WOŚP

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.

WOŚP...

TAK!
11
85%
NIE!
2
15%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr sty 24, 2007 9:48 am

Sol pisze:Kwestia ogrodzenia terenu i sprawdzania czy ludzie są czyści.
Może jeszcze stworzyć specjalną formację z nadrukiem na mundurze SS albo NKWD, która miała by się "opiekować" uczestnikami przystanku.
Obudź się. Żyjemy w póki co demokratycznym kraju i nikomu nie można na siłę narzucać swojego zdania i przekonań. A jeśli tęsknisz za starymi, "dobrymi" czasami wójka Stalina i totalnej kontroli wszystkiego to może forumowicze zrzucą się na bilet do Korei Płn.
Sol pisze:Czy to jest impreza? Czy jak jeździsz po drogach publicznych to jest zorganizowana impreza? Coś Ci się chyba pomieszało.
Impreza może nie ale zorganizowana na pewno. Chodzi mi o to że nikt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa nigdzie. Jest to po prostu fizycznie niemożliwe.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr sty 24, 2007 12:01 pm

misanthropiac pisze:Jak nie dopuszczasz do siebie, że w 300 000 tłumie w ciągu 3 dni ginie 1-2 osoby to dajesz kolejny dowód swojego oderwania od świata realnego
Jeszcze bym zrozumiał, że 1-2 osoby umierają podczas pielgrzymki na Jasną Górę, albo podczas zlotu religijnego. wiadomo często idą starsi ludzie, to są trochę wrażliwsi.

Trochę to jednak straszne, że podczas takiej imprezy wiadomo, że ktoś zginie. Często okazuje się z pijaństwa, albo z ćpania.
misanthropiac pisze:No to masz obciążone sumienie, propagujesz bezstresowe wychowanie i róbta co chceta, stwarzasz zagrożenie itp.
Sam to wymyśliłeś czy wciskacz mi słowa, których nie wypowiedziałem?
misanthropiac pisze:Zachlewnie się na śmierć jest sankcjonowane prawnie?
Co oznacza wyraz "zachlewnie"?
misanthropiac pisze:Na Woodstocku zero agresji jest
Tylko jak kogoś wypchną z pociągu to z miłości... .
misanthropiac pisze:Ale to bezsens! Podane uzasadnienia prohibicji stadionowej mają się nijak do tego festiwalu a od pilnowania małolatów są ich rodzice, nie organizator (pewnie minie kolejny tydzień skrobania jałowych postów nim to zrozumiesz). Ten ostatni wyłapuje taki przypadki i zgłasza gdzie trzeba, jest jaj najbardziej OK
Chciałbym zauważyć, że Owsiak nie jest jakimś tam zwykłym organizatorem. Lansuje się ostatecznie na zbawiciela polskiej służby zdrowia. Zależy mu na dobru dzieci. Dlaczego ogranicza się do obowiązkowych reguł nie sprzedawania alkoholu nieletnim na swojej imprezce? Hę?
misanthropiac pisze:To jest tylko domysł
Mam się śmiać?
misanthropiac pisze:Ja p%#&I$#^, czy ja rozmawiam z jakimś potomkiem Stalina? Może niech jeszcze sprawdzają stan uzębienia
Ja p*&^^& czy Ty byłeś kiedyś na jakieś innej imprezie niż na Woodstocku? Bardzo często na takich imprezach nie tyle, że jest teren ogrodzony, to jeszcze w wejściu stoją chłopaki i potrafią zajrzeć Ci do plecaka. Jak Ci się nie podoba to won.
misanthropiac pisze:zakaz sprzedawania alk nieletnim obowiązuje permanentnie na terenie całego kraju.
Mimo to w Polsce zdarzają się spici nastolatkowie. Jakie z tego wnioski? Otóż żadne
Prawo jest za słabe. Gdyby każdy sklepikarz wiedział, że na pewno spotka go kara za to, że sprzedał piwo 17-latkowi to nikt by tego piwa nie sprzedawał. Identycznie jest z Owsiakiem troszczącym się o dobro dzieci - szkoda tylko, że tych najmłodszych.
misanthropiac pisze:W WOŚP nie widzisz ważnego sprzętu medycznego, tylko "nachalnych wolontariuszy", jakże wygodnickie jest zanurzenie się w odmętach nihilizmu i malkontenctwa. Broń Boże zauważać jakieś nieliche plusy!
Na samym początku napisałem, że sobie zbierajcie, ale zbieranie od wysępienia pieniędzy bardzo się różni.
Okazuje się, że nie można nie dać - czego dowodem jesteś urażony Ty - bo jak można cokolwiek złego powiedzieć na Owsiaka?
Jack pisze:Obudź się
Obudź się i przejdź z raz na stadion. Takie SS funkcjonuje już od ładnych kilku lat.
Jack pisze:Chodzi mi o to że nikt nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa nigdzie. Jest to po prostu fizycznie niemożliwe.
Pewnie, ale trzeba się chociaż starać.
Przecież straty z braku wioski piwnej są gigantyczne. Będąc swojego czasu blisko Parlamentu Studenckiego na uczelni powiem Wam tylko, że producenci piwa są jednymi z ważniejszych sponsorów organizowania juwenaliów. Wcale mnie to nie dziwi, że miejsca z piwem są wszędzie, bo taka Kampania Piwowarska będąc monopolistą na imprezie ma gigantyczne zyski.

