Motor

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
Nerus
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 3:45 pm

Motor

Post autor: Nerus » wt wrz 22, 2009 3:50 pm

Siemka, mam 14 lat i zdałem na kartę motorowerową. Rodzice nie chcą mi kupić mooru, iż mam słabe wyniki w szkole, niestety nie idzie mi za dobże ale oni tego nie mogą zrozumieć ;(. I mam warunek że średnia z 8 przedmiotów ma wynosić 4 i mi wtedy kupią, ale narazie słabo mi idzie i mam marne szanse, w poprzedniej klasie tak samo miałem i nie uzyskałem tej średniej mimo starań. Może wiecie jak ich namówić na kupno?

Awatar użytkownika
Bee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:04 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Bee » śr wrz 23, 2009 2:56 pm

Po pierwsze poczytaj troszkę o ortografii !
Nerus pisze:dobże
Ja rozumiem że to internet i składnie zdań nie muszą być idealne, ale racz chociaż te słowa które masz podkreślone czerwonymi kropeczkami poprawić...to tak na marginesie ale wracając do twojego pytania, może po prostu spróbuj z nimi troszkę po negocjować np. przedmioty z których masz największy problem podniesiesz chociaż o stopień, a w między czasie zbieraj kasę na motor i po prostu poproś o dołożenie do motoru a nie o to żeby ci go kupili... wydaje mi się że odczytają to jako dość dorosłe posunięcie i zgodzą się ;-)

pozdr. Bee

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » śr wrz 23, 2009 4:20 pm

Bee pisze:Po pierwsze poczytaj troszkę o ortografii !
jak można poczytać o ortografii ? panie nauczycielu ?
Nerus pisze:Siemka, mam 14 lat i zdałem na kartę motorowerową
kup sobie komarka i posuwaj na nim .... tacy jak ty nie powinni mieć żadnego innego motoru gdyż są nieodpowiedzialni :>
Bee pisze:pozdr. Bee
po co ty to cały czas piszesz ? upośledzony jesteś ?
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » śr wrz 23, 2009 8:13 pm

pysk w pysk pisze:tacy jak ty nie powinni mieć żadnego innego motoru gdyż są nieodpowiedzialni :>
znasz go?

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » śr wrz 23, 2009 8:42 pm

juna pisze:znasz go?
no pewnie ... znam wszystkich twoich kochanków ... a jest ich dużo ... ale to na szczęście ojciec twój ;-)
Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 8:44 pm przez pysk w pysk, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
claudyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 22, 2008 5:00 pm
Lokalizacja: katowice

Post autor: claudyna » sob paź 24, 2009 8:27 pm

A może jakiś szantaż?? :mrgreen: żartuje oczywiście!! weź się w garść i postaraj , zrób wszystko by osiągnąć cel;) gdzieś widziałam fajny program , na planete czy discovery jak to właśnie warto walczyć o swoje marzenia itd... różnymi sposobami i metodami!
Nic, co robisz, nie jest stratą czasu, jeśli umiesz mądrze korzystać z własnych doświadczeń.

ODPOWIEDZ