Nie wiem, jak zagłuszyć ten strach.

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » pn gru 04, 2006 3:17 pm

Sol pisze:Weź sobie psa do łóżka i luzik. :mrgreen:

Psa mam a do tego kota i tak śpię z nimi i zabierają mi i tak już małe łóżko :(

Bluebird

Post autor: Bluebird » pn gru 04, 2006 5:50 pm

kinga17 pisze:Gdy zbliża się wieczór i się ściemnia, myślę już tylko o tym, że niedługo się położe i te koszmary, okropne myśli i wytwory mojej wyobraźni powrócą.
Tak jak mówili - rób coś. Mam wrażenie, że sama sobie to wmawiasz.

*Foska*

Post autor: *Foska* » sob wrz 29, 2007 9:46 pm

Wiesz tez mam takie problem . Gdy jestem sama w ciemnym pomieszczeniu albo ogólnie jestem sama ...staram się zamknąc oczy liczyc od 10 w dół i myślec o czyms przyjemnym . Na mnie działa . warto spróbowac ;-) Powodzenia :mrgreen:

gośka

Post autor: gośka » ndz wrz 30, 2007 8:26 am

Znam to. Nie lubię być sama w domu wieczorem, sama w ciemnym pokoju i zasypiać ostatnia. Dlatego zawsze chodzę wcześniej spać. A jak już w nocy się obudzę to zapalam światło i włączam telewizor na tvn24 bo tam zawsze coś gadają i wydaje mi się, że nie jestem sama ;D Pozdrawiam :)

Yennefer

Post autor: Yennefer » ndz wrz 30, 2007 9:12 am

1. Weź przykład z poprzedniczki i kładź się spać wcześniej, niż inni domownicy. Będziesz czuła się bezpieczniej.
2. Jeżeli boisz się, że ktoś nad Tobą stoi, śpij twarzą do ściany i szczelnie okryj się kołdrą. Możesz przytulić się do jakiegoś misia.
3. Przed snem posłuchaj jakiejś relaksującej muzyki, nie oglądaj horrorów a komedie.
4. Znajdź sobie jakieś zajęcie, rozwiń swoje hobby, zapisz się np. na basen. Zobaczysz, wrócisz do domu wymęczona i jak walniesz sie na łóżko to noc minie Ci w pięć sekund ;-) .
5. Przed snem wypij szklankę gorącego mleka czy kakao, jak nie lubisz mleka to melisę.
6. Weź gorącą kąpiel.
Jeżeli to nie pomoże, pomyśl o psychologu.
Trzymam za Ciebie kciuki

ODPOWIEDZ