Wasze historie

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz wrz 03, 2006 7:34 pm

xTrollx pisze:pawel a nie wykluczasz takiej możliwości, że to był obcy?? :>
nie nabijaj sie to prawdziwa historia, to ze interesuje mnie tamat obcych nie znaczy ze we wszystkim mam ich widziec

Awatar użytkownika
Devil_14
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 26, 2008 6:25 pm
Lokalizacja: Piekło]:->
Kontakt:

Post autor: Devil_14 » pt lut 29, 2008 4:31 pm

A ja nie widziałam żadnych zjawisk ani niczego takiego i się cieszę bo nawet gdybym komus chciała o tym powiedziec nikt by mi nie wierzył :-P
"Każda historia siedzi w nas........Tworzysz ja Ty...........Tworzy ją czas......"

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » pt lut 29, 2008 9:15 pm

Słyszałam kiedyś że duchy pokazują się wiele razy tylko osobom które nie będą się ich bały :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kolorowa jak Diabli
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:13 pm
Lokalizacja:

Post autor: Kolorowa jak Diabli » czw sty 15, 2009 10:09 am

U mnie to bardziej sny dziwne są.

Przyśnił mi się mój zmarły dziadek. Powiedział, że za 10 lat będę w ciąży, będę miała syna i będzie miał na imię Wojciech. To będzie nasze jedyne dziecko.
10 miesięcy później byłam w ciąży-urodziłam syna, który ma na imię Wojciech (imię podobało się nam wcześniej). Teraz pytanie co z kolejnym...:)

Moja bratowa urodziła syna. Miałam znowu sen:
Moja zmarła babcia wchodzi do domu, wyglądała strasznie realistycznie, Wystraszyłam się jej, a ona powiedział, żebym się nie bała bo przyszła zobaczyć małego.

Śpię sobie i śni mi się czerwony samochód, wysiadają z niego kobiety. Jedna podchodzi do mnie i zaczyna mnie dusić. Budzę się z krzykiem i na łóżku widzę jakąś małą istotę która się do mnie zbliża-strach mnie sparaliżował. Krzyczałam, ale z gardła nie wydobywały mi się słowa. Nie wiem jak, ale krzyknęłam w końcu tak głośno, ze aż moja bratowa przyszła zobaczyć czy wszystko ze mną dobrze. Jak jej opowiedziałam sen to powiedział, ze to "zmora" była.
OMG jakiego ja miałam pietra...
Znajdź to czego szukasz...

ODPOWIEDZ