Telefon dla młodego

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Kasiak

Telefon dla młodego

Post autor: Kasiak » pt cze 09, 2006 12:42 pm

Witam,

szukam telefonu dla brata. Fajnego, z kolorowym wyświetlaczem i niedrogiego. Co byście mi polecili? On myślał nad Sagem'em...ale ja tym telefonom nie ufam, bo koleżanka go miała i strasznie się chrzanił. Nokia...lub Sony...może coś innego? Brat ma 15 lat i szkoda wydawać na telefon dużo kasy, bo moga mu ukraść. Napiszcie co wy polecacie i jakie ewentualnie wy macie telefony.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt cze 09, 2006 3:55 pm

To zależy, czy chcesz kupić sam aparat, na karte (pre-paid), na abonament i bulic co miecha, albo na mixa, tez bulisz co miecha (ale za wszystko gadasz)?
Jakby nie było, polecam nokię, a model to zaleznie od funduszu, byle jave obslugiwal /zeby gry mozna bylo wstukac/ najlepiej z aparatem, żeby miał uciechę. na prepaidzie takie fony chodzą od 250 w góre, na abonament taaaanio bo od zlotowki, ale bardziej od abonamentu polecam mixa, i telefony rowniez od zlotowki, juz naprawde dobre (funkcjonalne modele) mozesz miec za niską cenę.

No a aparat jak aparat ;]
Nowe w salonach firmowych są drogie maxymalnie, ewentualnie wchodzi w rachubę tel. uzywany /komis, allegro... ale sami wiemy jakie sa tego "zalety"

Przykładowo w mixie
wybierasz telefon
Motorola C651 Obrazek
wpłacasz 99 zł i zobowiązujesz się do comiesięcznego ładowania konta za 30 zł przez 24 miesiace. Gry są, dzwonki midi/mp3 + kompozytor, kolorowy lcd, mozna podlaczyc do kompa przez usb, aparat, czego chciec więcej ;]

Nelly

Post autor: Nelly » pt cze 09, 2006 7:36 pm

[glow=cyan]U mnie w budzie są popularne SE. Sam mam k700i - ma dużo funkcji, lecz gorzej z jakością... Myśle, że T610 mu w zupełności wystarczy.[/glow]

[center]Obrazek [/center]

[glow=cyan]Tu może sobie interaktywnie skorzystać z niego.[/glow]

Mariusz

Beznadziejny Siemens

Post autor: Mariusz » pt cze 09, 2006 11:24 pm

Napewno odradzam ci kupno Siemensa ja mam niestety CXV70 po jakims czasie uzytkowania niechce nagrywac filmikow sam sie wylacza i strasznie sie wiesza i nie zalezy to od zajetego miejsca tylko od jak mi wiadomo softa ktory sie psuje w tych telefonach. I nie tylko ja mam taki problem ale sporo ludzi dowiedzialem sie ze mozna zmienic softa ale traci sie gwarancje a jak dasz na gwarancje to problem po jakims czasie wraca. Ja radze kupic Sony Ericssona bo jeszcze nie slyszalem zeby ktos na niego narzekal. A fajne Nokie sa drogie.

Nelly

Post autor: Nelly » sob cze 10, 2006 12:56 am

Mariusz pisze:Ja radze kupic Sony Ericssona bo jeszcze nie slyszalem zeby ktos na niego narzekal.
[glow=cyan]No to ja będe pierwszy - lipne gałki.[/glow]

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 13, 2006 11:44 am

Sony Ericsson...miałam z nimi doczynienia...i też nie jestem zadowolona. Antenke zgubiłam...klapka odpadła...i bateria po roku użytkowania rozładowywała się po godzinie. Wogóle Sony sa do kitu, bo mój facet miał i tez mu się psuł i sam wyłączał się.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 13, 2006 1:45 pm

Nie polecam siemensów, kiepskie wykonanie (widać, że producent na nim oszczędza) i później się fony sypią... Z nokią nigdy problemów nie miałem, nie licząc drobnych schiz :-P

Polecam samsungi np. SGH-Z500, czy inne wczesniejsze wersje z klapką /nawet te z jednym wyswietlaczem/

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt cze 13, 2006 3:42 pm

Nie wiem za jaką kasę chcesz kupić telefon.
Ja posiadam od kilku miecięcy SE K300i.
Wyświetlacz 128x128 - mały ale wystarczający.
Aparat, nagrywanie filmów, 12 MB pamięci !!! Nie to co w noki 2 MB (za takie same pieniądze). Dzwonki mp3, podczerwień.
Z telefonem nie mam żadnych problemów. Już nieraz wypadał mi z kieszeni na beton i działa. Z tego co wiem SE można kupić ale z tych nowszych modeli. Te stere nie miały dobrych ocen.

Pineska

Post autor: Pineska » ndz cze 18, 2006 11:39 am

xTrollx pisze:Nie polecam siemensów, kiepskie wykonanie (widać, że producent na nim oszczędza) i później się fony sypią...
Zgadzam się. Starsi zrobili niedawno prezent i zalatwili mi c65. Lipny shit, szkoda kasy na cos takiego - nie odtwarza mp3 i czesto zacina sie kiedy robie foty. Poza tym raz mi upadl na podloge, cos peknelo i teraz caly czas odpada mi klapka.... :-/ :-/

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz cze 18, 2006 11:45 am

A ja Wam powiem tak. Telefon dla mnie ma dzwonić i wysyłać SMSy. Kolorowy wyświetlacz jest niepraktyczny, bo w słońcu (a idzie lato) za cholerę nie dopatrzysz się co na nim jest.

Od robienia zdjęć są aparaty cyfrowe, które robią zdjęcia zdecydowanie lepsze.

Od słuchania muzyki są przenośne odtwarzacze MP3. Choć taką funkcję w w telefonie jeszcze jestem w stanie zrozumieć.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Zablokowany