sklonuj mnie

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Alienized

Post autor: Alienized » czw wrz 13, 2007 9:42 am

Ja bym się nigdy nie sklonowała nie wyobrażam sobie takiej drugiej mnie;/ Wystarczy jedna....ja^^

Yennefer

Post autor: Yennefer » ndz wrz 30, 2007 1:05 pm

O matko... może i bym się sklonowała, ale wy byście tego nie przeżyli :-D

*Foska*

Post autor: *Foska* » ndz wrz 30, 2007 2:38 pm

NIe chciałabym klonować siebie ... Ale jakby tak sklonować Johnego Deppa...Nie no a tak na powaznie nie chiałabym mieć swojego klona . Wygladałby jak ja , zachowywał sie tak jak ja ,a ja chce być unikatowa i niepowtarzalna więc raczej nici z mojego kolonowania :)

effeczka

Post autor: effeczka » pn paź 01, 2007 1:13 am

*Foska* pisze:NIe chciałabym klonować siebie ... Ale jakby tak sklonować Johnego Deppa...Nie no a tak na powaznie nie chiałabym mieć swojego klona . Wygladałby jak ja , zachowywał sie tak jak ja ,a ja chce być unikatowa i niepowtarzalna więc raczej nici z mojego kolonowania :)
nie wiesz jak by bylo gdyby Cie sklonowano, unikatowa ba kazdy taki jest :-) pomyl o tym, ze kiedys moze Ci na wiele rzeczy nie wystarczyc czasu a chciala bys ich dokonac, dokonczyc cos co zaczelas a czego jako Ty indywidualna nie mozesz juz zrobic? i wyobraz sobie cos dla Ciebie waznego nie moze juz istnic nie moze sie dokonac bo Ty juz niemozesz tego zrobic, w dodatku nie masz nikogo kto moglby sie tym zajac wiec co przydal by sie ktos kto dokonczyl by dziel, to taka droga Ty czyz nie?

*Foska*

Post autor: *Foska* » pn paź 01, 2007 4:38 pm

A czy mój klon miałby moją świadomość żeby załatwaić sprawy których ja n ie zdąrzyłam ? Jeśli nie to to jest bez sensu ...

Awatar użytkownika
kelpii
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kelpii » śr paź 03, 2007 3:39 pm

Ja nie widzę sensu w klonowaniu siebie. Skoro ten klon nie miałby mojej świadomości, to byłby po prostu drugim człowiekiem, który w wyniku klonowania wygląda tak samo jak ja. A tak poza tym mogłoby się z tym wiązac wiele irytujących przypadków( pomyłki na ulicy itd.) Nie, to nie dla mnie! Ale nie miałąbym nic przeciwko, żeby fajnych facetów sklonowac:D Takich nigdy nie za wiele!

*Foska*

Post autor: *Foska* » czw paź 04, 2007 7:51 pm

kelpii pisze:A tak poza tym mogłoby się z tym wiązac wiele irytujących przypadków( pomyłki na ulicy itd.) Nie, to nie dla mnie! Ale nie miałąbym nic przeciwko, żeby fajnych facetów sklonowac:D Takich nigdy nie za wiele!
No i tez o to mi chodziło ! :mrgreen: Nareszcie ktoś kto podziela moją opinię :-D

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob paź 06, 2007 12:43 am

Polecam film "Wyspa". Dokładnie nie powiem o co w nim chodzi, bo zdradziłbym frajdę, ale faktycznie chodzi o klony i zasadność, oraz cel ich istnienia.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
kelpii
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kelpii » sob paź 06, 2007 4:46 pm

Film "Wyspa" oglądałam i zrobił na mnie duże wrażenie... Ciekawie przedstawiony temat, dobra gra aktorów, ogólnie wart obejrzenia!

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » ndz paź 07, 2007 1:25 pm

Oglądałam. Wrażenie jako takiego na mnie film nie zrobił. Ale przyznam, ze ciekawy :)
Obrazek

ODPOWIEDZ