Kissmyass - dolly

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.
Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt cze 29, 2010 10:03 pm

Mglista, ma dziewczynę ? Jak to fejk, wystarczy na jego znajomych popatrzeć,same dziewczyny VIRTUAL! I opis, jak u 15 latki. Wiedziałem że Wam się spodoba, lubicie pedzi typu Ronaldo

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt cze 29, 2010 10:05 pm

Ludzie!
Czy może mi to ktoś napisać o co w tym wszystkim chodzi? Mglista pisze o jakiejś Aśce, Kissmyass o zdjęciach. Ktoś inny (już sam się pogubiłem) pisze, że ktoś kimś się bawił.
Prosiłbym każdego z osobna tj. Mglista, Kissmyass oraz Dolly o napisanie w jednym poście o co chodzi. Łopatologicznie: czyli piszę wszystko co wiem, w jednym poście bez komentowania wypowiedzi wcześniejszych bo takim sposobem do niczego nie dojdziemy.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt cze 29, 2010 10:08 pm

Kissmyass pisze:Mglista, ma dziewczynę ? Jak to fejk, wystarczy na jego znajomych popatrzeć,same dziewczyny VIRTUAL!
Nie jest fejkiem! nawet nie wiesz że ktoś go zna z reala! :-P i to może potwierdzić :lol:
Kissmyass pisze:lubicie pedzi typu Ronaldo
Ja lubię, to grzech? :lol: :lol: :lol:
admin pisze:Aśce,
Aśka to moja przyjaciółka! Została oszukana przez tego kissa! dziewczyna mu się zwierzała ze swojego życia, rozmawiała z nim często na forum, polubiła i teraz jest jej smutno, że ktoś z niej zakpił. A w niczym nie zawiniła :/ czy to jest normalne bawić się czyimiś uczuciami?
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt cze 29, 2010 10:13 pm

A więc chodzi o to że jak na narkoze przyszedłem zobaczyłem Mglistej zdjęcia, wiedziałem że to nie ona, bo Aleksandra mi powiedziała że jej zdjęcia w internecie już widziała. To ja znalazłem jakiegoś pedzia w internecie, bo skoro ona (Mglista) się bawi kosztem innych, to dlaczego nie ja? Aby jej nauczkę dać?
Wysłałem jej kilka zdjęć zakochała się, rozysłała zdjęcia niby moje po swoich koleżankach. A ja zarejestrowałem się na forum Mglistej koleżanki, która ma tu konto. Thesilence-jej forum. A ta Admina TS kłamała że Mglista to ta dziewczyna ze zdjęć...więc ją też kłamałem, dolly to moja siostrzenica, z którą swego czasu się lubiłem, kiedyś się tu na moim koncie zalogowała, zanim swoje konto miała...
I Mglista-bo ją olałem zaczeła się wściekać, rozsyłać po internecie zdjęcia niby moje i Adminki TS z podpisami "dziwka i jej alfons". I grozić że nam życie zrujnuje. I dociekała prawdy, kto jest na zdjęciach. Trafiła na fejka innego który też się podawał za tego co ja. I Aśka adminka TS mnie zbanowała.

I teraz się na mnie mszczą, ot cała historia

[ Dodano: 2010-06-30, 00:16 ]
I w sumie to było bardzo osobiste, między mną a Mglistą, a że Ona nie potrafi dochować tajemnicy...to wyszło jak wyszło

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt cze 29, 2010 10:21 pm

Kissmyass pisze:I Aśka adminka TS mnie zbanowała.
Za mulitikonto, to prawda.
Kissmyass pisze:I w sumie to było bardzo osobiste,
Osobiste były Twoje rozmowy z Aśką! Mogłeś mi kłamać ! Ona w niczym niezawiniła.
Ale ja nie wierzę - czuję, że to dolly, za dużo osób Was złączyło.
Kissmyass pisze:Trafiła na fejka innego który też się podawał za tego co ja.
Tego zdania nie rozumiem. Kto się niby za kogo podawał? nie rozumiesz, że konto Marcina było/jest prawdziwe?
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt cze 29, 2010 10:29 pm

Mglista pisze:Za mulitikonto, to prawda.
Nie ma ani jednego dowodu na to że i dolly to jedna osoba, jeśli wiedziała że ja to dolly, niby jedną osobą jesteśmy to czemu mi dała rangę Junior Admina? Ja jej w sumie w niczym nie kłamałem, oprócz tego że na zdjęciach nie byłem ja, obleśny koleś.
Owszem zawiniła, kłamała bezczelnie że Ty to TY! A prosiłem ją, błagałem aby mi prawde napisała.
Konto z fotki nie jest prawdziwe! Ten koleś ma konto na facebooku uk

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt cze 29, 2010 10:33 pm

Kissmyass pisze:Ten koleś ma konto na facebooku uk
Pokaż link.
Kissmyass pisze:eśli wiedziała że ja to dolly, niby jedną osobą jesteśmy to czemu mi dała rangę Junior Admina?
Zapytaj się jej , nie mnie :(
Kissmyass pisze:Owszem zawiniła, kłamała bezczelnie że Ty to TY!
Bo ją błagałam, ona robiła to niechętnie ale w końcu uległam jej prośbą i przyznałam się do wszystkiego. Gdybyś był w porządku zrobiłbyś to samo.
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt cze 29, 2010 10:34 pm

A wiesz że ja w piątek miałem się przyznać, i bym Asi nie zranił?

Papa
Ostatnio zmieniony wt cze 29, 2010 10:37 pm przez Kissmyass, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt cze 29, 2010 10:38 pm

Kissmyass, miałeś się przyznać, że jesteś dolly jednak? :lol:
I dlaczego akurat w piątek? to magiczny dzień tygodnia?
Co za błazenada :->

I gdzie link do facebooka? 8-)
Ostatnio zmieniony wt cze 29, 2010 10:39 pm przez Mglista, łącznie zmieniany 1 raz.
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt cze 29, 2010 10:44 pm

Poszukaj sobie detektywie.
Bo podobno miałaś konto koleżanki tego pedzia na facebooku.


Nie miałem się przyznać że to nie moje zdjęcia, a czemu w piątek Asia wie

Zablokowany