Czego sie boicie ?

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Sokol

Post autor: Sokol » sob cze 03, 2006 10:37 pm

ludzie mowia mi ze jestem bardzo odwazny ze nie boje sie moic co mysle i tak ze niektorzy podziwiaja to ale to gowno prawda bo sie duzo rzeczy boje no przedewszytkim chyba starosci smierci minelo mi juz i mam leki sytuacyjne tez
strasznie nieznosne ;/

MARDOK

Post autor: MARDOK » ndz cze 04, 2006 3:06 pm

Ja tam wole ranek jak jest jeszcze ciemnawo - ostatnio pisalem kolezance esej do 4:15
rano i kiedy uslyszalem za oknem śpiew jaskolek to otworzyem je na ościerz - bardzo przyjemne uczucie mnie wtedy ogarnelo. Slonce dopiero wysuwalo swoje pierwsze blade promyki zza choryzontu a ja w mroku slyszalem jak przyroda budzi sie do życia i nic poza tym ... musze czesciej tak wstawac wczesnie :-)

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz cze 04, 2006 4:09 pm

MARDOK pisze:Ja tam wole ranek jak jest jeszcze ciemnawo - ostatnio pisalem kolezance esej do 4:15
rano i kiedy uslyszalem za oknem śpiew jaskolek to otworzyem je na ościerz - bardzo przyjemne uczucie mnie wtedy ogarnelo. Slonce dopiero wysuwalo swoje pierwsze blade promyki zza choryzontu a ja w mroku slyszalem jak przyroda budzi sie do życia i nic poza tym ... musze czesciej tak wstawac wczesnie
Dokładnie tak. W lato jest najlepiej, wcześnie robi się jasno, otwierasz okno i nie jest jeszcze tak gorąco, wręcz wieje chłodny wiaterek. Dosłownie coś niesamowitego :D
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

MARDOK

Post autor: MARDOK » ndz cze 04, 2006 4:17 pm

HeHe - z tematu '' czego sie boicie '' przeszlismy na temat '' czego sie nie boimy '', a wrecz sie tym zachwycamy ...

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » śr cze 21, 2006 2:51 pm

Ja się boję miłości i nienawiści. Tych dwóch rzeczy zawsze unikam.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

ant

Post autor: ant » śr cze 21, 2006 5:56 pm

"Jedyną rzeczą, której musimy się lękać, jest sam strach. " Napoleon Hill
Staram się panować nad swoim strachem.
MARDOK pisze:HeHe - z tematu '' czego sie boicie '' przeszlismy na temat '' czego sie nie boimy '', a wrecz sie tym zachwycamy ...
Ja uwielbiam czas przed burzą i jej nadejście . ;-p

Julia

Post autor: Julia » śr cze 21, 2006 6:54 pm

czego się boję.. hmm.. śmierci.. ale nie swojej tylko śmierci moich bliskich..a jak byłam mała to bałam sie Laleczki Chucky, tzn tak dzieś w wieq od 4 do 10 lat ;)

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » czw cze 22, 2006 7:57 pm

Ja się boję wszystkich robali! Mrówek, much, biedronek, pająków... wszystkiego!

kirke

Post autor: kirke » pt cze 23, 2006 3:34 pm

boję się tylko tego, czego nie rozumiem lub nie potrafię przewidzieć... choć to jednocześnie najbardziej mnie pociąga....

poza tym mam klaustrofobię :-/ i lęk wysokosci :-/

*Fruzia*

Post autor: *Fruzia* » pt cze 23, 2006 4:00 pm

Ja się boję ludzi niezrównoważonych psychicznie. Bo nigdy naprawdę nie wiadomo na co ich stać. Przyszłości bałam się kiedyś. Teraz kiedy mam kogoś z kim ją łącze, nie boję się.

ODPOWIEDZ