Agresja

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Mianek
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 6:59 pm

Agresja

Post autor: Mianek » ndz sty 27, 2008 10:49 pm

Chciałbym się dowiedziec, czy jest jakis sposob na walke z agresja? Mam coraz czestsze napady agresji nad ktorymi trace panowanie. Klika dni temu prawie uderzylem moją dziewczyne :-/ :-/ Dzisiaj bylo podobnie... Tylko ze rzucilem sie na tapczan... I to praktycznie z byle powodu... Bo chlopak ktoremu ona sie podoba wyslal jej ":*" na gg... Co ja mam robic, zeby nikogo bliskiego nie skrzywdzic? POMOCY... :-/ :-/ :-/ :shock:

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » pn sty 28, 2008 10:21 am

Ma się ten temperament? Jakbym widział siebie, chociaż aż tak niebezpieczny to ja nie jestem ;) kup sobie worek treningowy, gwarantuję, że to pomoże. Swego czasu swoją złość rozładowywałem na szafie xD do tej pory dziwnie się otwiera ;) pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lut 16, 2008 3:20 pm

Monika za niedługo przestaniesz go kochać jak Ci walnie z półobrotu w mordkę za to że popatrzał na Ciebie jakiś gość ;/ heh według mnie zazdrość jest czymś dobrym ale chora zazdrość już nie np : wczoraj byłem na zabawie rozmawiałem z koleżanką, której chłopak siedział i sie nam przyglądał a zwłaszcza mi i nie wyglądał na zadowolonego a tak na prawdę nic nie robiłem no cóż ludzie są różni ... autorowi jednak polecam środki uspakajające bo wysłane :* przez gościa nie świadczy o tym że laska od razu poleci i wskoczy mu do łóżka ;/ trochę opanowania nic się nie dzieje :> :> zamiast bić dziewczynę to siebie tak z 2 razy klepnij albo weź rozbieg i w ścianę pyknij no nie wiem .. ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Niepoważna
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: śr lut 13, 2008 6:43 pm
Lokalizacja: cukiernica.

Post autor: Niepoważna » sob lut 16, 2008 6:32 pm

ja powiem tylko tyle że nie potrafię zrozumieć dziewczyny, której facet wogóle nie szanuje, bije, popycha, szarpie. U mnie wystarczy że mój podniesie na mnie głos, a już potrafię się do niego nie odzywać. Jak można walczyć z agresją? Hmm wydaje m się, że po prostu trzeba myśleć nad tym co się robi, mieć zaufanie i szacunek do tej drugiej osoby, i nie grać jakiegoś pieprzonego maczo, co ma niby władzę nad kobietą.

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » sob lut 16, 2008 8:21 pm

Moim zdaniem powinieneś iść na siłownię albo na jakieś treningi coby się rozładować. Lub możesz też kupić worek treningowy tak jak wcześniej wspomniał o tym grzesiu ;-)

Awatar użytkownika
Ziom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 05, 2008 7:33 pm
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: Ziom » ndz lip 06, 2008 8:29 pm

ja ci powiem krutko ... : Jak ktos/cos cie wnerwi poprostu odejdz !!! sam miałem taki problem !! raz prawie koledze oko podbilem przy wychowawcy ... (albo poprostu zacznij cholernie klnąć zamiast bić:) ja zastosowałem te metody i dalej tak robie !! poprostu jestem bardzo nerwowy :) )
Nie wiem w czym będą walczyć w 3 wojnie światowej ale w 4 będą walczyc na kamienie i patyki ...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz lip 06, 2008 8:47 pm

Ja jestem niesamowicie agresywna :evil: Wejdzie mi tylko ktoś w drogę... ale agresji staram się nie pokazywać na kimś tylko wyżyć się na czymś co na pewno nie ucierpi. Przed chwilą wróciłam z podwórka, na którym mnie takie ADHD dopadło, że współczuję kumpeli... a jak się powstrzymać??????? Omg... ja się szczypię ;) I mi to w pewnym sensie pomaga... albo siedzę bez ruchu i oddycham... po chwili przechodzi... O! I wyzywam daną osobę w myślach... ale tak perfidnie, że... :-P
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » czw lip 10, 2008 1:50 pm

Dobra rada zanim cos zrobisz pomyśl albo przy jamnie powoli policz do 10 to czasami pomaga..sama próbwałam i przedewszytskim zastanów sie nad powidem dla którego chciales kokos uderzyc..czy ma to napprwde sens ?? np jakis głupi byaiczek na gg. Co do tego przykladu mnóstwo ludzi śle sobie takie własnie minki :* no i nie znaczyymze ktos kogos zaraz kocha czy cos i to wcale nie musialo oznaczac ze ona cie zotawi np dla tamtego chlopkjaa...Pomysl o tym, :) pozdrawiam

Awatar użytkownika
Catalina18
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 07, 2010 4:19 pm
Lokalizacja: Nowa Sol
Kontakt:

Post autor: Catalina18 » pn cze 07, 2010 6:08 pm

kup sobie leki uspakajajace albo idz do psychiatry lub psychologa. Powinien cos poradzic..
;)))))

Awatar użytkownika
On87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 8:19 am

Post autor: On87 » pn cze 28, 2010 4:31 pm

Mam podobny problem, idź lepiej do lekarza zanim zaczniesz bić ludzi na ulicy "bo się patrzą na Ciebie", serio nie bagatelizuj tego.

ODPOWIEDZ