nie wiem co zrobić!!!!!!!

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

nie wiem co zrobić!!!!!!!

Post autor: Zniesmaczony » ndz maja 03, 2009 11:27 am

jak najprościej przedstawie moja sytuacje...byłem z dziewczyna prawie 1.5 roku było dobrze kochaliśmy sie chociaż tak myślałem ale ale ona mnie zdradziła i sie rozstaliśmy po jakimś czasie wybaczyłem jej bo nadal ja kocham!!byliśmy jakiś czas znowu razem ona jednak potrzebowała czegoś innego i po raz kolejny sie rozstaliśmy..po ostatnim rozstaniu nie odzywaliśmy sie wogóle do siebie chodż było to bardzo trudne bo chodzimy do jednej szkoły!! od kilku dni pisze do mnie że mnie nadal kocha i chce być ze mną pragnie żebym jej wybaczył...wszystkie wspomnienia wróciły nie wyrabiam już...hmm co mam o tym myśleć?? co zrobić??wybaczyć po raz kolejny??czy dać sobie spokój...!! co Wy byście zrobili??? :-(

Awatar użytkownika
Wiatr kłamstw.
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czw mar 05, 2009 3:38 pm

Post autor: Wiatr kłamstw. » ndz maja 03, 2009 4:12 pm

ja bym sobie odpuściła, dziewczyna nie jest warta ciebie
juz raz jej wybaczyłeś

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz maja 03, 2009 6:10 pm

Ja bym takiej lasce łeb urwała. Idiotka. No ja nie mogę. Weź ją po****** i daj se spokój. Jakie to niektóre panny są głupie to aż żal. ;/
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » ndz maja 03, 2009 7:06 pm

mysle że macie racje...nie ma co tego juz naprawiać

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz maja 03, 2009 8:43 pm

Zniesmaczony pisze:co zrobić?
Nie wiem.
Zniesmaczony pisze:co Wy byście zrobili?
Zakonczylbym czym predzej ta znajomosc.

Awatar użytkownika
Tom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw kwie 30, 2009 5:16 am
Lokalizacja: Rudniki
Kontakt:

Post autor: Tom » ndz maja 03, 2009 9:37 pm

Jeśli ją NAPRAWDĘ kochasz to Ci to szybko ta miłość się nie ulotni. Dowiedz się dlaczego Cię zdradzała, może jej czegoś w Tobie brakuje? Postaraj się urozmaicić Wasz związek i daj jej tą jeszcze jedną szanse ;)

Chyba że wiesz że po tygodniu dałbyś radę o niej zapomnieć i "przestać kochać"... wtedy daj sobie siana z nią...
Obrazek

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz maja 03, 2009 9:44 pm

Jeśli ją NAPRAWDĘ kochasz to Ci to szybko ta miłość się nie ulotni. Dowiedz się dlaczego Cię zdradzała, może jej czegoś w Tobie brakuje? Postaraj się urozmaicić Wasz związek i daj jej tą jeszcze jedną szanse ;)
Wybaczyłbyś podwójną zdradę ?
Po co gość ma się zmieniać. Laska ma go kochać takim jakim jest. A nie, że jej coś nie pasuje a posłuszny chłopczyk już zrobi dla niej wszystko. ...
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pn maja 04, 2009 4:36 pm

Zawsze cos w człowieku zostaje po kłamstwach i zdradach drugiej połówki i nawet jezeli wybacza sie po raz kolejny, brak zaufania i złe wspomnienia przesladują i wszystko jest zupełnie inne, odczucia, mysli i nadzieje... Zawsze pojawia się to nieustanne podejrzenie, ze to może sie zdarzyc kolejny raz... ten kto naprawdę kocha nie wbija sztyletu w serce kilka razy... Czasami moze sie wydawać, ze to miłość- ta osoba, Twoja była, nie zna tego uczucia albo jest egoistka, poniewaaż dba tylko o to aby jej było dobrze, aby wszystko kręciło się wokół jej osoby...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Brtk90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt sty 20, 2009 9:15 pm

Post autor: Brtk90 » śr maja 06, 2009 2:36 pm

To ze naprawde kocha nie znaczy ze ma jej wybaczac kazdy taki numer.
Moja rada jest brutalna ;] wykorzystaj ja, a potem zostaw. Tak za kare. Bedzie czula sie ponizona.. Tylko musisz wyzwolic w sobie troche nienawisci ;p

walu11

Post autor: walu11 » śr maja 06, 2009 2:41 pm

Brtk90 pisze:To ze naprawde kocha nie znaczy ze ma jej wybaczac kazdy taki numer.
Moja rada jest brutalna ;] wykorzystaj ja, a potem zostaw. Tak za kare. Bedzie czula sie ponizona.. Tylko musisz wyzwolic w sobie troche nienawisci ;p
Zły chłopak !! :mrgreen:

ODPOWIEDZ