Szukając siebie.

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Kasiak

Post autor: Kasiak » pn lip 24, 2006 1:21 pm

Wiem o sobie wystarczająco dużo i jestem w stanie odpowiedziec na zadane mi pytania, wiem czego chce i co chce w życiu osiągnąć.

MARDOK

Post autor: MARDOK » pn lip 24, 2006 1:27 pm

Ja chociaz wiem nieco o sobie to nie mam pojecia czego chce, bo zmieniam poglady i przekonania jak horogiewka kierunek na wietrze ...

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt lip 25, 2006 9:14 am

MARDOK, kiedy w końcu znajdziesz swój jedyny powiew, twa chorągiewka będzie wiała tylko w jedną stronę...ale nie oznacza to, że zawsze tak bedzie, bo przecież zawsze człowiek musi wybierać i wtedy może ona nieco zmienic kierunek.

punky_princess

Post autor: punky_princess » wt sie 01, 2006 12:02 pm

Wiem kim jestem. wiem skąd pochodze. Potrafie uzasadnić własne zachowaie. wiem co mówie. Czym sie kieruję. Czego w zyciu pragne.. Więc na chwilę obecną wiem kim jestem, bardziej mnie dręczy pytanie... kim bedę?

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr sie 02, 2006 1:15 pm

Ja mogę śmiało powiedzieć, że nie znam siebie do końca. Jeszcze nigdy nie znalazłem się w sytuacji awaryjnej od której zleżałoby moje dalsze życie. Nie mam pojęcia jakbym się wtedy zachował. Ale mam nadzieję, że nadejdzie dzień w którym będę mogł powiedzieć: Wiem już o sobie wszystko.
Ostatnio zmieniony śr sie 02, 2006 1:20 pm przez Jack, łącznie zmieniany 1 raz.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » czw sie 23, 2007 12:34 pm

ja poznaje siebie z każdym nowym dniem, w każdej nowej sytuacji...
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

DoNotBlink

Post autor: DoNotBlink » czw sie 23, 2007 3:07 pm

Stan mojej wiedzy daleki jest do wykipienia. Szymborska napisała, że tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono. Podczas wszystkich prób, które zdążyłam przejść, nieważne z jakim wynikiem, wyłapuję kolejne fragmenty świadczące o mnie samej.

Delicious

Re: Szukając siebie.

Post autor: Delicious » wt sie 28, 2007 12:45 pm

Illea pisze:Ciekawa jestem czy znacie siebie samego.
Na pewno nie
Illea pisze:Czy wiecie o sobie wszystko co można, np. spytani o najważniejsze wydarzenie w swoim życiu, potraficie odpowiedzieć bez namysłu.
W tej chwili tak, ale nie wiem co będzie za kilka lat :)
Illea pisze:Czy jednak nadal staracie się poznać?
Zawsze coś nowego i ciekawego się znajdzie.
Illea pisze:Czy wiecie czego od siebie wymagacie, kim chcielibyście być, co zrobić?
Tak samo jak odp na 2gie pytanie: W tej chwili wiem, jednak nie dam sobie ręki uciąć co do tego czy za kilka lat albo nawet miesięcy nie zmienią się moje priorytety.

ODPOWIEDZ