Owsiak zbiera pieniądze - dobrze, niech zbiera skoro chce. Ale ja nie zamierzam twierdzić nagle, że skoro on jest taki dobry to zawsze i wszędzie i jeżeli organizuje Woodstock to na pewno tam jest super. Nie i jeżeli nie jest to nie będę twierdził, że jest.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » śr sty 24, 2007 2:50 pm

Krótko i na temat
Sol pisze:Dlaczego ogranicza się do obowiązkowych reguł nie sprzedawania alkoholu nieletnim na swojej imprezce? Hę?
Ufff, nareszcie pojąłeś, moja misja skończona
Owsiak zbiera pieniądze - dobrze, niech zbiera skoro chce. Ale ja nie zamierzam twierdzić nagle, że skoro on jest taki dobry to zawsze i wszędzie i jeżeli organizuje Woodstock to na pewno tam jest super. Nie i jeżeli nie jest to nie będę twierdził, że jest.
Ta superobiektywna postawa nie zgadza się za bardzo z
Chciałbym zauważyć, że Owsiak nie jest jakimś tam zwykłym organizatorem. Lansuje się ostatecznie na zbawiciela polskiej służby zdrowia.
tzw. szukaniem dziury w całym. No i wszędzie to lansowanie... Nie tak dawno wrogami byli masoni i cykliści, teraz lanserzy..

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » śr sty 24, 2007 6:02 pm

misanthropiac pisze:Nie tak dawno wrogami byli masoni i cykliści, teraz lanserzy..
Najwyraźniej są ludzie którzy nie mogą istnieć bez wroga. Obojętenie jakiego.
Sol pisze:Pewnie, ale trzeba się chociaż starać.
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że przez cały czas właśnie to chciałem przekazać. Owsiak też się stara. Gdyby tego nie robił byłoby dużo gorzej.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » śr sty 24, 2007 8:50 pm

Ja myśle ze wośp jest spoko a zwlaszcza Jurek Owsiak. On zrobi wszystko żeby pomagac
:->

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr sty 24, 2007 9:30 pm

Jack pisze:Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że przez cały czas właśnie to chciałem przekazać. Owsiak też się stara. Gdyby tego nie robił byłoby dużo gorzej.
Chyba za słabo się stara. Raczej szuka opcji do sponsoringu swojej imprezy.
misanthropiac pisze:Sol napisał/a:
Dlaczego ogranicza się do obowiązkowych reguł nie sprzedawania alkoholu nieletnim na swojej imprezce? Hę?

Ufff, nareszcie pojąłeś, moja misja skończona
Chyba taki człowiek jak Owsiak powinien dbać o dobro dzieci i ich nie rozpijać?
misanthropiac pisze:No i wszędzie to lansowanie... Nie tak dawno wrogami byli masoni i cykliści, teraz lanserzy..
Lanserzy - ciekawe określenie. Jeżeli będziesz się lansował na pogromcę bandytów - będę Ci kibicował.

Faktem jest jednak, że Owsiak sprytnie zakrywa się WOŚPem, tak jak Wałęsa Maryją na klapie.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

katglu17

Post autor: katglu17 » czw sty 25, 2007 8:24 am

To co robi Jurek Owsiak jest dobre... Nie pod każdym jednak względem... Ludzie na WOŚP wzbogacają się Jurek na pewno dzięki tej akcji ma sporo kasy... Jednak spora gotówka idzie na dzieci i to też powinniśmy uwzględnić...

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » czw sty 25, 2007 12:09 pm

Sol pisze:Chyba taki człowiek jak Owsiak powinien dbać o dobro dzieci i ich nie rozpijać?
Pokaż mi zdjęcie lub film na którym Jurek sprzedaje małolatowi alkohol albo wlewa mu na siłę do ust podczas przystanku.
Sol pisze:Prawo jest za słabe. Gdyby każdy sklepikarz wiedział, że na pewno spotka go kara za to, że sprzedał piwo 17-latkowi to nikt by tego piwa nie sprzedawał.
Jak w Polsce chcesz aby prawo było rygorystycznie przestrzegane jeśli człowiek z kilkoma wyrokami jest wicepremierem.

Apropos alkoholu, chyba zapominasz że on jest dla ludzi. Jeśli ktoś go nadużywa to on za to zapłaci, nikt inny. Poza tym zapity, leżący gdzieś pod płotem dzieciak jest raczej żałosny niż niebezpieczny.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

ODPOWIEDZ