sklonuj mnie

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
effeczka

sklonuj mnie

Post autor: effeczka » ndz wrz 09, 2007 11:41 am

jak bym miala taka mozliwos sklonowalabym sie a wy?

misanthropiac: ...
Ostatnio zmieniony ndz wrz 09, 2007 6:04 pm przez effeczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Lady M

Post autor: Lady M » ndz wrz 09, 2007 11:45 am

Hmmm... z jednej strony zrobilam bym to, ale to nie była bym ja w 100%. To nie byly by moje mysli, moje uczucia. Tylko ze podobnje cialo. A na moje ciałko nie ma co patrzec, wiec moze oszczedze Wam tego widoku nieciekawego ;-)

effeczka

Post autor: effeczka » ndz wrz 09, 2007 11:48 am

e tam fajowo by bylo, nie wiem dokladnie jak to jest z tymi sprawami ale to by byl Twoj klon wiec to bylabys Ty

Lady M

Post autor: Lady M » ndz wrz 09, 2007 11:52 am

hmmm no nie wiem nie wiem.. czy to byla bym ja? ale juz nie taka sama .. zrestza nie znam sie na tym i nie wiem jak by to mialo wygladac.. a ja tzn ja teraz ta ja to tez bym byla czy by mnie zabili do tego skolonowania? I tylko by moje klony chodzily?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz wrz 09, 2007 1:03 pm

100% sklonowanie człowieka raczej nigdy nie będzie możliwe, z tego względu, że świadomości nie idzie sklonować. Można utworzyć taki sam obraz, to samo ciało (co prawda, jeszcze nie przy dzisiejszej technologii), jednak świadomości nie. Więc będą chodzić Twoje klony, które w praktyce klonami nie będą ;P Nie chciałbym, z tego względu, że większego sensu to nie ma.

effeczka

Post autor: effeczka » ndz wrz 09, 2007 1:30 pm

no to racja ale chciala bym miec swojego klona bo to bylo by pewnie ciekawe doswiadczenie, czyz nie? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pn wrz 10, 2007 1:16 pm

Ja też bym chciała mieć swojego klona. Byłby kolejny ideał na świecie xD ^^
Obrazek

effeczka

Post autor: effeczka » wt wrz 11, 2007 10:44 am

Dziewoocha pisze:Ja też bym chciała mieć swojego klona. Byłby kolejny ideał na świecie xD ^^
:-P nio spoksik, podobaja mi sie ludzie, ktorzy znaja swoja wartosc

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » wt wrz 11, 2007 12:22 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No i o to chodzi :D
Ale nie to żebym była narcyzem ;-)
Obrazek

effeczka

Post autor: effeczka » wt wrz 11, 2007 3:56 pm

wiem wiem ja tez uwazam ze jestem idealna i prawie najlepsza, grunt to wiara w siebie i dzieki temu wiele rzeczy w zyciu sie udaje, pozdro i szacuneczek :lol:

ODPOWIEDZ