Kara śmierci

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.

Czy jesteś za KŚ?

tak
33
60%
nie
21
38%
nie mam zdania
1
2%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Stranger
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 4:04 pm
Lokalizacja: Kraków/Odessa

Post autor: Stranger » ndz mar 15, 2009 9:23 am

Fusa_20 pisze:Gdy morduje osoba, która jest chora umysłowa- ona nie moze tego zrobic umyslnie bo nie panuje nad sobą, czy np. człowiek chory na autyzm- on nie wie co jest dobre a co złe...
Chyba nie wiesz co to autyzm...
książka wiersz - Moja twórczość.

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » ndz mar 15, 2009 12:28 pm

Stranger pisze:Chyba nie wiesz co to autyzm...
Na pewno wiem lepiej niż TY.... Podałam tylko przyklad oczywiscie Ty nie musisz sie z nim zgodzić, owszem ludzie z autyzmem bywaja o wiele zdolniejsi niż ludzie zdrowi ale nie potrafią radzić sobie samodzielnie w wileu zwykłych, codziennych sytuacjach...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Stranger
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 4:04 pm
Lokalizacja: Kraków/Odessa

Post autor: Stranger » ndz mar 15, 2009 4:01 pm

Fusa_20 pisze:
Stranger pisze:Chyba nie wiesz co to autyzm...
Na pewno wiem lepiej niż TY.... Podałam tylko przyklad oczywiscie Ty nie musisz sie z nim zgodzić, owszem ludzie z autyzmem bywaja o wiele zdolniejsi niż ludzie zdrowi ale nie potrafią radzić sobie samodzielnie w wileu zwykłych, codziennych sytuacjach...
Lepiej może i tak, więcej - na pewno nie. Myślę, że nie bez powodu zdałem chociażby LEP, zda to każdy głupi, no ale Ty jeszcze musisz na to poczekać.
książka wiersz - Moja twórczość.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » sob mar 21, 2009 10:26 pm

Fusa_20 pisze:ludzie z autyzmem bywaja o wiele zdolniejsi niż ludzie zdrowi
Ekhem? Nie widzialem takiej sytuacji.

Awatar użytkownika
muszka123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr mar 25, 2009 1:53 am

Post autor: muszka123 » pt mar 27, 2009 11:21 am

ja tak amo sobie nie przypominam takiej sytuacji

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarabiaj na Chomiku

Obrazek

Zapraszam również na mojego bloga ----> http://zarabiajnachomiku.blogspot.com/

Awatar użytkownika
xdoxxdox
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 09, 2009 1:51 pm
Kontakt:

Post autor: xdoxxdox » pt lip 10, 2009 5:44 pm

Zauwaszmy jak oni mają dobrze we więzieniu jedzenie mają kible mają i co jeszcze za zamordowanie człowieka taka kara śmieszne a w dodatku my na tych więźniów płacimy z naszych podatków ale to drobny szczegół ale kk

Awatar użytkownika
Eris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 08, 2009 8:57 pm

Post autor: Eris » pt lip 10, 2009 5:51 pm

Hmm, ja jestem Za kara smierci. W/g mnie osoba ktora pozbawila druga osobe zycia, powinna zostac usmiercona, zycie za zycie. Wyjatkiem sa ludzie ktorzy nie panuja nad swoimi emocjami.
Obrazek

Awatar użytkownika
burdelmama
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czw lip 09, 2009 6:22 pm
Kontakt:

Post autor: burdelmama » pt lip 10, 2009 6:37 pm

Eris jeśli ktoś z Twojej rodziny potrąci dziecko i je uśmierci to też jesteś za? Z pewnością nie, lecz można bardziej uściślić swoją wypowiedź ;)

Ja uważam, że kara śmierci powinna obowiązywać w wyjątkowych przypadkach, gdy osoba jest bardzo zaburzona i zabiła z premedytacją. Oczywiście trzeba inaczej patrzeć np. na maltretowaną przez lata żonę która zabiła męża ze świadomością. Takiej to nawet do więzienia nie powinno się wsadzać.
Więcej niż jedno morderstwo powinno być równe zastosowaniu kary śmierci. Ale oczywiście wszystko zależy od wielu czynników, które powinny być zbadane. W tak poważnym temacie nie ma co uogólniać.

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » czw lip 23, 2009 1:15 am

Kara śmierci jest tematem ciężkim. Czasem nie można się jednoznacznie wypowiedzieć na ten temat... Ja np jestem za karą śmierci, ale w pewnych przypadkach... Po 2 co jeśli skazałoby się na karę śmierci osobę niewinną co okazałoby się już po wyroku?

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » czw lip 23, 2009 12:20 pm

hehe spoko :-P widocznie jesteś bardziej uzdolniony niż myślałam ;-)

ODPOWIEDZ