zakochana i co z tego...:(

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
~biała~

Post autor: ~biała~ » wt sie 28, 2007 2:08 pm

Sol pisze:To chłopakowi bardziej powinno zależeć na swojej królewnie. Tak ten świat jest zbudowany, że to faceta zabiega o kobietę, a kobieta tylko siedzi i odrzuca adoratorów. Jeżeli więc poprzez odległość ich związek się rozsypie, to będzie to wina chłopaka.
Heh, mów tak jeszcze.. To się zakocham! :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » sob paź 20, 2007 11:53 am

ja się zakochałam 1 temu i niemoge tego zwycięrzyc mam jescze widok na jego okno :-(
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

milka285

Post autor: milka285 » pn lis 05, 2007 5:46 pm

a powiedzialas mu o swoich uczuciach albo on ci??? jezeli ty go kochasz a on ciebie to ta milosc moze przetrwac ale widac ze sie boisz :( warto szczerze porozmawiac z nim

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lis 10, 2007 8:53 am

Sol pisze:Jeżeli facet naprawdę Cię kocha, to rzuci wszystko i będzie przy Tobie. Jeżeli tego nie zrobi, to znaczy, że chodzi mu tylko o pusty seks.
Pewnie rzuci studia porzuci dom zapomni o znajomych i poleci do niej oczywiście bo jak kocha to zrezygnuje ze wszystkiego za dużo filmów się naoglądałeś żal ;/ zresztą dlaczego ona by nie mogła tam się przeprowadzić co ? chodziło jej pewnie tylko o seks ;/ jakby tak było to by nie sms'ował ehh ;/
Sol pisze:ale z Ciebie romantyk...
hehehe kilka słówek które w filmie usłyszał i jest romantykiem o matko ;/
~biała~ pisze:Heh, mów tak jeszcze.. To się zakocham!
typowe widać że komplementami można zdobyć Twoje serce być słodkim przez cały czas i każdy jest z tobą he ;/

Justyna nie możesz nic zrobić musisz zapomnieć choć to nie łatwe no trudno zanim się zakocha w kimś trzeba zobaczyć czy taki związek miałby podstawy do przetrwania w tym przypadku nie ma .. !
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » sob lis 10, 2007 10:17 am

milka285 pisze:a powiedzialas mu o swoich uczuciach albo on ci??? jezeli ty go kochasz a on ciebie to ta milosc moze przetrwac ale widac ze sie boisz :( warto szczerze porozmawiac z nim
wiedział że sie w nim zakochałam ale koleżanki się z nigo śmieją i jak bym z nim chodziła to by moja reputacja spadła do zera i tak ten rok jest do nieczego:-|
Ostatnio zmieniony sob lis 10, 2007 10:17 am przez izka101, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lis 10, 2007 10:34 am

izka101 pisze:wiedział że sie w nim zakochałam ale koleżanki się z nigo śmieją i jak bym z nim chodziła to by moja reputacja spadła do zera i tak ten rok jest do nieczego:-|
hehehehheeh Twoja reputacja ? koleżanki się z niego śmieją dlaczego ? czuje pustość umysłu nie wiem czemu :>jestem zniesmaczony no chyba że napisałaś to tak dla żartów ;/
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » ndz lis 11, 2007 5:37 pm

Pyskaty pisze:
izka101 pisze:wiedział że sie w nim zakochałam ale koleżanki się z nigo śmieją i jak bym z nim chodziła to by moja reputacja spadła do zera i tak ten rok jest do nieczego:-|
hehehehheeh Twoja reputacja ? koleżanki się z niego śmieją dlaczego ? czuje pustość umysłu nie wiem czemu :>jestem zniesmaczony no chyba że napisałaś to tak dla żartów ;/
Dla żartu ?? nie! Tak szczerze mówiąc chyba dlatego że jest bratem najgłupszego w szkole kolegi (przynajmniej tak myślę) a jak nie z tego to nie wiem (moje niektóre koleżanki są dziwne ale są te które normalnie to biorą )

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz lis 11, 2007 6:03 pm

To co z tego nawet jakby jego brat był zboczeńcem jakby był mordercą to co z tego ? przecież on taki nie jest ;/ nie oceniajmy ludzi po tym jakich mają znajomych jaką mają rodzinę tylko oceniajmy każdego indywidualnie ;/ każdy jest inny więc tym bardziej nie rozumiem takiego zachowania no ale trudno myślałem że powody będą przytłaczające a one są przynajmniej dla mnie żałosne no ale cóż tyle ile ludzi tyle różnych myśli ...
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » ndz lis 11, 2007 6:13 pm

Dziwne jest to że mi się horoskop sprawdził ponieważ ja zwracam uwagę na jednego a inni będą (się w mnie zakochiwali)jakoś tak to działa :lol: śmieszne
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

ODPOWIEDZ