Wielkanoc za nami

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » czw kwie 16, 2009 7:04 pm

Em. pisze:Nie wierzę
A proszę Cie bardzo.

Ale nie uważam, żeby to była dobra forma przekazu Naszej pamięci o kimś bliskim.
To raczej jest oklepane.

Co do obiadania się podczas świąt to zawsze więcej jem niż zawsze, bo moja mam wychodzi z założenia, że trzeba wszystko zjeść i wszystkiego posmakować.
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 16, 2009 9:50 pm

Oj znam ten ból, u mnie najpierw jest kilkudniowe przygotowanie jadła, które później zostaje wpychane na siłę (no jedzcie, jedzcie). Ale jak pomyślę sobie o tym pełnym stole to już nie narzekam, w normalne dni rzadko kiedy mam czas cokolwiek, nawet na szybko wszamać, a co dopiero takie wykwintne potrawki - nie jest źle ;)

A życzenia były w zeszłych latach - w tym spokój (pewnie dlatego, że zmieniłem nr telefonu ]:->). A to musi być takie dziwne, nie dostawać życzeń. Mimo wszystko, każdemu chyba jest miło jeśli dostanie nawet tego głupiego smsa :> (?)

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » czw kwie 16, 2009 9:53 pm

xTrollx pisze:Mimo wszystko, każdemu chyba jest miło jeśli dostanie nawet tego głupiego smsa :> (?)
Jeśli dostanę jednego lub dwa to jest miło, ale kiedy wysyła mi ich kilkanaście osób, a co trzeci jest taki sam tylko podpis się zmienia, to nie ważne od kogo, mam na nich zlewe.
Chyba dlatego mi już nie piszą życzeń, bo nigdy nie odpisywałam ^^.
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt kwie 17, 2009 11:24 am

xTrollx pisze:Mimo wszystko, każdemu chyba jest miło jeśli dostanie nawet tego głupiego smsa :> (?)
Mi nie jest miło. osoba, z którą nie rozmawiam na co dzień wysyła mi sms-a z życzeniami. Po co? Żeby się popisać, że zna wierszyk?
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
juliaa115
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 9:08 am
Kontakt:

Post autor: juliaa115 » pt kwie 17, 2009 11:32 am

Em. pisze:Mi nie jest miło. osoba, z którą nie rozmawiam na co dzień wysyła mi sms-a z życzeniami. Po co? Żeby się popisać, że zna wierszyk?
nie poto zeby sie popisac tylko poto zaeby byc milym...to jest chyba roznica...

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt kwie 17, 2009 12:41 pm

juliaa115 pisze:nie poto zeby sie popisac tylko poto zaeby byc milym...to jest chyba roznica...
Miłym?! Haha xD Osoba z którą się nie lubię i powiedzmy kłócę, wysyła mi życzenia na gg. Czemu nie jest miła na co dzień, ale tylko wtedy gdy coś potrzebuje? Jak ja lubię oportunistów...
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
juliaa115
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 9:08 am
Kontakt:

Post autor: juliaa115 » pt kwie 17, 2009 12:49 pm

dobra luz...tylko moze wlasnie dlatego wyslala zyczenia zeby jkos rozladowac to co miedzy wami i naprawic to...przeprosic. ...

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt kwie 17, 2009 1:31 pm

Haha ^^ Jedna osoba, może bym zrozumiała. Ale mi się wydaję, że ludzie hurtowo, naciskając jeden guziczek wysyłają te wiadomości.
Ja składam życzenia osobiście i uważam, że tak jest najlepiej, bo tak okazujemy pamięć i szczerość życzeń.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » pt kwie 17, 2009 2:34 pm

juliaa115 pisze:nie poto zeby sie popisac tylko poto zaeby byc milym.
Nie wydaje mi się, że w przyciskaniu "kopiuj wklej" jest coś...miłego.
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

ODPOWIEDZ