął tylko urywał. Trzeba być totalny osłem, żeby po jakimś czasie nie zauważyć, że relacje dziwnie się ochłodziły i nie widać po Twojej stronie zapału, który powinien być.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kirke

Post autor: kirke » pn lip 03, 2006 3:37 pm

żuber pisze:co jej powiedzieć żeby nie było jej przykro, żeby nie wyjść na dupka
żeby nie było przykro :?: no to chyba delikatnie prawdę...
żeby nie wyjść na dupka to się już pewnie nie da 8-)

Julia

Post autor: Julia » pn lip 03, 2006 5:54 pm

i tak dziewczynie sprawisz straszny zawód.. sam zacząłeś, narobiłeś dziewczynie nadziei, teraz musisz ponieść konsekwencje.. czyli będziesz dupkiem :P jednak bez względu na to w jaki sposób jej to powiesz, bedzie ja to bolało jeśli faktycznie jej zależało na tej znajomości..

żuber

Post autor: żuber » pn lip 03, 2006 7:09 pm

No dobra, ale zważcie też na to, że nic nikomu nie obiecywałem, chciałem się tylko spotkać nie mówiłem jej z jakiego powodu nawet:P. A chyba prawdziwym dupkiem to bym był dopiero jakbym to kontynuował i zaczął z nią chodzić, a później zdradzał, olewał itp.

Dzięki za wszystkie rady. Jeszcze pomyślę co zrobić, ale to co pisze Sol wydaje mi się chyba najodpowiedniejsze.

greenka

Post autor: greenka » pn lip 03, 2006 7:11 pm

żuber pisze:A chyba prawdziwym dupkiem to bym był dopiero jakbym to kontynuował i zaczął z nią chodzić, a później zdradzał, olewał itp.
-Byłbyś mega-dupkiem ;-)

powodzenia, w każdym bądź razie.

Julia

Post autor: Julia » pn lip 03, 2006 8:09 pm

żuber pisze:No dobra, ale zważcie też na to, że nic nikomu nie obiecywałem, chciałem się tylko spotkać nie mówiłem jej z jakiego powodu nawet:P. A chyba prawdziwym dupkiem to bym był dopiero jakbym to kontynuował i zaczął z nią chodzić, a później zdradzał, olewał itp.
ale samo to, że sie z nią spotkałeś.. to jest bardzo duzo dla niektórych dziewczyn..

rób jak uważasz :) byle skończyło sie dobrze ;-)

ODPOWIEDZ