Dlaczego faceci są tak niedomyślni?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
quick

Post autor: quick » pn gru 04, 2006 7:38 pm

Miss_Butterfly pisze:U mnie jest podobnie tylko że ja mam te tysiące pomysłów zazwyczaj.... :-P
Heh czyżby w związkach tylko jedna osoba jest spontaniczna, a druga zamula? :lol:

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » pn gru 04, 2006 7:40 pm

Możliwe :) oczywiście mój men czasem mnie czymś zaskoczy ale szkoda że to tylko czasem ....

MiSiO

Post autor: MiSiO » pn gru 04, 2006 9:19 pm

oj tam, czepiacie sie chlopakow a popatrzcie na siebie ile to Wy razy nas zaskoczycie czyms milym? :-(

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn gru 04, 2006 9:46 pm

Miss_Butterfly pisze: xTrollx w kinie nie koniecznie się zasypia jak film jest nudny... mówię z własnego doświadczenia
fakt, można z nudów stukać butem w siedzenie przed tobą, rzucać popcornem, popijać czystą albo wyjść z sali, możliwości jest wiele.
MiSiO pisze:oj tam, czepiacie sie chlopakow a popatrzcie na siebie ile to Wy razy nas zaskoczycie czyms milym
o wlasnie; jeszcze zaskoczenie pół biedy (jestem w ciąży!); ale miłe? Z tym już jest problem :PP

TwardY

Post autor: TwardY » pn gru 04, 2006 10:48 pm

za calo zlo na caly swiecie powinnismy obarczyc kobiety;p

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » wt gru 05, 2006 12:30 pm

xTrollx pisze:fakt, można z nudów stukać butem w siedzenie przed tobą, rzucać popcornem, popijać czystą albo wyjść z sali, możliwości jest wiele.

Tak można też wylać colę na osobę siedzącą z przodu bądź z tyłu .... :-P :-P :-P


za calo zlo na caly swiecie powinnismy obarczyc kobiety;p



A może tak Ciebie ??? :->

ODPOWIEDZ