nie wiem co zrobić!!!!!!!

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » pn maja 11, 2009 5:11 pm

Fusa_20 pisze:Podziwiam takich ludzi, którzy potrafią byś konsekwentni mimo wszystko. Jak sie mówi "tego kwiata to pół świata "^^
teraz wiem jeden wielki błąd popełniłem:wybaczyłem zdrade!!ale jest jeden plus teraz wiem czego nie robić drugi raz...teraz chce być singlem myśle że to lepsze przy najmniej narazie ;-)
'Może chcę dobrze, ale przynoszę ból
I nagle wszystko wokół warte jest...
Biegnę do nikąd, choć coś mówi stój
Otwarta rana, ja znów sypię sól(...)
Zawsze muszę coś spierdolić'

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn maja 11, 2009 5:23 pm

Zniesmaczony pisze:teraz chce być singlem myśle że to lepsze przy najmniej narazie
Popieram! ^^
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » pn maja 11, 2009 9:24 pm

Zniesmaczony pisze:teraz wiem jeden wielki błąd popełniłem:wybaczyłem zdrade!!ale jest jeden plus teraz wiem czego nie robić drugi raz...teraz chce być singlem myśle że to lepsze przy najmniej narazie ;-)
No cóż, nie wiedziałam, że taki twardy jesteś, ale skoro masz takie nastawienie i nie jesteś mięczakiem to oczywiście daj jej kopa tyłek.
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » wt maja 12, 2009 5:52 am

Sally pisze:No cóż, nie wiedziałam, że taki twardy jesteś, ale skoro masz takie nastawienie i nie jesteś mięczakiem to oczywiście daj jej kopa tyłek.
życie po zdradzie z drugą osoba nie ma sensu brak zaufania wszystko rujnuje...a co do tego że twardy jestem to musiałem wyłorzyć kawe na ławe i postawić stanowczo na swoim!! ;-)
Ostatnio zmieniony wt maja 12, 2009 5:52 am przez Zniesmaczony, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » wt maja 12, 2009 5:46 pm

Zniesmaczony pisze:życie po zdradzie z drugą osoba nie ma sensu
Z tym się nie zgodzę.
Bo człowiek człowiekiem, słabszym lub mocniejszym.
To że ktoś nie wytrzyma raz to nie znaczy, że będzie to robić ciągle. Tutaj wyszło inaczej, ale nie zawsze tak jest ;)
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » wt maja 12, 2009 6:04 pm

Sally pisze:To że ktoś nie wytrzyma raz to nie znaczy, że będzie to robić ciągle. Tutaj wyszło inaczej, ale nie zawsze tak jest ;)
ale zawsze bedziesz miała tą nie pewnosc czy to sie powtórzy czy nie...a zaufanie w zwiazku to przynajmniej dla mnie najważniejsza rzecz...
Sally pisze:Bo człowiek człowiekiem, słabszym lub mocniejszym.
mamy rózne zdanie na temat miłości bo uważam że jak sie ludzie kochaja to nie ma mowy o zdradzie!!kochasz to nie robisz świństw drugiej osobie
'Może chcę dobrze, ale przynoszę ból
I nagle wszystko wokół warte jest...
Biegnę do nikąd, choć coś mówi stój
Otwarta rana, ja znów sypię sól(...)
Zawsze muszę coś spierdolić'

Awatar użytkownika
Catalina18
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 07, 2010 4:19 pm
Lokalizacja: Nowa Sol
Kontakt:

Post autor: Catalina18 » pn cze 07, 2010 4:42 pm

Jsk cie zdradzila raz to zrobi to kolejny.. proste..
;)))))

Awatar użytkownika
liebing0
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 13, 2011 8:13 am

Re: nie wiem co zrobić!!!!!!!

Post autor: liebing0 » czw lip 14, 2011 9:10 am

Na swiecie jest tyle kobiet ze nie warto zajmowac sie taka. Jestes dla niej tylko chwilowa odskocznia zeby nie byla sama. pozniej jak pojawia sie ktos nowy to cie zdradza i idzie do tej innej osoby. A jak raz tak zrobila i drugi to bedzie robic tak zawsze wiec OLEJ Ją!!!!

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: nie wiem co zrobić!!!!!!!

Post autor: Narciarka » sob lip 16, 2011 6:47 am

Rozumiem,że ciężko jest wybaczyć zdradę,bo jak raz ktoś nas zdradził,może zrobić to powtórnie.Ale Ty Ją w dalszym ciągu kochasz i jesteś w rozterce.Zadzwoń do Niej,poproś o spotkanie,porozmawiaj,ale bardzo poważnie i spytaj o co Jej chodzi?Jak Ona to dalej widzi?Że nie masz pewności czy znowu Cię nie zdradzi?Czasami dziewczyny potrafią skłamać w żywe oczy,patrz na Nią uważnie,jak będzie kręcić,zauważysz to,wtedy będziesz wiedział,że nie jest szczera.Ale jak zauważysz,że naprawdę tego żałuje,daj Jej ostatnią szansę i tak Jej to powiedz.Życzę Ci powodzenia i nie martw się,wszystko będzie okey.
Kocham życie!

ODPOWIEDZ