Ocena uwodzenia.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
kirke

Post autor: kirke » pt cze 16, 2006 4:37 pm

Heh... Kasiaku.. podobnie jak ty lepiej czuję się w męskim towarzystwie... około 80 % moich znajomych jest płci męskiej.... i pika mnie fakt jak ludzie mnie postrzegają dopóki mówią mi to prosto w twarz... bo jak sama stwierdziłać kobiety pod względem zachowań agresywnych różnią się od mężćzyzn.... bronią kobiet jest plotka,a tego wprost nie znoszę...

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt cze 16, 2006 8:58 pm

Madzialena pisze:Bo faceci chyba to lubia jak trzeba kobietę zdobywać
...faceci też lubią być zdobywani, żeby kobieta dała im jakieś pożadne sygnały, ze jest zainteresowana. Prawda panowie?
kirke pisze:bronią kobiet jest plotka,a tego wprost nie znoszę...
...i to jeszcze jak nie znoszę! Kobiety plotkuja na inne kobiety, bo nie mają odwagi stanąc twarzą w twarz i powiedziec jej co im sie ni epodoba. Dlatego mam mało takich bardzo dobrych koleżanek i tylko 1 przyjaciółkę.

kirke

Post autor: kirke » sob cze 17, 2006 11:05 am

Kasiak pisze:Kobiety plotkuja na inne kobiety, bo nie mają odwagi stanąc twarzą w twarz i powiedziec jej co im sie ni epodoba. Dlatego mam mało takich bardzo dobrych koleżanek i tylko 1 przyjaciółkę.
ja tam mam przyjaciółek sztuk 3 i 1 super przyjaciela....
choć muszę przyznać,że faceci dopiero plotkują :-/

Anulka

Post autor: Anulka » sob cze 17, 2006 12:34 pm

Kasiak pisze:...i to jeszcze jak nie znoszę! Kobiety plotkuja na inne kobiety, bo nie mają odwagi stanąc twarzą w twarz i powiedziec jej co im sie ni epodoba
dokladnie tak jest...dlatego sama za duzo kolezanek nie mam tylko jedna prawdziwa przyjaciolke.. jakos lepiej czuje sie w towarzystwie facetow bo dziewczyny sa po prostu wredne..

Julia

Post autor: Julia » sob cze 17, 2006 1:28 pm

hehe.. dziwne.. wszystkie z nas zadaja sie więcej z facetami.. to qrcze z kim zadaje sie reszta bab? ;)
jeśli chodzi o uwodzenie, to niestety przeważa stereotyp, że to facet powinien zdobywać kobiete.. chociaż czy to do końca jest stereotyp? no jednak nie.. bo facetom bardziej zależy na kobiecie, którą sami uwiodą.. jednak nie mówie, że nie trzeba z tym walczyć.. bo walczyć trzeba zawsze ;-)

kirke

Post autor: kirke » sob cze 17, 2006 7:26 pm

Julia pisze:przeważa stereotyp, że to facet powinien zdobywać kobiete.
heh... to już wiem czemu ludzie na mnie dziwnie reagują :lol: ja tam się nie bawię w stereotypy... biorę co moje, biorę to co mi się podoba i rzadko, bardzo rzadko pytam o zdanie kogokolwiek... bo po co ?? "milczenie oznacza zgodę" :mrgreen:

poza tym do faceta należy tylko kwestia kiedy spytać "czy będziesz ze mną chodzić ?? " bo i tak wszystkie wiemy ile to trzeba oczkami poprzewracać,żeby się taki ruszył i zapoznał... więc ja człek niecierpliwy wzięłam sprawy w swoje ręcę... :twisted:

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 19, 2006 9:09 am

kirke pisze:choć muszę przyznać,że faceci dopiero plotkują
...bojcą jeszcze gorzej niż kobiety tylko się do tego nie przyznają.
kirke pisze:bo i tak wszystkie wiemy ile to trzeba oczkami poprzewracać,żeby się taki ruszył i zapoznał
...no! A jaklbys wiedziała ile się trzeba natrudzić, żeby ci się taki oświadczył! Masakra. Tyle trzeba kombinować że szok...ale ciiiii...bo jeszcze mój usłyszy :mrgreen:

ODPOWIEDZ