Śmierć - boicie się?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Mianek
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 6:59 pm

Post autor: Mianek » pn sty 28, 2008 6:28 am

Kiedyś na pewno się nie bałem... Ale teraz, jak znowu mam dla kogo życ, to w sumie nie chce umierac.

Awatar użytkownika
ja liryczne
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 5:06 pm
Lokalizacja: z półki nad łóżkiem
Kontakt:

Post autor: ja liryczne » śr sty 30, 2008 10:02 am

Szczerze mówiąc, nigdy nie myślałam o strachu przed śmiercią. Zawsze bardziej bałam się starości i przemijania.
spadają w dół kamienne posągi człowieczeństwa

Awatar użytkownika
karex77
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 1:01 pm

Czy boje sie smierci?

Post autor: karex77 » czw kwie 03, 2008 1:18 pm

Nie boje sie samej smierci tylko faktu ze to jest koniec ze nie spotkam sie z bliskimi, niewiem co bedzie po drugiej stronie....Jestem wierzaca i wierze w zycie po smierci dlatego wiem ze nie bede sama ale jednoczesnie chce zyc jak najdluzej...

Awatar użytkownika
Mr. Jack
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 5:28 pm
Lokalizacja: Domaszków City ;)
Kontakt:

Post autor: Mr. Jack » czw kwie 03, 2008 5:43 pm

Nie boję się śmierci, jednak strasznym doświadczeniem jest cierpienie przed ostatecznym odejściem... w sumie każdy z nas kiedyś odejdzie czy tego chce czy nie, więc nie ma co się obawiać ...a co nas czeka po śmierci??? Napewno święty spokój ;-) :-)
Respect My Authority ;)

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » pt kwie 04, 2008 2:16 pm

Nie boję się śmierci tylko samego momentu przed śmiercią. To musi być naprawdę przerażające wiedząc że zaraz się umrze. Na pewno starzy ludzie mają strasznie kiedy zasypiają bo mogą pomyśleć że już się nie obudzą ponieważ umrą we śnie (chociaż moim zdaniem śmierć we śnie jest najwspanialsza)

Awatar użytkownika
Dzika_kotQa
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 3:35 pm

Post autor: Dzika_kotQa » śr kwie 09, 2008 5:49 pm

Kiedy byłam mała śniła mi się moja własna śmierć (o dziwo pamiętam po tylu latach). Otóż w tym śnie dostaje kulke w szyje.... dziwny troszkę sen jak na 10-cio latke ale jakoś tak wyszło... możecie mi wierzyć lub nie ale czułam każdy szczegół uderzenia kuli, od samego strzału po zatrzymanie oddechu. Co się działo później nie wiem bo się obudziłam i przez kilka sekund nie mogłam złapać oddechu... hmmm myślę sobie teraz tak, jeśli miałabym umrzeć to napewno nie chciałabym przeżyć moich dzieci. Nie chcę też aby ktoś się mną opiekował (zmieniał pieluchy, karmił itp.) chciałabym umrzeć jak najpóźniej ale nie na tyle późno żebym zaczeła bardzo chorować. I najlepiej żeby to była lekka śmierć, bez zbędnej męczarni!

Awatar użytkownika
BlackSmile
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: wt lip 08, 2008 1:25 pm

Post autor: BlackSmile » wt lip 08, 2008 3:34 pm

Nie, to jest normalna kolej rzeczy. Człowiek rodzi się i umiera. Obawiam się tylko, żeby nie nastąpiło to zbyt wcześnie.
`Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz...`
Obrazek

Awatar użytkownika
maadzia13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt lip 11, 2008 7:26 am
Kontakt:

Post autor: maadzia13 » pt lip 11, 2008 8:02 am

Wiadomo, śmierć jest nieunikniona... ale zawsze istnieje jakiś strach, obawa. Rzecz jasna, urodziliśmy się, musimy i umrzeć. Innego wyjścia nie ma :)
far away...

Awatar użytkownika
will241
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 28, 2008 5:19 pm

Post autor: will241 » pn lip 28, 2008 7:30 pm

Ja się boję. Nie wiemy co będzie jutro, czy wogóle wytrwamy do jutra, nasze życie jest jak bańka mydlana jutro może juz nas nie być..... Trzeba korzystać z życia póki jesteśmy na ziemi
Aż strach myśleć o tym.....

---------------------------
Najgorzej jest wtedy gdy nie można z nimi być.....
Ostatnio zmieniony pn lip 28, 2008 7:30 pm przez will241, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » pn lip 28, 2008 7:32 pm

Ja się boję tylko jeżeli to ma byc śmierć bolesna ajeżeli mam zasnąc i zwyczajnie sie nie obudzic to nie ma sie czego bać :P

ODPOWIEDZ