Niezidentyfikowana choroba?

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Ona123
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 19, 2008 7:51 pm

Niezidentyfikowana choroba?

Post autor: Ona123 » śr sie 26, 2009 2:09 pm

Siemka wszystkim . Mam 16 lat 165 cm wzrostu i 48 kg wagi. Od razu uprzedzam że nie odchudzam się i nigdy tego nie robiłam. Mój problem polega na tym że od dłuższego czasu ciągle boli mnie głowa, mam zawroty, duszności, kołatanie w okolicach serca, mroczki na oczach przy wstawaniu z łóżka, rozdwajają mi się paznokcie i wypadają włosy. Gdzieś czytałam że mogą to być objawy anemii. Czy ktoś z Was ma coś podobnego do mnie? Miałam robione badania u neurologa, prześwietlenie a także badanie serca i nic nie wykazało.. Już sama nie wiem co mam robić..:? Pomóżcie!
''...Czas Nie Leczy Ran, On Tylko Przyzwyczaja Nas Do Bólu...''

Nancy

Post autor: Nancy » śr sie 26, 2009 2:20 pm

niewykluczone, że Twoje podejrzenia są słuszne aczkolwiek najlepiej zgłosić się do jakiegoś porządnego lekarza, który jednak COŚ stwierdzi...

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » śr sie 26, 2009 2:26 pm

Ona123 pisze:Mój problem polega na tym że od dłuższego czasu ciągle boli mnie głowa, mam zawroty, duszności, kołatanie w okolicach serca, mroczki na oczach przy wstawaniu z łóżka, rozdwajają mi się paznokcie i wypadają włosy.
Ja mam to samo, ale do tego mam jeszcze omdlenia i wymioty.
Poszłam z tym do lekarza i powiedziałam co i jak. Skierował mnie na badania takie ogólne i wyszło, że mam za mało czerwonych krwinek, ale lekarz musi się upewnić i mam sobie znowu zrobić badanie krwi ale teraz dodatkowo będzie badana i pod katem żelaza.
Więc proponuję zgłosić się do lekarza.

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » śr sie 26, 2009 3:15 pm

Lepiej nie czekaj i idź do lekarza!!
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » śr sie 26, 2009 3:33 pm

noo. Może to być też poważny niedobór witamin. Miałam tak. Ale nie poszłam do lekarza, i mi minęło. Ale Ty lepiej idź.
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

ODPOWIEDZ