Telefon dla młodego

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Awatar użytkownika
fabianne
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 13, 2008 1:36 pm

Post autor: fabianne » pt mar 14, 2008 4:51 pm

Niby taka? http://www.agito.pl/nokia/nokia_2310_po ... 36090.html
Ladny kolorek, ten niebieski tez. No ale 166zl. Motorole nie sa takie zle :)

Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

Post autor: martenka » sob cze 14, 2008 10:05 am

kurcze, teraz nawet dla mlodzianow specjalnie zrobili pre paida. to 36 i 6 na prawde stalo sie ogromna konkurencja dla pzoostalych operatorow. plus mial glowe, bo nie pozbawil sie sim plusa, ktory trafial do troche starszych a uzupelnil oferte w nowy pre paid, przez co stal sie jedynym operatorem o podobnej usludze, trafia teraz juz do kazdej grupy ludzi

Awatar użytkownika
Jadźka
Bywalec
Bywalec
Posty: 131
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 6:50 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jadźka » sob lut 28, 2009 8:55 am

A ja polecam Jakiś telefonik od LG, ostatnio weszły fajniutkie modeliki, ja korzystam z tej marki telefonów i jeszcze mnie nie zawiodły!

Awatar użytkownika
Ostin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt lut 06, 2009 5:56 pm

Post autor: Ostin » wt mar 17, 2009 7:04 pm

Jadźka pisze:A ja polecam Jakiś telefonik od LG, ostatnio weszły fajniutkie modeliki, ja korzystam z tej marki telefonów i jeszcze mnie nie zawiodły!
dla młodego to jakiś fajny smartfon pewnie będzie bajerem. może LG Cookie? ciekawy design, fukcje standardowe może, ale trzyma niezły poziom. no i za złotówkę go można wyjąć w różnych abonamentach, chociażby w ofercie minutowej plusa. dodatkowo chłopak nie będzie musiał się martwić kiedy się umowa skończy, sam zdecyduje.

Zablokowany