Dlaczego faceci są tak niedomyślni?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Pati

Dlaczego faceci są tak niedomyślni?

Post autor: Pati » sob gru 02, 2006 1:08 pm

Jestem z moim chłopakiem 2 miesiace i on nie ma żadnej inicjatywy. Chodzi mi o to, że na przyklad nie wpadnie na to żebysmy gdzies poszli chocby na pizze, nie pomysli żeby kupic mi róże. Nie pomyślcie sobie ze jestem jakas ksiezniczką która oczekuje bog wie czego od swojego faceta, no ale czasem moglby trochę pomyslec. Moge zrozumieć że aktualnie kiepsko u niego z kasa, to no nie wiem choby zaprosil mnie do siebie i obejrzelibysmy jakiś film na dvd. Co ja mam zrobić, aby go zmobilizowac? przeciez ja cały czas nie bede wymyślac co robimy;/

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » sob gru 02, 2006 1:42 pm

Ja też czasami tak mam jak Ty. Mój facet rzadko coś wymyśla, raczej ja wszystko organizuje wiem, że to jest trochę denerwujące ale może daj mu czas jesteście ze sobą dość krótko. Wiesz ja czasem stosuje techniki "terroryzm" :P to działa tylko że mój facet teraz robi tak samo....
Ostatnio zmieniony sob gru 02, 2006 1:48 pm przez Miss_Butterfly, łącznie zmieniany 1 raz.

Pati

Post autor: Pati » sob gru 02, 2006 1:50 pm

A na czym konkretnie polega na Twoja technika terroryzmu?:P hehe

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » sob gru 02, 2006 2:12 pm

Np. Mówię swojemu ukochanemu, że się nudzę i nie wiem co mam robić... On na to żebym się czymś zajęła bo on nie wiem .... To ja albo zaczynam płakać :P albo się fochne :P I wtedy dostaje jakieś propozycje. Czasem mu po prostu mówię w prost, że teraz ja wymyślam co robimy ale jutro, że on i ma czas do zastanowienia jak tego nie zrobi obrażam się .. seseseses :P Wiem że to na niego działa ..:) A nie chce nie wiadomo jakich propozycji ale miły spacerek by się przydał :) Ale wiesz ja jestem dłużej ze swoim facetem i wiem że tak mogę robić nie wiem jak u Ciebie jest ale czasem trzeba się stawić żeby coś wyciągnąć z faceta :P

Pati

Post autor: Pati » sob gru 02, 2006 3:30 pm

aha no w sumie dobre;] ja chyba po prostu z nim o tym pogadam:P najwyżej zrobi mu sie głupio że tak wprost wale. Ale tak chyba najlepiej

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob gru 02, 2006 4:04 pm

Najpierw założyłaś temat a później stwierdziłaś, że z nim pogadasz???? :shock:
Obrazek

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » sob gru 02, 2006 4:35 pm

No tak Pati założyła temat żeby się poradzić i stwierdziła, że porozmawia ze swoim chłopakiem czy coś w tym jest nie tak ????? bo Cie nie rozumiem :-P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob gru 02, 2006 5:08 pm

Miss_Butterfly pisze:No tak Pati założyła temat żeby się poradzić i stwierdziła, że porozmawia ze swoim chłopakiem czy coś w tym jest nie tak ?????
Nic, poza tym, że nie ma to sensu...
bo Cie nie rozumiem :-P
Z tego co widzę, rzadko się rozumiemy :-P

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » sob gru 02, 2006 5:20 pm

misanthropiac pisze:Z tego co widzę, rzadko się rozumiemy :-P

Tak i tu się z Tobą zgadzam w 100% :P ;-) Przynajmniej w jednym się rozumiemy więc nie jest tak źle :-P

misanthropiac pisze:Nic, poza tym, że nie ma to sensu...
Widocznie nie rozumiesz kobiet :P



misanthropiac powiedz mi jesteś pesymistą czy optymistą ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob gru 02, 2006 5:33 pm

szachistą
może ograniczmy haniebny proceder spamowania? :->
Obrazek

ODPOWIEDZ