środki antykoncepcyjne

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
shoah

środki antykoncepcyjne

Post autor: shoah » śr maja 23, 2007 9:53 pm

ok, wiec tak. szukałam takowego tematu, ale nic nie znalazłam. wiec drogie panie własnie rozmawiałam z chłopakiem moim o różnych środkach. niedługo przyjeżdza do mnie, wiec już musze się zacząć infromować i załatwiać coś takiego. pytanie moje bedzie troche ogólne. co takiego polecacie, tabletki, plastry, a moze takie tabletki, które się bierze po? mam skłonności do tycia po rodzince, nie chce zaprzepaścić moich 40 kg w dół, wolałabym też, zebym mogła sama to załatwić. kase mam i w ogole, tylko, zeby matka się nie dowiedziała

Parkour

Post autor: Parkour » czw maja 24, 2007 6:07 am

Wszystkie te środki są dobre. Jednak moim zdaniem nigdy nie ma nic pewnego czy zadziałają.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » sob maja 26, 2007 1:21 pm

Hmm może tabletki antykoncepcyjne, ale musi ci je ginekolog przepisać, a dla pewności dodatkowo prezerwatywa ;)

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » sob maja 26, 2007 7:31 pm

Parkour pisze:Wszystkie te środki są dobre. Jednak moim zdaniem nigdy nie ma nic pewnego czy zadziałają.
moim zdaniem to właśnie większość tabletek anty jest niedobra. powodują bardzo dużo skutków ubocznych. a czy zadziałają - 99% to dużo, nie ma pewniejszego środka antykoncepcyjnego.

warto poszukać na kobiecych forach dyskusyjnych, tam wypowiada się wiele kobiet o różnych środkach. ale pamiętaj shoah że każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje.
Ostatnio zmieniony sob maja 26, 2007 7:32 pm przez kobieta, łącznie zmieniany 1 raz.
Life hurts...

shoah

Post autor: shoah » czw maja 31, 2007 5:26 pm

własnie już się po napisaniu tego posta zaczełam czytac rózne tego typu fora, troszku już jestem obeznana co do skutków ubocznych, z jednego forum wziełam liste tabletek, zaczełam czytać co dziewczyny piszą o każdym z nich. wiele tego było, wiec mniejwiecej znalazłam swojego faworyta. ale i tak zaufam lekarzowi, szczególnie, ze moja siostra od wielu, wielu lat chodzi, testowała wszystkie chyba tabletki, teraz ma plastry, a pani doktor zna jej rodzinne problemy z hormonami itd ;)

Mortuś

Post autor: Mortuś » czw maja 31, 2007 9:40 pm

to chyba nie tylko Ty powinnas się zabezpieczać a także chłopak, w końcu to nie Ty możesz zapłodnić a on, i to on może mieć lekki problem, co do tabletek, owszem, to Twoja inicjatywa, ale on powinien zabezpieczyć się prezerwatywą, taka moja opinia.

Wiem że pani to ja nie jestem ale lubię czasem wtrącić swoje trzy grosze, przepraszam jeśli nie oczekiwałaś mojej odp ;-)

shoah

Post autor: shoah » czw maja 31, 2007 9:45 pm

Wiem że pani to ja nie jestem ale lubię czasem wtrącić swoje trzy grosze, przepraszam jeśli nie oczekiwałaś mojej odp ;-)
ja tam sie nie wstydze akurat ;P

głupi nie jest, a m iby było raczej bez gumki dziwnie ;p

madziuś

Post autor: madziuś » pt cze 01, 2007 3:29 pm

ja brałam tabletki antykoncepcyjne przez pół roku fakt faktem cere miałam ładniejszą i biust mi urósł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tylko ze przytyłam :-( az 8 kg :-( i stwierdzic moge ze dla mnie osobiscie seks bez gumki jest owielebardziej przyjemniejszy :-P :-P :-P :-P :-P

DoNotBlink

Post autor: DoNotBlink » pt cze 01, 2007 4:52 pm

Wybieraj rozsądnie i chyba rzeczywiście powinniście się razem z Twoim chłopakiem oboje dobrze zabezpieczyć, bo to nie są żarty. Kobieta ma rację, w internecie oprócz wszystkich pierdół i bzdur, można znaleźć przydatne informacje, przykładowo właśnie na forach.
Pozdrawiam ;-)

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz paź 07, 2007 2:51 pm

Standardowo prezerwatywa, to dość skuteczne zabezpieczenie, aczkolwiek nie jest całkiem pewne. Jeżeli chcesz mieć pewność radzę tabletki antykoncepcyjne. Jeżeli będziesz je dobrze brała to pratycznie nie ma możliwości zajścia w ciążę. Ktoś napisał tu totalną bzdurę, a mianowicie, że jak tabletki to i prezerwatywa dla pewności! Co za głupota. . . Po co? No, po co? Seks bez gumki jest przyjemniejszy, a tabletki, zwłaszcza te nowoczesne, to naprawdę skuteczne zabezpieczenie. Piszesz, że masz tendencję do tycia :) To już nie jest problem ;) Musisz jedynie powiadomić o tym ginekologa, bo nowoczesne pigułki nie powodują tycia. Ja stosuję Yasminelle. Jest w nich mniej hormonu niż w starszych wersjach, więc nie powodują takich skutków ubocznych jak przy starszych :) Również nie tyję :) Poprawia mi się cera :) Są dwuskadnikowe, ufam im całkowicie.

ODPOWIEDZ