Życie bez komórki?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » wt gru 18, 2007 1:07 pm

Pyskaty pisze:
izka101 pisze:ps. muszę miec kontakt z znajomymi!
kontakt ze znajomymi można mieć nie mając komórki przecież ... ;/
a jak am znajomych daleko i znajomi nie mają neta to chyba kontakt komórkowy zostaje.
No tak powiesz, ze listy można pisać, ale kto w tych czasach to robi...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt gru 18, 2007 3:44 pm

Dziewoocha pisze:No tak powiesz, ze listy można pisać, ale kto w tych czasach to robi..
Ty na pewno nie bo nie umiesz pewnie zaadresować poza tym pismo też masz nieczytelne to wolisz pyknąć sms jedyne co to mam nadzieję że wiesz gdzie znaczek się nakleja ;-) Przez sms weź sobie ślub przez sms zamów co chcesz przez sms się wyspowiadaj ;-) tak byś chciała co nie ? ;-) fajnie ;-)

a jeżeli mówiłaś o tym koledze moim to niestety rozczaruję Cię bo znam go dobrze i każdy ma neta a poza tym mieszkają w jednym mieście ;-) i co teraz odpiszesz ? :)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » wt gru 18, 2007 6:26 pm

Pyskaty pisze:
Dziewoocha pisze:No tak powiesz, ze listy można pisać, ale kto w tych czasach to robi..
Ty na pewno nie bo nie umiesz pewnie zaadresować poza tym pismo też masz nieczytelne to wolisz pyknąć sms jedyne co to mam nadzieję że wiesz gdzie znaczek się nakleja ;-) Przez sms weź sobie ślub przez sms zamów co chcesz przez sms się wyspowiadaj ;-) tak byś chciała co nie ? ;-) fajnie ;-)
Mój drogi czy Ty naprawę myślisz, że Twoje denne podteksty są w stanie mnie zamurować, tak abym zaniemówiła? niedoczekanie Twoje :mrgreen:
Ale od początku...

Ty to naprawdę jak już się rozpędzisz to ja pier*** większość Twoich wypowiedzi mnie śmieszy.
A więc czy ja powiedziałam, że ciągle siedzę w telefonie i piszę smsy ? Nie
Czy ja powiedziałam, ze nie pisze listów? Nie (miałam na myśli raczej to, że pisanie listów powoli zanika i mało kto tego używa, ludzie idą na łatwiznę i nie ma co tu koloryzować)
Sam mnie kiedyś upominałeś, ze jestem tak mało rozwinięta umysłowo i nie potrafię czytać ze zrozumieniem, a sam co sobą reprezentujesz?

Nie skomentuję Twojej wypowiedzi odnośnie mojej umiejętności wysyłania listów bo jest to śmieszne :shock: :mrgreen:
Pyskaty pisze:a jeżeli mówiłaś o tym koledze moim to niestety rozczaruję Cię bo znam go dobrze i każdy ma neta a poza tym mieszkają w jednym mieście ;-) i co teraz odpiszesz ? :)
dla Twojej wiadomości to mało interesuje mnie Twój jakiś tam kolega.
Nie wiem, czy okularki Ci są potrzebne czy co (inteligencji niestety już nie nabędziesz), ale moja wypowiedz była nie o koledze Twoim a odnośnie izka101
Także gratuluję spostrzegawczości
Obrazek

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 19, 2007 7:14 am

Dziewoocha pisze:A więc czy ja powiedziałam, że ciągle siedzę w telefonie i piszę smsy ? Nie
A czy ja napisałem że tak robisz ?

Dziewczyno mówisz mi o spostrzegawczości o okularkach a popatrz co Ty w ogóle piszesz .. myślisz że jesteś Bóg wie czym popatrz w lustro ... co Ty sobą w ogóle prezentujesz podlizujesz się tylko na tym forum Twoje wypowiedzi są zawsze krótkie i cięte daremne i żałosne czytając je wiem że masz kompleksy wyższości chcesz tak jak kaczyński mieć władzę nad innymi ale jej nie będziesz miała zapamiętaj sobie to ;-)
Dziewoocha pisze:Sam mnie kiedyś upominałeś, ze jestem tak mało rozwinięta umysłowo i nie potrafię czytać ze zrozumieniem, a sam co sobą reprezentujesz?
A umiesz czytać ze zrozumieniem heh udowodniłaś to przed chwilą żal mi Ciebie ;-)
Dziewoocha pisze:Nie skomentuję Twojej wypowiedzi odnośnie mojej umiejętności wysyłania listów bo jest to śmieszne
Nie musisz nic komentować ja od Ciebie niczego nie żądam ;-) i tak pewnie byłby to bełkot nastolateczki ...
Dziewoocha pisze:inteligencji niestety już nie nabędziesz
Chyba jesteś nieodpowiednią osobą która zwraca mi uwage pod kątem mojej inteligencji ponieważ Twoja nie jest wyższa od mojej ... każdy człowiek jest inteligentny na swój sposób ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » śr gru 19, 2007 7:42 pm

Pyskaty pisze:A czy ja napisałem że tak robisz ?
Moim zdaniem to jest jednoznaczne z tym, ze tak sądzisz :

Przez sms weź sobie ślub przez sms zamów co chcesz przez sms się wyspowiadaj ;-) tak byś chciała co nie ? ;-) fajnie ;-)

Pyskaty pisze:Dziewczyno mówisz mi o spostrzegawczości o okularkach a popatrz co Ty w ogóle piszesz .. myślisz że jesteś Bóg wie czym popatrz w lustro ... co Ty sobą w ogóle prezentujesz podlizujesz się tylko na tym forum Twoje wypowiedzi są zawsze krótkie i cięte daremne i żałosne czytając je wiem że masz kompleksy wyższości chcesz tak jak kaczyński mieć władzę nad innymi ale jej nie będziesz miała zapamiętaj sobie to ;-)

