Mój pierwszy raz

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
wstydliwy

Mój pierwszy raz

Post autor: wstydliwy » wt cze 27, 2006 7:56 pm

wiem, ze to glupio zabrzmi ale jutro bedzie ten moj pierwszy raz i pojawia sie problem...z gumkami
nigdy ich nie kupowalem i nie ukrywam, ze wstyd mi bedzie je kupic
gdzie najlepiej je kupic? (kiosk,apteka??) i jak zapytac sprzedawce o nie? poprostu powiedziec "poprosze prezerwatywy" ? a jak on mnie zacznie wypytywac o jakies rodzaje, firmy,rozmiary itp. to chyba tam zglupieje bo jestem kompletnie zielony w tym?? prosze kogos o pomoc, prosze o jakiekolwiek poraday :P
Ostatnio zmieniony wt lip 04, 2006 5:01 pm przez wstydliwy, łącznie zmieniany 1 raz.

Julia

Post autor: Julia » wt cze 27, 2006 8:04 pm

hmm.. chyba najlepiej isć do jakiegoś samoobsługowego czy supermarketu i samemu wybrać.. wtedy nie będziesz miał problemu ;) poczytasz sobie jaki rozmiar, kolor, smak, zapach i te inne detale ;) hehe.. życze miłej zabawy ;)

corolia

Post autor: corolia » wt cze 27, 2006 8:12 pm

najlepiej kup wiecej i poczwicz w domu zeby nie bylo przypalu przed dziewczyna ;)
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez corolia, łącznie zmieniany 1 raz.

wstydliwy

Post autor: wstydliwy » wt cze 27, 2006 8:16 pm

tylko, ze we wszystkich samoobslugowych gumki sa przy kasach i raczej ciezko mi bedzie stanac i ogladac kazde opakowanie po kolei majac kogos za/przed soba :) zobacze zreszta, najwyzej wezme na chybil trafil 3 opakowania i poprobuje pozniej

a jeszcze jedno jaka firme polecacie? moze byc unimil?

corolia

Post autor: corolia » wt cze 27, 2006 8:22 pm

wez kazdego rodzaju po jednej a pozniej gdy juz zobaczysz ktora ci najbardziej odpowiada to wrocisz tam (lub do innego sklepu) i kupisz jesczze jedna juz na ta specjalna okazje, troche to kosztowne no ale warte zachodu :P

Woman

Post autor: Woman » wt cze 27, 2006 8:30 pm

W Auchan prezerwatywy leża w dziale kosmetyków, przynajmniej w moim mieście, także swobodnie mozna przyjsc sobie oglądac, wybierac i przebierac w kolorach, rozmiarach, firmach takze upodobaniach typu "z wyputkami" itp. Przymierzac nie mozna- niestety ;-) Firma nie ma większego znaczenia, ale nie wybieraj najgorszej, dla własnego bezpieczenstwa. I pamietaj nic nie daje ci 100% pewności! 8-)

Aha i nie ma sie czego wstydzic, rzecz ludzka! :-)

wstydliwy

Post autor: wstydliwy » wt cze 27, 2006 8:42 pm

tylko, ze ja mieszkam raczej w malym miasteczku i o takim czyms jak Auchan to nawet nie slyszalem :)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 27, 2006 8:43 pm

Jak pojdziesz np. do apteki, powiesz, że chcesz kondomy, firma bez roznicy (osobiscie durex polecam) jak o rozmiar spytają, to powiedz "europejski" (bodajze od 10 do 17-18 +/-) to jest przeciętny rozmiar. Smaki.. jak na pierwszy raz to chyba zbędne, chyba, że masz very doświadczoną dziewczyne :-o No i tyle, nie radzę się z tym ukrywać po sklepach, bo co bardziej spostrzegawczy juz dawno skapują, że się czaisz. Lepiej hardo, po męsku, i tyle. A jak trafisz na wrednego sprzedawce, takiego uszczypliwego i bedzie sie dopytywal szczegolow to spytaj się jakich on używa (albo z jakich korzysta jej partner) i koniec zabawy ;-) Pozdrawiam

greenka

Post autor: greenka » wt cze 27, 2006 9:04 pm

ale doradców znalazłeś-sami doświadczeni;-)

ja już tylko mogę życzyć miłej zabawy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt cze 27, 2006 9:19 pm

Osoba która wstydzi się kupić prezerwatywę, nie powinna uprawiać seksu, bo to znaczy, że jeszcze do tego nie dorosła.

I co z tego, że w aptece baba patrzy się na mnie tak, jakbym był co najmniej pedofilem? Staram się wyłapać jej wzrok i w myslach powiedzieć "co się gapisz stara dupo?". Skoro dany sklep/apteka takie rzeczy sprzedaje, to chyba nie ma się czego wstydzić?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