jasna karnacja,jak ja przyciemnic? na dłuzej ;)

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
ganja

Post autor: ganja » czw sty 25, 2007 7:09 pm

weCa pisze:do tego proponuje pić sok z marchewki albo jeść marchewkę codziennie
Ja piję tylko soki marchwiowe z dodatkami moje ulubione :)
Panna-K. pisze:jakoś trzeba wyglądać na studniówce :)
no ja mam w tą sobotę studniówkę :):) już niemogę się doczekać.

weCa

Post autor: weCa » czw sty 25, 2007 9:03 pm

Popieram ale nie za dużo... Moja koleżanka piła za dużo i zamiast ładnego ciemniejszego koloru stało się pomarańczowa... :mrgreen:
moja kumpela wpadła kiedyś na " genialny " pomysł stworzenia maseczki z marchwi :D

utarła sobie wszystko pięknie, ładnie i nałożyła sobie na twarz :lol: :lol: nie wiem ile ona to trzymała na sobie ale efekt uwierzcie był niesamowity :lol: była tak pomarańczowa , mandaryna2 :D na szczęście efekt nie był długotrwały i wszystko dało się domyć xD

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » sob sty 27, 2007 12:39 pm

Ja na przykład piję bardzo dużo soków przecierowych z marchwii i innych owoców. Tak butelkę dziennie zazwyczaj. Wcale nie jestem pomarańczowa, ale ludzie mi mówią, że mam ładny kolor cery :-P

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » ndz paź 07, 2007 3:16 pm

Proste, najlepiej idź na solarium. I nie słuchaj tych farmazonów o zmarszczkach itp, bo fakt faktem, skóra się starzeje, ale nie tak bardzo jak przedstawiają to te wszystkie kolorowe gazetki i portale internetowe. Skłonność do zmarszczek zależy przede wszystkim od genów. Prawda jest taka, że przeciwnicy solariów dali się zmanipulować. O szkodliwości solarium zaczęło robić się głośno mniej więcej z wejściem na rynki pudrów brązujących, balsamów brązujących, samoopalaczy, od których sklepowe półki aż się załamują. I chyba już wiadomo o co dokładniej chodzi, o KASĘ! Wmównie szkodliwości solarium = kasa dla producentów kosmetyków brązujących. Bo jak widać, mimo wszystko, moda na brąz nie mija. Za to w tych kolorowych gazetach wszędzie polecają samoopalacze (zauważyliście?). Przeciwnicy solarium zachwycją się "zdrową" opalenizną z tubki (jak dla mnie pomarańczowymi plamami, ale to nie o tym). Szkoda, że nigdzie nie napiszą, że ten sudowny samoopalacz też ładnie ryję skórę. . . Zatyka ją, nie pozwala oddychać. . . Ale to już chyba wiadomo czemu tego nie napiszą. . . I prawda jest taka, że opalona skóra potrzebuje niewieleu poprawek. Niedoskonałości są mniej widoczne.
Wracając do tematu. . . moja koleżanka piła soki z marchewek i nabawiła się na twarzy żółtych plam na dodatek ryjąc sobie wątrobę. Wszyscy tak się uczepili solariów, bo nie wiedzą o szkodliwości innych sposobów uzysiwania "opalenizny".

Aha, jeżeli tak strasznie boisz się opalania, to zrób sobie MOCNY napar z liści szałwii i kory dębu (do nabycia w skepach zielarskich ew. w aptece) i przecieraj nim twarz. Skóra troszkę się zabrązowi, a zioła te działają antybakteryjnie.

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » śr paź 17, 2007 5:55 am

mozesz uzyc kosmetyków na bazie samoopalacz który to delikatnie przyciemni Twoja karnacje.Mozesz ten uzywać podkładu brązującego Rimmla w musie wiecej o nim na http://blog.rimmel.info

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pt paź 19, 2007 2:18 pm

Arabica, większość z tych kosmetyków również pięknie zażółca skórę. . .
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » ndz paź 21, 2007 2:36 pm

ja bym radziła się opalic najlepiej przy basenie w te lat mnie aż zabardzo spiekło
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pt gru 21, 2007 7:36 pm

moze np beta karotem w tabletkach?
koszt od 8 zl do 40:)
nada skorze delikatny odcien opalenizny...:)
i tym samym przygotuje skore na opalanie przed latem:)

aa solara jest okropna nie polecam:)
aa co do bladosci...:)
naturalna bladosc jest ladna :)
Ostatnio zmieniony pt gru 21, 2007 7:36 pm przez mineralka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