Zgwałcona....

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » pn paź 08, 2007 4:28 pm

jak widać nie tylko.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn paź 08, 2007 4:31 pm

Nie mówię akurat w tym przypadku, no chyba, że zawsze piszesz tak, aby zgodzić się z większością
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » czw paź 18, 2007 10:28 am

CiotkaDobraRada pisze:Wg mnie po prostu nieudana randka.
jest to bardzo nieudana randka przez duze ''B'' ... czasem taką randke się pamięta do końca życia.. ja osobiście znam osobę, która przeżyła podobną sytuacje... przepłaciła to depresją i teraz boi się zbliżenia z którymkolwiek facetem.. ;/ każdy jest innny i ktoś, kto ma słabą psychikę może taką sytuacje odbierać tak samo jak gwałt..
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pt paź 19, 2007 2:13 pm

Autorka napisała tylko, że zaczął ją całować i rozbierać, nie jest dokładniej opisane czy niemal ściągał z niej ciuchy siłą czy po prostu myślał, że ma szansę
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt paź 19, 2007 6:03 pm

Nieboraczek pisze:bo mi sie tak podoba. co mnie obchodzi ze wg CIEBIE i tylko ciebie to jest nieudana randka?
A jeżeli wg. mnie też, to co? CiotkaDobraRada nie jest już sama :mrgreen:
Ja może nie użyłbym zwrotu "nieudana randka", wg. mnie to było nieporozumienie. Niestety dziewczyny nie bardzo wiedzą czasami czego chcą. Albo inaczej czasami zachowują się tak, jakby nie wiedziały z czego biorą się dzieci.

Jeżeli przez całą noc wystrojona panienka przymila się do chłopaka, to ten nastawia się w jednym kierunku - widzi przyzwolenie, akceptację, chęć na coś więcej. Jest tak otumaniony przez cały wieczór i pół nocy. Później widzi gdzieś szansę na coś więcej, a dziewczyna zachowuje się jak polityk - najpierw naobieca kokosów, a później wystawi cię do wiatru.

Ja natury sadysty nie mam. Jakoś nie bawią mnie zabawy masochostyczne i gadżety z kajdankami. Nie bawi mnie też zmuszanie do czegoś kogoś. Ja bym odpuścił, ale wilu jest takich, którzy nie bardzo chcą się poodzić z odmową.

Jednak sytuacja z pierwszego postu gwałtem nie była i nie piszmy tutaj bzdur.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pt paź 19, 2007 6:30 pm

Jest! W końcu znalazł się ktoś, kto się ze mną w tej kwestii zgadza! :mrgreen: Bo mi dokładnie o to chodzi.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
korba
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 30, 2008 10:40 am

Post autor: korba » śr sty 30, 2008 1:47 pm

ja bym sie zemściła..nie wiem jak ale na pewno..współczuję :roll:

ODPOWIEDZ