Przepraszam...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Kasiak

Przepraszam...

Post autor: Kasiak » wt maja 23, 2006 6:45 am

Już nie wiem jak mam Cię przepraszać...Już sama nie wiem za co. Za to, że jestem nie będę przepraszać. Jestem bo jestem dla Ciebie.
Czasami, gdy siedzę w pokoju, a obok jesteś Ty, to wszystko jest takie proste...nawet najgłębsze sny. I lubię patrzeć, wtulona w poduszkę, jak siedzisz i zgłębiasz najskrytsze tajniki, dla Ciebie jednak tak proste. Wtedy nie boję się zasnąć, wiem dobrze, że kiedy się zbudzę będziesz obok.
Lecz czasem przychodzi burza, deszcz płynie spadając na mą twarz. Zranione serce nie jest takie duże, jak serce w chwilach uniesienia. Wypływające z ust słowa ranią.
Ja wiem, że czasem też potrafię Cię zranić. Wiem, że czasem potrafię być nieznośna. I że czasem, Ty także przeze mnie płaczesz.
I nie rozumiem Nas oboje. Przecież jesteśmy stworzeni dla Siebie. Przecież jest Nam razem tak dobrze...a mimo to czasami się nie dogadujemy.
Może i jedno i drugie uparte jest i zawzięte. Lecz mam nadzieję, że żar serducha przebije najtwardszą skałę.

Cat

Post autor: Cat » wt maja 23, 2006 7:57 pm

wyczuwam chęć zadość uczynienie za obsmarowanie Twojego faceta w innych tematach, bo jak narazie to obraz jaki pokazałaś jego to normalnie chodzący koszmar :)
pozdrawiam:)

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 24, 2006 6:41 am

Raczej nie zadość uczynienie... ale jak tu wejdzie i przeczyta...to bedzie wiedział o co chodzi ;op...bo skoro moje słowa do niego nie docierają, to może przeproszenie go za ostatnie w taki sposób dotrze do niego.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr maja 24, 2006 9:00 pm

no, tylko w jaki sposob trafi na to forum?? :>

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 25, 2006 5:46 am

zna je....i tyle :-P

Cat

Post autor: Cat » czw maja 25, 2006 5:54 pm

on jest wsród nas :mrgreen:

elmonk

Post autor: elmonk » czw maja 25, 2006 8:50 pm

Dobra panowie, przyznac sie, ktory... :mrgreen:

Cat

Post autor: Cat » czw maja 25, 2006 9:33 pm

to nie ja chociasz widze troche swoich cech :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob maja 27, 2006 8:08 pm

no dobra, przyznam się, ale Kasiak żabciu, musiałaś mi aż tak dupe obrabiać?? :mrgreen: :-P

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn maja 29, 2006 12:00 pm

Oj chłopaki jesteście dobrzy :mrgreen: właśnie takich ludiz lubię. Z jajem i dużym poczuciem humoru :mrgreen:

ODPOWIEDZ