Łańcuch przyjaźni pęka na ogniwa

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
chamster
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 16, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Łańcuch przyjaźni pęka na ogniwa

Post autor: chamster » czw lut 18, 2010 8:07 am

Po 10 latach, przyjaźni ... Przyjaciółka powiedziala mi ze ma na mnie totalnie wyjeb.ane, że woli iść sie najebać ze swoja nowa ekipka na osiedle niż gdziekolwiek ze mna wyjść.
:(, ciężko mi jest się z tym pogodzić, dlatego że to nie był rok, tylko 10 lat. :(:(:(

co robić?!
...marzą się lepsze dni---one przyjdą z czasem...

Awatar użytkownika
klaudiaa141
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 4:05 pm
Lokalizacja: Końskie.

Post autor: klaudiaa141 » czw lut 18, 2010 2:33 pm

spróbuj porozmawiać z przyjaciółką.zapytaj co jest powodem tego że jak twierdzisz ma na Ciebie 'wyjeb.ane '.może nie wie co robi.czasem poznając nowych ludzi jesteśmy nimi zainspirowani.chcemy robić to co oni nie patrząc na naszych bliskich. jeśli jednak dalej nie dojdziesz z nią do porozumienia ,wydaje mi się że musisz to przecierpieć ,a ona sama zrozumie po pewnym czasie że zle robi :>
so unreal.

Awatar użytkownika
etchantlife
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn lut 15, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: jugosławia

Post autor: etchantlife » czw lut 18, 2010 10:40 pm

Ja miałam podobnie, ona zaczęła kraść, zaczęła pić, ja w tym czasie byłam z facetem, więc się nie dobijałam do niej i nie nalegałam na kontakt. Potem po wakacjach jak już miała zacząć się szkoła ona powiedziała, że znalazła sobie lepsze towarzystko, że się z nim zżyła. Nie mogę zaacpetować, że ona kradnie, picie to tam jeszcze. Rozsypało się. Lecz podbno, jeśli przyjaciel się od Ciebie odwróci, to nie był przyjaciel. klaudiaa141 ma racje, z całą pewnoscią.

Awatar użytkownika
Sheri
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 15, 2010 5:48 pm
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Sheri » pt lut 19, 2010 12:39 pm

Być może to nie była przyjaźń, tylko takie trzymanie się ze sobą bez tołku... Raczej z prawdziwym przyjacielem się nie zrywa kontaktu tak sobie...

Awatar użytkownika
isia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 23, 2010 5:57 pm
Lokalizacja: Pola pszenicy :-)

Post autor: isia » wt lut 23, 2010 7:04 pm

Ja na Twoim miejscu nie zadręczałabym się tym. Skoro powiedziała Ci takie słowa, nie warto się narzucać, prosić, błagać. Jeżeli była to prawdziwa przyjaźń, kiedyś zrozumie swój błąd i sama do Ciebie przyjdzie. Przelotne znajomości kończą się bardzo szybko.

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » czw mar 11, 2010 8:01 pm

Skąd ja to znam. Mogę powiedzieć tylko tyle ; pier*ol to .
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » czw mar 11, 2010 9:49 pm

Olej ją. Ona Cię olała - czemu się nią przejmujesz?? Nie chce się przyjaźnić to nie. Pokaż jej, że bez niej też sobie poradzisz i znajdziesz innych przyjaciół.
Love is the answer . . .

ODPOWIEDZ