Sandały

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz lip 16, 2006 10:59 pm

Ja często tak chodze.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

greenka

Post autor: greenka » pn lip 17, 2006 10:00 am

Faceci tak mają ;-)

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn lip 17, 2006 1:54 pm

Ja też. Jak jest bardzo, bardzo gorąco to chodzę bez skarpet, jak normalnie gorąco to w skarpetach, jak umiarkowanie ciepło to w adidasach.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

mamaj12

Post autor: mamaj12 » pn lip 17, 2006 4:09 pm

też się ździwiłem, że nie można w skarpetkach chodzić w sandałach. Jak pisano wyżej, czasami gdy jest chłodniej fajnie jest pomykać w sandałach w skarpetkach, niż kisnąć w adikach.
Sprawa z skarpetkami w sandałach to jak bez skarpetek w butach - też to dziwnie wygląda.

kirke

Post autor: kirke » pn lip 17, 2006 4:14 pm

mamaj12 pisze:Sprawa z skarpetkami w sandałach to jak bez skarpetek w butach - też to dziwnie wygląda.
hehe... ostatnio widziałam pewnego Pana ze skarpetkami w sandałkach... trzeba przyznać,że pasowało mu to :mrgreen:

ant

Post autor: ant » pn lip 17, 2006 5:47 pm

no coz, jak sie nie dba o paznokcie to i racja . pozostaja tylko skarpetki ;>

May

Post autor: May » pn lip 17, 2006 7:15 pm

Lubię sandały, ale to jeszcze zależy jakie. Najbardziej takie, w których stopa wygląda zgrabnie i estetycznie. Nie znoszę, jak ktoś zakłada skarpetki do sandałów. A jeszcze bardziej, jeśli te skarpetki są czarne...

Sweeter

Post autor: Sweeter » pn lip 17, 2006 7:36 pm

Klapki za 5 złotych, do sandałów mam chyba uraz z dzieciństwa nie ma to jak gołe stopy

asha.

Post autor: asha. » czw lis 16, 2006 9:13 pm

Ahh.. nie ma jak sandały :) :mrgreen:

kinga17

Post autor: kinga17 » sob lis 18, 2006 1:31 am

fuu... nienawidze sandalow :-o

ODPOWIEDZ