Komu ja się niby podlizuje ? hahaha śmieszny jesteś, nie wiesz co wymyślić to pewnie wymyśl, ze jestem jakaś głupią, włażącą w dupę wszystkim blondynką ! bo tylko na tyle Cię stać ! żeby oceniać innych !
A moje wypowiedzi nie są zawsze krótkie, w przeciwieństwie do Ciebie wole krótko, zwięźle i na temat niż rozpisywać się tak jak ty "masło maślane".
Inteligenta osoba jest w stanie zrozumieć krótkie wypowiedzi, dla Ciebie to widocznie wyższa szkoła jazdy



Pyskaty pisze:A umiesz czytać ze zrozumieniem heh udowodniłaś to przed chwilą żal mi Ciebie ;-)
I wicewersa :)


Pyskaty pisze:Nie musisz nic komentować ja od Ciebie niczego nie żądam ;-) i tak pewnie byłby to bełkot nastolateczki ...
łojojoj Twój to za to nie jest bełkot, ojjj chłopcze zabierz się za naukę, jesteś tak denny że masakra, śmiech na sali.... :shock: :mrgreen: A Twoje teksty na poziomie tępego blokersa powalają mnie z nóg :mrgreen:

Pyskaty pisze:Chyba jesteś nieodpowiednią osobą która zwraca mi uwage pod kątem mojej inteligencji ponieważ Twoja nie jest wyższa od mojej ... każdy człowiek jest inteligentny na swój sposób ...
Tak każdy na swój sposób :) Twoja inteligencja jest specyficzna :D dzięki niej za każdym razem jak tu wchodzę mam się z czego pośmiać....
Obrazek

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 19, 2007 8:18 pm

Dziewoocha pisze:Moim zdaniem to jest jednoznaczne z tym, ze tak sądzisz :
Niestety ... jakbym tak myślał to bym napisał ;-) ale to potwierdza tylko to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;-)
Dziewoocha pisze:łojojoj Twój to za to nie jest bełkot, ojjj chłopcze zabierz się za naukę, jesteś tak denny że masakra, śmiech na sali.... :shock: :mrgreen: A Twoje teksty na poziomie tępego blokersa powalają mnie z nóg
Dlaczego blokers to od razu tępy ? czyżbyś miała kogoś w rodzinie takiego ? opowiedz coś o Tym pomożemy Ci z tym problemem uwierz mi ... z moją nauką jest wszystko w porządku niestety u Ciebie to leży ;-)
Dziewoocha pisze:Tak każdy na swój sposób :) Twoja inteligencja jest specyficzna :D dzięki niej za każdym razem jak tu wchodzę mam się z czego pośmiać....
śmiej się bo co masz zrobić jak Cię tak prawda boli ;-) chcesz być wielka a jesteś nic nie warta nastolateczką ;-)
Dziewoocha pisze:hahaha śmieszny jesteś, nie wiesz co wymyślić to pewnie wymyśl, ze jestem jakaś głupią, włażącą w dupę wszystkim blondynką ! bo tylko na tyle Cię stać ! żeby oceniać innych !
Tak myślę i raczej się nie mylę ;-) żeby oceniać innych hehe przygarniał kocioł garnkowi najpierw popatrz na siebie a potem upominaj mnie ;-) mniej tapety na ryj i mniej czasu przy lustrze a więcej programów edukacyjnych może czegoś się jeszcze nauczysz ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
yesorno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 6:53 pm

Post autor: yesorno » czw gru 20, 2007 8:25 pm

Dlaczego mówisz, że ona jest wytapetowaną pustą nastolatką? Widziałeś ją?Przebywałeś z nią, gadałeś choć chwilę? Moim zdaniem nie masz żadnego prawa pisać, że ona jest nic nie warta;/ Ale w sumie to powinno być do obu stron: nie umiecie się kłócić bez obzywania , na poziomie? :-|

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt gru 21, 2007 5:00 pm

Wiesz co Pyskaty nie mam zamiaru cytować Twoich wypowiedzi bo szkoda zachodu, a powiem tylko to, ze potrafisz jedynie odwracać kota ogonem.
Pokonwersowała bym z Tobą jeszcze trochę, ale nie gdyż jesteś strasznie nudnym rozmówcą..

Po za tym możesz sobie mówić o mnie co chcesz, że jestem tupeciarą, głupia blondynką i kogo tam sobie jeszcze wymyślisz... :shock: :mrgreen: Naprawdę sram na to wszystko :mrgreen:
yesorno pisze:Dlaczego mówisz, że ona jest wytapetowaną pustą nastolatką? Widziałeś ją?Przebywałeś z nią, gadałeś choć chwilę? Moim zdaniem nie masz żadnego prawa pisać, że ona jest nic nie warta;/ Ale w sumie to powinno być do obu stron: nie umiecie się kłócić bez obzywania , na poziomie? :-|
Nie, ale Pystakty wszechwiedzący wie wszystko i widzi każdego :)
Uważaj bo za chwile będziesz niewychodzącym z domu kujonem :)

ave
Obrazek

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pt gru 21, 2007 8:01 pm

mozna...lecz to to trudne bo ja juz np sie uzaleznilam od telefonu komorkowego :oops:

Spartacus

Post autor: Spartacus » pt sty 25, 2008 5:47 pm

Dwa lata temu kupiłem telefon (abonament). Prawie nie używam, sprzedaję i nie kupuję następnego.

ODPOWIEDZ