jak często czytasz książki?

Wszystko co jest związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi literatura, a również zamieszczać własna twórczość (wiersze, opowiadania).
Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » śr paź 17, 2007 6:05 am

czytam srednio 1 ksiazke na miesiac , nie wiem czy to mało czy duzo , wiem jedno mam ochote na kolejna , tylko musze wziac udzial w konkursie i bede ja miec ;-) http://blog.rimmel.info/News/indexByTag/Konkurs

Yennefer

Post autor: Yennefer » śr paź 17, 2007 12:52 pm

Codziennie wieczorem biorę dobrą fantasy i zagłębiam się tak na 2 godzinki. Książki przenoszą człowieka w inny świat, wspaniałe zapełnienie czasu.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr paź 17, 2007 4:14 pm

Własnie wróciłem do czytelnictwa. Staram się jak mogę codziennie połknąć przynajmniej jeden rozdział i jak narazie mi się to udaje.

Całkiem to przyjemne tak poczytać coś po długiej przerwie.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Spartacus

Post autor: Spartacus » pt sty 25, 2008 6:15 pm

Czytam mniej więcej 4 książki w tygodniu, kiedy mam wolne to do 14. Uwielbiam...

Awatar użytkownika
spinacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw sie 28, 2008 8:25 pm
Lokalizacja: tam, gdzie Zielono.
Kontakt:

Post autor: spinacz » pt sie 29, 2008 6:55 am

zależy od ilości czasu. czasem nie czytam wcale, a czasem 2 książki w ciągu dnia.
kiedyś czytałam więcej, może to przez ten brak czasu. ale są chwile kiedy mi się nie chce.
uważam, że i książki i artykuły w prasie lub internecie są wartościowe. taka kolej rzeczy - cywilizujemy się.
chociaż osobiście żal mi trochę ludzi, którzy nie czytają książek, nie wiedzą jaka to frajda. komputer to nie to samo, co książka. tam rzeczywistość już się wkrada.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pt sie 29, 2008 10:03 am

Czytam jak mam ochotę. Ostatnio jej nie mam w ogóle... ale to pewnie dlatego, że beznadziejna książka... a ja muszę ją skończyć... bo zawsze jak zaczynam to kończę... jak książka jest ciekawa to czytam w każdej wolnej chwili. Ogólnie kiedyś czytałam więcej, ale teraz za bardzo czasu nie mam ;))
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Kasandra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 28, 2008 6:22 pm
Lokalizacja: Zaświaty
Kontakt:

Post autor: Kasandra » pt sie 29, 2008 12:37 pm

Czytam kiedy mnie najdzie ochota. No bo chyba nie powiem, że codziennie o 17.28 przez 20 minut. Wtedy kiedy mam czas i chęć. Ostatnio raczej często.

Awatar użytkownika
Pinacolada
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: ndz sie 17, 2008 1:00 pm
Lokalizacja: Made In China.

Post autor: Pinacolada » sob sie 30, 2008 12:19 pm

Jak mi się jedna skończy, to biorę drugą ;-)
I found myself today... [*]

Awatar użytkownika
Velissa
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 01, 2008 6:23 pm
Lokalizacja: Piekło podlaskie ;]
Kontakt:

Post autor: Velissa » śr paź 01, 2008 7:26 pm

Książki czytać lubię, aczkolwiek zazwyczaj nie ma na to zbyt dużo czasu, więc wychodzi jedna lekturka na miesiąc, albo i mniej, ale jak już mam na przykład wolny tydzień, to idzie jedna za drugą.
Ludzie książek nie czytają? Przesada... Po prostu naprawdę wielu osobom brakuje na to czasu, a młodzież jest zniechęcona do tego przez głupie lektury szkolne.
"Somebody tell me is this a sin by loving him?
I want you, I need you...
I can't stand it, don't know what to do..."
High and Mighty Color - Tsumi

Awatar użytkownika
sunShine07
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 6:07 pm
Lokalizacja: Wonderland

Post autor: sunShine07 » czw paź 02, 2008 3:47 pm

Przez wakacje czytałam duzo.. teraz niestety nie mam czasu.. ale ogolnie rzecz biorac czytac lubie ^^

ODPOWIEDZ