Trawa a rodzice

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Czy Twoi rodzice wiedzą, że jarasz blanty?

TAK
1
14%
NIE
1
14%
Nigdy nie paliłem/paliłam
5
71%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Trawa a rodzice

Post autor: xTrollx » śr mar 28, 2007 7:46 am

Ciekawi mnie, czy na forum znajdą się takie osoby, ktore kopcą blanty, i których rodzice o tym wiedzą? I jak reagują? A może razem z rodzicami robicie sobie takie seanse nocne z workiem trawy? (jak to u Kory ma nierzadko miejsce ...)

Leatherface

Post autor: Leatherface » śr mar 28, 2007 10:48 am

Nie palę za duzo ale od czaaszu do czasu chetnie (preferuje wina). Co do wiedzy rodziców czy pale ... jasne jest, że nie mówie "mama idę na impreże pewnie będę jarał" to takie głupie trochę. Ale jak mnie kiedyś zapytali czy palę to powiedziałem, że tak bo co to za problem sie o tym dowiedzieć. Zrobili mi małe kazanie itp. ale nic co w naszych relacjch nie zmieniło. Ważne jest by wiedziec jak z czego korzystać i w jakich sytuacjach.

lolittaaa

Post autor: lolittaaa » czw mar 29, 2007 7:59 am

w sumie moja mama wie ze jak ide na impreze to jest parwdopodobienstwo ze zapale :) i nic nie mowi albo mam kazanie :| znam rodzicow moich znajopmych ktorzy razem z nimi jaraja,wciągaja itp. ... dla mnie to byl szok bo co ci rodzice z siebie robia ... gdybym ja miala takich rodzicow to bym sie pochlastała ... :-| serio... to niby na poczatku fajne ale pozniej staszne... mowie szczerze... najlepiej gdy was zczaja ze jaraliscie powiedzcie ze piliscie :) mniejsza kara i za duzego przypału i nie ma :) i zaufania nie zawiedziecie :) trza umiec kontrolowac rodzicow :P

ghost1511

Post autor: ghost1511 » czw mar 29, 2007 6:07 pm

lolittaaa pisze:w sumie moja mama wie ze jak ide na impreze to jest parwdopodobienstwo ze zapale :) i nic nie mowi albo mam kazanie :| znam rodzicow moich znajopmych ktorzy razem z nimi jaraja,wciągaja itp. ... dla mnie to byl szok bo co ci rodzice z siebie robia ... gdybym ja miala takich rodzicow to bym sie pochlastała ... :-| serio... to niby na poczatku fajne ale pozniej staszne... mowie szczerze... najlepiej gdy was zczaja ze jaraliscie powiedzcie ze piliscie :) mniejsza kara i za duzego przypału i nie ma :) i zaufania nie zawiedziecie :) trza umiec kontrolowac rodzicow :P
a co za roznica czy ktos ma 16 czy 40 lat. Pomysl ze kiedys tez bedziesz rodzicem :-/ tacy rodzice to skarb ( w niewielkim stopniu :-D ) przynajmniej sie nie kryja :-D

ODPOWIEDZ