środki antykoncepcyjne

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
shoah

Post autor: shoah » ndz paź 07, 2007 7:26 pm

hehe ja brałam yasminelle wlasnie :P zajebiste tabletki powiem :) niestety z pewnych wzgledów musiałam przerwać eh :|
ale naprawde polecam z calego serca

a i powiem tak apropo, ze zdazaja się przypadki pewne, znajoma brała regularnie i zaszła w ciąże

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn paź 08, 2007 12:08 pm

shoah, oczywiście, że się zdarzają, ale wtedy, gdy np. środek antykoncepcyjny wejdzie w interakcję np. z innymi lekami zażywanymi lub ziołami (!) i to głównie dlatego, można zajść w nieplanowaną ciążę, już nie mówię o pominięciu tabletki.

[ Dodano: 2007-10-21, 15:54 ]
Jednak zauważyłam, że odkąd biorę te tabletki dużo rzeczy mnie łatwo rozdrażnia, wyprowadza z równowagi i często płacze. . . Ale może to tylko taki zbieg okoliczności
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pt gru 21, 2007 7:48 pm

shoah pisze: które się bierze po?
to nie pigulka antykoncepcyjna tego typu srodki nie wolno brac jak cukierki ...
tylko wrazie wpadki...

co do srodkow..
plastry w przeciwienstwie do pigulek nie obiciazaja watraby gdyz hormony sa podawane bezposrednio w krwioobieg :)
dwa srodki hormonalne nie powinny brac dziewczyny mlode:)
bo biorac je dluzszy okres potem gdy bedzie Ci na dzidzivzalezalo mozesz miec powazne problemy z zajsciem w ciaze;)

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn gru 24, 2007 4:00 pm

bo biorac je dluzszy okres potem gdy bedzie Ci na dzidzivzalezalo mozesz miec powazne problemy z zajsciem w ciaze;)
Czyżby? A skąd wzięłaś takie informacje, bo ja pierwsze słyszę?
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pn gru 24, 2007 6:15 pm

CiotkaDobraRada pisze:Czyżby? A skąd wzięłaś takie informacje, bo ja pierwsze słyszę?
od ginekologa :P
i z zycia moja Droga...niejedna dziewczyne znam ktora miala problemu z pozniejszym zajsciem w ciaze po dluzszym okresie stosowania pigulek :)

pigulki moim przynajmniej zdaniem sa bardziej dla kobiet dojrzalych ...:)
choc niby istenie ta o niskim stezeniu hormonow....dla mlodych dziewczyn... :mrgreen:

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr gru 26, 2007 2:39 pm

Słyszałam o różnych poważnych konsekwencjach przy braniu środków antykoncepcyjnych, ale że to było kiedyś. . . Podobno jest wiele uprzedzeń, bo kiedyś pigułki brały tylko desperatki, ale w czasach, gdy jedna tabletka miała tyle hormonów co dziś całe opakowanie. Wiadomo, że i teraz są różne, bo za jedne zapłacisz 20 złoty, a za drugie 50.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

ODPOWIEDZ