Kissmyass - dolly

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Kissmyass - dolly

Post autor: AdminNarkoza » wt cze 29, 2010 8:41 pm

Witam,
od dawna na forum trwała dyskusja czy Kissmyass i Dolly to ta sama osoba. Nie chcąc się rozpisywać, odsyłam zainteresowanych pod adres http://thesilence.pl/topics8/2361.htm#39041.
Z racji, że zaufałem forumowiczowi Kissmyass i nadałem mu prawa moderatora, teraz zostałem zmuszony do odebrania tego prawa.
Po drugie, zgodnie z regulaminem można posiadać tylko jedno konto, więc pytanie do Kissmyass/Dolly, które konto mam zablokować?
Wszelkie pytania, zażalenia, sugestie proszę napisać w tym temacie, zamiast poprzez PW.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt cze 29, 2010 8:47 pm

admin
wiem , że kissmyass na tamtym forum miał IP zbliżone bardzo do do IP dolly.
Czasem mieli takie same, na pytanie extasy dlaczego , kiss tłumaczył, że dolly musiała poznać jego hasło/albo, że je znała. Na co extasy radziła mu zmianę hasła.
Tak naprawdę wszytko na ten temat jest napisane w linku do którego nas odsyłasz.
Jak dla mnie konto kissmyass powinno zostać zbanowane. Dolly jest prawdziwa, jeśli chce tu zostać i pisać - niech sobie będzie. Nie wadzi mi.

Zaufałeś, dałeś moderatora a tam - miał dostęp do Panelu Admina :/
Ostatnio zmieniony wt cze 29, 2010 8:54 pm przez Mglista, łącznie zmieniany 2 razy.
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt cze 29, 2010 9:14 pm

admin, a ja Ci na pw napisałem. Żadne zażalenie...ot tak

Mglista, jesteś chora na głowe, już Ci pisałem( i nie tylko ja) powinnaś się leczyć.

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » wt cze 29, 2010 9:29 pm

Co ?!!!! żadnego nie blokować bo ja to nie kissmyass jak mam to udowodnić ?

admin się pomylił i mam pytanie teraz kiss po pierwsze nie ma dwóch kont więc czemu mu moderatora odebraliście ?! to już prędzej mglistej ponieważ ona tu się kłóci dzisiaj koleje prowokacje na sb !
przecież admin ma czarno na białym mamy inne ip nie wiem w czym problem
wierzyć jakieś wariatce , która nie ma własnego życia jak możesz wierzyć takiej osobie , na której już raz się zawiodłeś choćby ze zdjęciami ...
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt cze 29, 2010 9:32 pm

Jeżeli to wszystko nie prawda, proponuję merytoryczną dyskusję na forum popartą faktami. Może w końcu i ja się dowiem dlaczego pałacie do siebie niechęcią (Mglista i Kissmyass). Ale podkreślam, chciałbym aby była to merytoryczna dyskusja a nie same wulgaryzmy.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt cze 29, 2010 9:38 pm

Jak na razie nie będę blokował konta Kissmyass i Dolly. Nie mam czasu aby rozwikłać tą intrygę.

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » wt cze 29, 2010 9:41 pm

Inne ip to chyba wytaczający dowód ...

Ja jestem nie na jednym forum zarejestrowana , i kissmyass i mamy tam po 1000 postów chyba nie chciałoby mi się pisać z dwóch kont z dwóch komputerów , i ani razu się nie pomylić nie dałabym rady tym bardziej że czasami jesteśmy w tym samym czasie ja mam 17 lat i chodzę do szkoły chyba nie przesiadywałabym cały czas na forum i pisała , wkręcała jakieś głupie dziewczyny ja nie wiem jak nas mogą porównywać kiss zawsze pisze takie długie posty a ja zawsze ograniczam się do dwóch zdań więc nie wiem czemu mglista piszesz że mamy podobny styl pisania...
Mglista dodawała nie swoje zdjęcia potrafi kłamać a takim ludziom się nie ufa zawsze zostaną kłamcami , mglista nie ma własnego życia ma 26 lat nie pracuje nigdzie mieszka z mamą więc nie dziwie się że z nudów wymyśla bzdurki żeby komuś zaszkodzić
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt cze 29, 2010 9:44 pm

dolly, ty ukradłaś zdjęcia z fotka.pl jakiemuś Marcinowi! ip na Thesilence kilka razy mieliście takie same! opanuj się bo to już jest śmieszne tak kłamać. Skończ.
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » wt cze 29, 2010 9:48 pm

I tym bardziej Mglista nie powinnaś mi wypominać że Was kłamałem, bo sama kłamałaś mnie że jesteś na zdjęciach które dodawałaś na różnych portalach...a ja Ci słodziłem. I Aśka Cię kryła! A ja Aśce napisałem ostatnie 2 zdania...i wrzucać mnie z dolly do jednego worka, to dla mnie jest oszczerstwo. Bo uważam że jestem intelektualnie na większym poziomie niż ona:)
Kłamałaś na Andr, na Scyp, na Narkozie, kłamałaś WSZYSTKICH! A potem afera ze zdjęciami Aśki i pedzia z fotki. Z głupimi podpisami typu "alfons i jego dziwka" albo "wsadź mi kiss" Wstydź się. Ty więcej złego wyrządziłaś, a śmiesz mi wytykać drobne kłamstwo? I wmawiać że ja to dolly? Tym bardziej że sama masz to samo ip co Aśka? Bo niby macie jeden internet tyle że rozdzielony?

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » wt cze 29, 2010 9:59 pm

Kissmyass pisze:pedzia z fotki.
Teraz "pedzio" ?
To Cię zadziwię, nie jest pedziem - on ma dziewczynę :)
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Zablokowany