Mój pierwszy raz

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
kirke

Post autor: kirke » pn lip 24, 2006 7:29 pm

xTrollx pisze:Zresztą apteki też nie są juz pewne, w moich rejonach jakis bachorek buszowal po lokalnej aptece z nozyczkami i wbijal w rozne paczki ^^
to powinno być karalne :-/

//xTrollx: Ale to był synalek farmaceutki :P
Ostatnio zmieniony pn lip 24, 2006 9:55 pm przez kirke, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 8:05 am

xTrollx pisze:Zresztą apteki też nie są juz pewne, w moich rejonach jakis bachorek buszowal po lokalnej aptece z nozyczkami i wbijal w rozne paczki ^^
...ja chodze do aptek, gdzie takie rzeczy podaje się z ręki i nie ma możliwości wcześniejszych "wygłupów niektórych niedorozwojów"!
kirke pisze:to powinno być karalne

//xTrollx: Ale to był synalek farmaceutki :P
...to ją bym później pozwała o umyślne spowodowanie ciąży!! :mrgreen:

Ginger

Post autor: Ginger » śr sie 23, 2006 1:43 pm

Też mi się wydaje, że w aptece będzie najbezpieczniej :]. Wstydzić się można, ale nie obawiać tego, że farmaceut(k)a Ci cokolwiek zrobi, bo to jest towar, a On(a) jest sprzedawcą.
A ten temat to podpucha, o! :D

pina92

Post autor: pina92 » pt gru 29, 2006 8:27 pm

A się czepiacie:D Chłopak kupuje pierwszy raz więc nie dziwota ze się wstydzi:D

dolphina

Post autor: dolphina » ndz gru 31, 2006 12:31 pm

Mój pierwszy raz miałam w wieku 12 lat. Kochałam się z chłopakiem o 7 lat straszym ode mnie w szkole na schodach jak trwały lekcje. Co za przyżycie wielki straszek mnie ogarnął ale zrobiłam to i mam to juz za soba. Treaz gładko wchodzi

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz gru 31, 2006 4:51 pm

dolphina pisze:Mój pierwszy raz miałam w wieku 12 lat. Kochałam się z chłopakiem o 7 lat straszym ode mnie w szkole na schodach jak trwały lekcje. Co za przyżycie wielki straszek mnie ogarnął ale zrobiłam to i mam to juz za soba. Treaz gładko wchodzi
Kocham prowokacyjne posty :mrgreen:
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

koval

Post autor: koval » wt sty 02, 2007 1:29 pm

8-) 8-) 8-) 8-) 8-) wchodzisz do sklepu m mowisz ze chcesz gumy do zycia i wszystko co to za wstyd
???//??///

Awatar użytkownika
Froyla
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn wrz 22, 2008 1:28 pm
Lokalizacja: Moje miasto

Post autor: Froyla » pt wrz 26, 2008 9:31 am

Sol, hEh mogłabym sie i dowiedziec tylko gdyby link do twojej strony ktora podałes moj drogi wchodził :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-26, 11:33 ]
Jak masz mieć tyle zachodu z tym wszystkim to wyślij kumpla niech on Ci kupi albo włóż ciemne okulary kaptur na czupryne i podejdz pod kiosk :mrgreen: i ładnie popros prezerwatywy a jak zapyta jakie najlepsze i tyle :mrgreen: ... CZady xD ...
I rzeczą którą chciałabym zmienić jest pozostanie taka sama przez całe życie...


... BO Nawet Bezsens ma Zawsze jakiś sens....

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » pt wrz 26, 2008 4:01 pm

Nie odkopujmy trupów...

ODPOWIEDZ