ten pierwszy raz...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Angel19989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 7:54 pm

ten pierwszy raz...

Post autor: Angel19989 » śr paź 22, 2008 8:39 am

mam problem... mianowicie chciałabym pójść ze swoimi facetem do łóżka ale boje się że to jeszcze za wcześnie... jesteśmy ze sobą od jakiś 2 tygodni... jest odpowiedzialny i zawsze zabezpieczenie ale ja jednak mam pewne obawy... wiem że każda kobieta ma inny organizm... boje się bólu... mój chłopak o tym wie i nie naciska na to... wczoraj była rozmowa o dziecku ale to też jest jeszcze zawcześnie bo nie wiadomo jak to dalej pójdzie... co wy byście zrobili na moim miejscu i czy jak bym się zdecydowała na dziecko czy to by był dobry pomysł?? oboje byśmy chcieli zostać rodzicami... nie wiem co robić... jest to mój pierwszy związek...
prosze pomóżcie mi...
z góry dzieki za wasze opinie...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr paź 22, 2008 10:48 am

Ja na waszym miejscu bym się powiesił bo wasza sytuacja jest tragiczna nie widze innego wyjścia ... tak myślę że powieszenie się jest doskonałym wyjściem z tego bagna w jakie wdepnęliście ... ehhh poza tym taki temat już był szkoda słów innych ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » śr paź 22, 2008 1:32 pm

Dziewczyno czy Ty się dobrze czujesz? :-/ Ile z łaski swojej Ty masz lat? Po pierwsze: nie idzie się do łóżka z kimś z kim się jest dwa tygodnie :-/ No błagam. Zwłaszcza jeżeli
Angel19989 pisze:jest to mój pierwszy związek...
jest to twój pierwszy związek. No błagam. Mam Ci tłumaczyć na czym to polega? No to proszę bardzo. Do łóżka głównie rozsądni ludzie idą z miłości. To tak na marginesie. Wątpię czy w związku ze stażem dwóch tygodni ta miłość jest taka wielka... chyba raczej zauroczenie. Kocha się jak się dobrze zna drugą osobę, akceptuje się jej wady i zalety, jest się w stanie poświęcić dla niej wszystko ( nie dosłownie. chociaż są też tacy co by życie poświęcili ).
Wiesz jeszcze sam fakt, że gość Cię za łatwą może wziąć :-/ Wyrwał laskę, a dwa tygodnie później przewracał już jej palcami w majtkach :-/
Heh. Wiesz co... jeżeli jesteś inteligentna to przemyślisz to jeszcze raz :)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Re: ten pierwszy raz...

Post autor: grzesiu » śr paź 22, 2008 6:05 pm

Angel19989 pisze:jesteśmy ze sobą od jakiś 2 tygodni...
Moim zdaniem to, co napisałaś jest wystarczającą odpowiedzią na Twoje pytanie...

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr paź 22, 2008 11:12 pm

W sumie 2 tygodnie to niezbyt wiele. Jeszcze biorąc pod uwagę, że to Twój pierwszy związek. No i jeszcze nie wiadomo ile macie lat.
Ja bym proponował jeszcze to odłożyć. Całe życie przed Tobą i nie ma co się spieszyć.

olka080 pisze:Po pierwsze: nie idzie się do łóżka z kimś z kim się jest dwa tygodnie :-/ No błagam.
Wszystko zależy od wieku i temperamentu ludzi. Chociaż masz rację, z moją byłą dopiero po 3 tygodniach zaczęliśmy baraszkować :-P
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
dżusi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:00 am

Post autor: dżusi » czw paź 23, 2008 10:40 am

jery, dziewczyno...jestes z kolesiem 2 tygodnie a juz planujesz z nim seks i dziecko?? a jesli wam nie wyjdzie?? w koncu to swieza znajomosc i nie wiesz co bedzie... chcesz byc samotną matka?wiesz jaka to odpowiedzialnosc?? chłopak moze Cie wziąć za łatwą... radziłabym Ci poczekac...ten pierwszy raz moim zdaniem powinien byc z osoba ktorą bardzo kochasz, której jestes pewna i ufasz, z osoba ktora Cie nie zawiedzie itp...poza tym to Twoj pierwszy zwiazek no i ile masz lat??

ODPOWIEDZ