obraczki na znak bycia ze sobą

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
jagód

Post autor: jagód » sob sie 18, 2007 8:41 am

asystentkamaga pisze:jeśli chodzi o rozmiar to wystarczy wziąć ze sobą faceta i poprzymierzać.
mój kupił chyba w trzech rozmiarach
i się dogadał, że odda dwie które nie będą pasowały
więc problem nieznajomości rozmiaru da się jakoś załatwić

Delicious

Post autor: Delicious » wt sie 28, 2007 1:12 pm

Planujemy taki zakup na rocznicę. Na pół roku. Ktoś tu pisał, że ma. W jakich cenach mniej więcej są możesz mi powiedzieć?

Co do tatuaży...Mój chłopak ma na łydce. Na szczęście nie chciał robić go dla mnie czy coś w tym stylu. Po prostu zachciało mu się tatuażu to zrobił. Ma chiński znak znaczący "fall in love". Niby nic takiego, ale jednak. A ja planuje zrobić sobie taki sam. Po pierwsze podoba mi się. A po drugie...sama nie wiem...Miło będzie mieć taki sam jak mój ukochany i to jeszcze z takim a nie innym znaczeniem. A jakby kiedyś coś ( nie daj Boże :) ) to nie będzie żadnych dat, imion czy czegoś takiego

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob kwie 17, 2010 11:06 am

Sądzicie, że z tymi tatuażami to dobry pomysł? To przecież pamiątka na całe życie... związek się rozbije, potem tatuaż następnej wybranki, obok ex? :-P

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » sob kwie 17, 2010 12:15 pm

kaskan24 pisze:No i czy to nie za krótko, żeby po 3 miesiącach kupować... wypada?
To wasza indywidualna sprawa. Ja obrączkę założę dopiero jak będę miała męża. Miałam do tej pary paru chłopaków, 2 na poważnie, i gdybym z każdym z nich nosiła obrączkę to jakie znaczenie miała by obrączka małżeńska? a tak będzie ona dla mnie ważnym symbolem, gdy przyjdzie dzień że ją założę.

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » sob kwie 17, 2010 8:36 pm

No tak a jak będziesz miała kilku mężów, to ten drugi się nie będzie liczył ? : >

Tatuaże to głupota, ludzie mają tendencje do znienawidzania się.

Ja bym się chciała zaobrączkować już, tylko narazie w sensie narzeczeństwa, bo mi się marzy gotowanie , sprzatanie, pomaganie, przynoszenie piwa, i wspólne niedziele w łóżku : D

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » sob kwie 17, 2010 8:53 pm

Ruda pisze:No tak a jak będziesz miała kilku mężów, to ten drugi się nie będzie liczył ? : >
wolałabym mieć jednego męża, ale wiadomo że nie wiem jak mi się życie ułoży, więc drugi mąż będzie się liczył, ale obrączka jaką mi założy na palec z pewnością nie będzie robiła na mnie takiego wrażenia jak ta po raz pierwszy założona w kościele. A ponadto ja nie napisałam, że ukochana osoba byłaby mniej ważna tylko sama obrączka jako symbol.
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 8:55 pm przez juna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » ndz kwie 18, 2010 8:51 am

aha . ok

ps.pamiętam, że mój kumpel kupował na urodziny swojej dziewczynie takie ' obrączki ' z datą początku ich związku .

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » ndz kwie 18, 2010 11:15 am

Ruda pisze:ps.pamiętam, że mój kumpel kupował na urodziny swojej dziewczynie takie ' obrączki ' z datą początku ich związku .
nie powiem że to nie jest urocze :)

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » ndz kwie 18, 2010 11:24 am

Może i jest, ale z perspektywy koleżanki to się z niego śmiałam : D

Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Post autor: dziewczyna_1985 » sob maja 01, 2010 11:41 am

jak dla mnie głupota.
Chcesz tym pokazać że nie jesteś sama, czy żeby nikt tobie nie ukradł chłopaka??
wyobraź sobie że jak on gdzieś pójdzie zawsze obrączkę może ściągnąć i zachowywać się jak singiel :P
to co będziesz nosić po ślubie ??

ODPOWIEDZ